Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στον ΑΒ οι προσφορές στα απορρυπαντικά πλυντηρίου είναι πολύ καλές, δε συγκράτησα ακριβώς τιμές πχ 55μεζ skip ~8 Ευρώ. Έχει στα περισσότερα απορυπαντικά και είναι για όλο το μήνα μέχρι 4 τεμάχια.

 

edit: http://www.ab.gr/edp-laundry?amc_icid=display_NA_NA_NA_NA_NA_Homepage-EDP-Laundry_NA_NA

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις συχνές ερωτήσεις στον ΑΒ γραφει 

Ποιά προϊόντα συμμετέχουν στην ενέργεια;

Συμμετέχουν όλα τα απορρυπαντικά πλυντηρίου ρούχων 38 μεζ. και πάνω (αφορά τα απορρυπαντικά σκόνης, κάψουλων και υγρών).

 

Λέτε να συμμετέχουν και τα baby planet?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic ερώτηση για τα Ariel Pods:

 

Παιδιά sorry για το offtopic, δεν ξέρω που να ρωτήσω ούτε αξίζει να ανοίξω thread γι αυτή την χαζή απορία στο μπλα μπλα. Έψαξα και στο google αλλά δεν βρήκα κάτι.

Η ερώτηση είναι αν στα ariel pods, το πλαστικό σακουλάκι μετά την πλύση μένει στον κάδο. Γιατί δεν έχω βρεί τίποτα και ανησυχώ μήπως βουλώσει το πληντύριο. Ρωτάω εδώ γιατί έχετε προμηθευτεί πολλοί ατυτό το προϊόν λόγω της προσφοράς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic ερώτηση για τα Ariel Pods:

 

Παιδιά sorry για το offtopic, δεν ξέρω που να ρωτήσω ούτε αξίζει να ανοίξω thread γι αυτή την χαζή απορία στο μπλα μπλα. Έψαξα και στο google αλλά δεν βρήκα κάτι.

Η ερώτηση είναι αν στα ariel pods, το πλαστικό σακουλάκι μετά την πλύση μένει στον κάδο. Γιατί δεν έχω βρεί τίποτα και ανησυχώ μήπως βουλώσει το πληντύριο. Ρωτάω εδώ γιατί έχετε προμηθευτεί πολλοί ατυτό το προϊόν λόγω της προσφοράς.

 

Διαλύεται όλο, δεν βρίσκεις τίποτα. Γιαυτό ρωταγα λίγο πιο πίσω εάν θα κολλήσουν με την υγρασία στο υπόγειο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λογικά είναι υδοτοδιαλυτό και κατά την πλύση επέρχεται πλήρης λύση. Οπότε είναι λογικό να μην βρίσκεις υπολείμματα 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λογικά είναι υδοτοδιαλυτό και κατά την πλύση επέρχεται πλήρης λύση. Οπότε είναι λογικό να μην βρίσκεις υπολείμματα 

 

 

 

 

 

μονο προσοχή, σε πολλα παλιά πλυντηρια καθώς και στα σύντομα προγραμματα των νεότερων δε διαλύεται και μου εχει τύχει να κολλήσει σα χλαπατσα πανω σε ρουχα

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

μονο προσοχή, σε πολλα παλιά πλυντηρια καθώς και στα σύντομα προγραμματα των νεότερων δε διαλύεται και μου εχει τύχει να κολλήσει σα χλαπατσα πανω σε ρουχα

 

 

 

 

 

 

και τωρα που το εφερε η κουβεντα εχω ενα πλυντηριο bosch 15ετιας και μερικες φορες μπλεκεται η καψουλα στην λαστιχενια τσιμουχα της πορτας.Καποιες φορες τελικα διαλυεται καποιες αλλες οχι.

Τα Pods τα ριχνουμε πρωτα στον καδο και μετα απο πανω τα ρουχα η μπορουν να μπουν και πανω απο τα ρουχα (ή και ενδιαμεσα)....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χαμόν serrano που έχει το lidl 6,5-7,5 κιλά στα 34 ευρώ λέει τίποτα ;

 

 

CNT_JAMON_KW51_B_GR.jpg

 

Φιλος που το αγορασε μου ελεγε οτι ηταν πεταμενα λεφτα!

 

και τωρα που το εφερε η κουβεντα εχω ενα πλυντηριο bosch 15ετιας και μερικες φορες μπλεκεται η καψουλα στην λαστιχενια τσιμουχα της πορτας.Καποιες φορες τελικα διαλυεται καποιες αλλες οχι.

Τα Pods τα ριχνουμε πρωτα στον καδο και μετα απο πανω τα ρουχα η μπορουν να μπουν και πανω απο τα ρουχα (ή και ενδιαμεσα)....?

πρωτα ριχνουμε τα pods βαθια στον καδο και μετα τα ρουχα.

Προσοχη: δεν φορτωνουμε υπερβολικα τον καδο,γιατι τα pods χρειαζονται και μια ορισμενη ποσοτητα νερου για να λιωσουν,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψαχνω bluetooth ακουστικα  με καλωδιο (δεν ξερω πως λεγονται στα αγγλικα για να το ψαξω).

Κατι τετοιο δηλαδη

http://www.skroutz.gr/s/3322001/Sony-SBH20.html

Χρηση κυριως ως handsfree τηλεφωνου.Απαραιτητη προυποθεση να μπορω να streamαρω μουσικη απο το κινητο (και ραδιοφωνο).

Ταβανι τα 25 ευρω.κοιταω την οσο το δυνατον καλυτερη ποιοτητα ηχου στις κλησεις (με συστημα απομονωσης ηχου αν ειναι δυνατον)και δευτερευοντως για ποιοτητα στη μουσικη.

Επειδη πεταω ενα ενσυρματο handsfree το εξαμηνο (τουλαχιστον) οσο το δυνατον πιο αξιοπιστο.

Ο ογκος δε με νοιαζει οσο μεγαλυτερο τοσο το καλυτερο.Και αν εχει και οθονη σε αυτα τα λεφτα ακομη καλυτερο (δυσκολο ε?).

Οχι απαραιτητα απο Ελλαδα ακομη και απο Κινα προτασεις δεκτες απλα να ειναι δοκιμασμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...