Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον ΑΒ οι προσφορές στα απορρυπαντικά πλυντηρίου είναι πολύ καλές, δε συγκράτησα ακριβώς τιμές πχ 55μεζ skip ~8 Ευρώ. Έχει στα περισσότερα απορυπαντικά και είναι για όλο το μήνα μέχρι 4 τεμάχια.

 

edit: http://www.ab.gr/edp-laundry?amc_icid=display_NA_NA_NA_NA_NA_Homepage-EDP-Laundry_NA_NA

Γνωριζει κανεις τιμες απο τα παραπανω προ'ι'οντα που ειναι σε προσφορα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το χαμόν serrano που έχει το lidl 6,5-7,5 κιλά στα 34 ευρώ λέει τίποτα ;

 

 

CNT_JAMON_KW51_B_GR.jpg

 

Είναι καλό για Serrano, καλύτερο από τα Serrano που θα βρεις στον βασιλόπουλο που σου κόβουν επιτόπου ή τα συσκευασμένα σε φέτες, αλλά πρέπει να έχει βάση που δεν περιλαμβάνεται και να ξέρεις να το κόβεις. Το έχω αγοράσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις τιμες απο τα παραπανω προ'ι'οντα που ειναι σε προσφορα?

Δεν ξέρω αν ρωτάς ακριβώς αυτό αλλά στη σελίδα του link που παραθέτεις υπάρχει ένα βιντεάκι που έχει τιμές για Ariel (σκόνη 50μεζ ή υγρό 48μεζ  8,27€), Skip (σκόνη 52-55 μεζ. ή υγρό 55μεζ  8,29€), Dixan(σκόνη 50μεζ ή υγρό 48μεζ  7,99€), Lenor(σκόνη 50μεζ ή υγρό 50μεζ  8,09€) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ρωτάς ακριβώς αυτό αλλά στη σελίδα του link που παραθέτεις υπάρχει ένα βιντεάκι που έχει τιμές για Ariel (σκόνη 50μεζ ή υγρό 48μεζ  8,27€), Skip (σκόνη 52-55 μεζ. ή υγρό 55μεζ  8,29€), Dixan(σκόνη 50μεζ ή υγρό 48μεζ  7,99€), Lenor(σκόνη 50μεζ ή υγρό 50μεζ  8,09€) :)

Το ξερω αλλα μου γραφει οτι "Δεν βρεθηκε βιντεο με υποστηριζομενη μορφη και τυπο ΜΙΜΕ" και δεν μπορω να το δω.

Ενδιαφερομαι γι'αυτο Skip (σκόνη 52-55 μεζ. ή υγρό 55μεζ  8,29€) αλλα σιγα την τιμη......πολυ πριν τις γιορτες το ειχε βγαλει 7,50 ευρω.

Τωρα ειδα οτι το εχει και ο Μασουτης προσφορα το Skip οποτε θα παω αυριο να ριξω μια ματια να δω σε ποια τιμη το εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο μέγεθος έχει αποσυρθεί από τα κουπόνια εδώ και πολύ καιρό.

Έχει κουπόνια μόνο για τις ποιο λίγες μεζούρες, που δεν εμπίπτουν στην προσφορά του AB και πρακτικά δεν συμφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μασούτης  11/1 - 13/1

 

-50% στα προϊόντα Elvive

-Προϊόντα Wellaflex και Kolleston  1+1 δώρο(ισχύει για όμοιες συσκευασίες)

-40% στα καθαριστικά Ajax (spray,αντλίες,gel,πανάκια)

-40% στα μαλακτικά Lenor 25 και 56 μεζ.

-Μήλα Σταρκιν Ζαγοράς  1,33€/κιλό

-40% στα δημητριακά Kellogg's coco pops και chocos 

-Πάριζα  Έδεσμα premium  140gr σε φέτες  0,99€

-Ελληνικός καφές Ουζούνογλου  200γρ  1,96€

 

 

Market In  11/1 - 17/1

 

-Ψωμί Καραμολέγκος αργοψημένο  750γρ   0,95€

-Κεφαλοτύρι Αγράφων Economy   5,85€/κιλό

-Ηλιέλαιο Economy  1lt   1,35€

 

Την Κυριακή 17/1  όλα τα προϊόντα Economy 15% φτηνότερα με την κάρτα Daily Card.

 

 

Βερόπουλος  11/1 -16/1

 

-Πάριζα και ζαμπόν Μini Εν Ελλάδι Creta farms  240γρ   2,99€

-Βόεια σπάλα ή ελιά νωπή χωρίς κόκκαλο  6,29€/κιλό

-Γραβιέρα Κρήτης Καλογεράκη  8,29€/κιλό

-Πορτοκάλια Ναβαλίνες  0,39€/κιλό

-Μπάμιες κατεψυγμένες Εκλεκτή σοδειά  750γρ  1,99€

-Κοτόπουλο νωπό ελληνικό  1,99€ (δεν ισχύει στα καταστήματα που έχουν μόνο τυποποιημένα κρέατα)

-Λευκό αγελαδινό τυρί Βερο δοχείο  3,49€/κιλό

-40% στα αποσμητικά και αφρόλουτρα Sanex

-40% στα απολυμαντικά Αjax και Ajax Kloron

-40% στα υγρά πιάτων Palmolive

 

AB  11/1 - 12/1

 

-25% σε όλα τα παξιμάδια και τις φρυγανιές

-20% σε όλα τα μέλια,μαρμελάδες και γλυκά του κουταλιού

 

ΑΒ  11/1 - 17/1

 

-Χοιρινή μπριζόλα λαιμού με κόκκαλο εισαγωγής  3,47€/κιλό

-Αραβοσιτέλαιο Corola  5lt   5,90€

-Φέτα Π.Ο.Π. Πίνδου  5,45€/κιλό

-50% σε όλα τα προϊόντα ΑΙΜ

-40% σε όλες τις πάνες Βabylino

-Ηλεκτρικό θερμαινόμενο υπόστρωμα με 3 βαθμίδες θερμότητας,πλενόμενο  16,98€(μονό), 27,90€(διπλό)

-50% στα συμπυκνωμένα μαλακτικά Soupline  60μεζ

-Λαβράκι υδατοκαλλιέργειας χύμα  6,75€/κιλό

 

Carrefour Mαρινόπουλος  11/1 - 13/1

 

-30% στα χύμα αλλαντικά κοπής

-Gouga ή Edam Milky Valley  5,99€/κιλό

-Λευκό τυρί Βίγλα Ολύμπου  3,99€/κιλό

 

Επίσης,από 11/1 -50% στα ρούχα και -40% στα παπούτσια στα Carrefour.

Από αύριο ξεκινούν επισήμως και οι χειμερινές εκπτώσεις που θα διαρκέσουν μέχρι τις 29 Φεβρουαρίου.

 

Μία  είδηση σχετική με το (πρώην)Makro το οποίο θα ονομάζεται πλέον The Mart.

Και για όσους αγοράζουν κασέρι από τα Lidl,ίσως να τους ενδιαφέρει  αυτό

Επεξ/σία από efkola
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον πάει για την ηλεκτρική κουβέρτα του ΑΒ να ξέρετε ότι σε τοπικό κατάστημα βρήκα την ίδια ακριβώς κουβέρτα ακόμα φτηνότερα. Όχι σε προσφορά, κανονική τιμή φυλλαδίου.

 

ΑΒ

-Ηλεκτρικό θερμαινόμενο υπόστρωμα με 3 βαθμίδες θερμότητας,πλενόμενο 16,98€(μονό), 27,90€(διπλό)

Τοπικό κατάστημα (mywaystores.gr) Το ίδιο προϊόν 11,90€(μονό), 19,90€(διπλό)

 

Φαντάζομαι πως δεν είναι καθόλου ευκαιρία τελικά.

 

 

post-200062-0-44395600-1452450277_thumb.png

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οχι μόνο. Με μια απλή αναζήτηση στο skroutz βρίσκεις πολλές παρόμοιες κουβέρτες σε λιγότερα χρήματα. Όταν λέω παρόμοιες εννοώ να μοιάζουν οι φώτο σαν δυο σταγόνες νερό,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ισχύει και για άλλα προϊόντα που κατά καιρούς βάζουμε...αν πάει ας πούμε κάποιος σε πρατήρια-αποθήκες στο κέντρο(και όχι μόνο) και ψάξει για καλλυντικά,απορρυπαντικά,χαρτικά κτλ ή αν πάει για κρεατικά στη Βαρβάκειο,θα βρει ίδιες και καλύτερες ίσως τιμές από αυτές των υποτιθέμενων προσφορών των μεγάλων αλυσίδων!

Όσον αφορά συγκεκριμένα τα θερμαινόμενα υποστρώματα,επειδή αγόρασα πρόσφατα,προσπάθησα να μην επιλέξω με βάση την πιο φτηνή τιμή αλλά με βάση το όνομα των εταιρειών διότι ομολογώ πως έχω ένα φόβο να ξαπλώνω στο ίδιο κρεβάτι με ένα προϊόν που μπαίνει στην πρίζα και είναι αμφιβόλου ποιότητας!Όχι ότι με εξασφαλίζει απαραίτητα σε κάτι αν η κουβέρτα ονομάζεται πχ izzy και δεν είναι no name,ίσως είναι ψυχολογικό το όλο θέμα :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

newletter από Χρυσή Ευκαιρία. 4 ευρώ bonus εγγραφης στο pockee

 

http://newsletter.xe.gr/show_campaign/5efcdf14-d361-4d9a-bcf2-b8282a938210/2bbb3507-c34a-4cc4-9e50-02c8bc4a5be4?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=XE_Pockee_11.01.2016

 

μου ήρθε από το κανονικό email της ΧΕ. εάν το έχει λάβει και άλλος ας το επιβεβαιώσει για να είμαστε σίγουροι.

 

ΔΕΝ το έχω δοκιμάσει ακόμη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

newletter από Χρυσή Ευκαιρία. 4 ευρώ bonus εγγραφης στο pockee

 

http://newsletter.xe.gr/show_campaign/5efcdf14-d361-4d9a-bcf2-b8282a938210/2bbb3507-c34a-4cc4-9e50-02c8bc4a5be4?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=XE_Pockee_11.01.2016

 

μου ήρθε από το κανονικό email της ΧΕ. εάν το έχει λάβει και άλλος ας το επιβεβαιώσει για να είμαστε σίγουροι.

 

ΔΕΝ το έχω δοκιμάσει ακόμη.

 

post-123340-0-09105000-1452515029_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρειαζομαι οδικη βοηθεια,πριν λιγες ημερες επαιζει απο τα BP η anytime με 10 ευρω τον χρονο. Αυτη τη στιγμη παιζει κατι ;


newletter από Χρυσή Ευκαιρία. 4 ευρώ bonus εγγραφης στο pockee

 

http://newsletter.xe.gr/show_campaign/5efcdf14-d361-4d9a-bcf2-b8282a938210/2bbb3507-c34a-4cc4-9e50-02c8bc4a5be4?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=XE_Pockee_11.01.2016

 

μου ήρθε από το κανονικό email της ΧΕ. εάν το έχει λάβει και άλλος ας το επιβεβαιώσει για να είμαστε σίγουροι.

 

ΔΕΝ το έχω δοκιμάσει ακόμη.

εκανα εγω την εγγραφη αλλα ακομα χρηματα δεν μπηκαν κλπ.

θα κανω το απογευμα συναλλαγη και βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρειαζομαι οδικη βοηθεια,πριν λιγες ημερες επαιζει απο τα BP η anytime με 10 ευρω τον χρονο. Αυτη τη στιγμη παιζει κατι ;

 

Αν έχεις χρόνο και διάθεση, βρες το pdf με τα πρατήρια που συμμετέχουν στο πρόγραμμα και ξεκίνα να παίρνεις τηλέφωνο τα κοντινά σου ρωτώντας αν έχουν ακόμα κάρτες.

Η λήξη για εγγραφή στο πρόγραμμα είναι την Παρασκευή και δεν το βρίσκω απίθανο να έχουν ξεμείνει κάπου κάρτες.

 

έντιτινκ: εδώ η λίστα

http://www.bp.com/content/dam/bp-on-the-road/el_gr/documents/BP_Promo_Road_Assistance_Participating_Sites_2.pdf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...