Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

21 Δεκεμβριου μου καταθεσαν στο Paypal, 21,60€. Η καταθεση εγινε την ιδια ημερα με την αποστολη του mail. Τωρα ενω εχω λαβει email η καταθεση 45€ ειναι σε αναμονη. Δεν ξερω τι παιζει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια υπενθυμιση επειδη καποιοι δεν κατανοουν τι σημαινει οντοπικ - οφτοπικ: :)

 

Μεινετε οντοπικ παρακαλω. 

 

ΝΑΙ στο feedback για οσες προσφορες εχουν αναφερθει και συζηταμε.

ΟΧΙ στις φιλοσοφικες κουβεντες.

 

Οπως κανουμε σε ολα τα θεματα δηλαδη, αναφορα προβληματων παραδοσης κλπ. (To συγκεκριμενο ειναι σαν να εχεις βαλει παραγγελια για κατι σε μια εταιρια, εχεις χρεωθει εξαρχης (το χωρις προσφορα ποσο εδω), εχουν περασει 10 μερες και ακομα εισαι στο περιμενε για να γινει προσφορα η αγορα σου.)

 

 

 

να ρωτησω κατι για ποκι.

 

παμε στο λινκ κουπονια και βλεπουμε πχ τι μας αρεσει ετσι.

μετα αυτα τα προιοντα τα εχουν ολα τα καταστηματα ή π.χ τα carrefour φερνουν μερικα απο αυτα,ο μασουτης καποια αλλα κλπ..?

 

ή ολα τα καταστηματα φερνουν ολα αυτα τα προιοντα?

 

δεν μιλαω για το αν 8α τα βρω την στιγμη που 8α παω.

 

 

 

Να 'το, αυτο ειναι οφτοπικ, φευγει. Γι' αυτα υπαρχει το ειδικο θεμα αποριων, οδηγου κλπ. Δεν εχουν θεση στις προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά σήμερα με ενημέρωσαν ότι μου πιστώνουν 6€ για 2 ORAL B (1+1 δώρο) από αγορά στο Μασούτη.

Ουσιαστικά δηλαδή πλήρωσα 3.49€ για 2 μονές συσκευασίες και πήρα και δώρο 2.51.

Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο που τους ενόχλησα στη σελίδα τους στο Fb, πάντως το κέρδος αποκτήθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα νόστιμο τυράκι σε πολύ καλή τιμή ... αλλά σε μεγάλη συσκευασία, αρκεί να μπορείς να μπεις στο συγκεκριμένο κατάστημα.

 

Metro Cash & Carry

ADORO edam Γερμανίας σε φρατζόλα (περίπου 2,5kg), ΜΟΝΟ 2,45€ το κιλό προ ΦΠΑ.

 

!!!  Δηλαδή 6,91€ 2,5 κιλά τυρί 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όντως. 2000w και σχετικα επώνυμη δε βρισκεις για κανενα λογο σε αυτα τα λεφτα. εχω ακριβως ιδιο σχεδιο αλλα aeg και κανει τρομερη δουλεια παιδια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paylidis, από αυτές του eshop ε;

Αυτήν ακριβώς... Μετα απο τις 7-8 φορές χρήσης ρίχνει την ασφάλεια με το που ανάψει (ανεξαρτήτως πρίζας κλπ). Πεταμένα λεφτά, ή καλη επώνυμη ή τιποτα...εκει κατέληξα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι για την ψηστιέρα;

Αναφέρονται διαστάσεις 39x24. Αυτές είναι οι συνολικές, ή της σχάρας, δηλαδή το ωφέλιμο;

Γιατί τη σχάρα την υπολογίζω περίπου 5 εκατοστά μικρότερη από τη συνολική διάσταση στο μήκος.

Και αναρωτιέμαι αν χωράνε 2 μπριζόλες σχετικά μεγάλες, ή με το ζόρι μία.

 

paylidis, σε τι τιμή την είχες πάρει;

Γιατί για 14€, και ~20 χρήσεις (έστω με αντικατάσταση), πάλι τα ψιλοβγάζει τα λ7 της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι για την ψηστιέρα;

Αναφέρονται διαστάσεις 39x24. Αυτές είναι οι συνολικές, ή της σχάρας, δηλαδή το ωφέλιμο;

Γιατί τη σχάρα την υπολογίζω περίπου 5 εκατοστά μικρότερη από τη συνολική διάσταση στο μήκος.

Και αναρωτιέμαι αν χωράνε 2 μπριζόλες σχετικά μεγάλες, ή με το ζόρι μία.

 

paylidis, σε τι τιμή την είχες πάρει;

Γιατί για 14€, και ~20 χρήσεις (έστω με αντικατάσταση), πάλι τα ψιλοβγάζει τα λ7 της.

Εχει πολλα κενά όπου φυσικά δε μπορεις μα ψήσεις. Το τελικό ωφέλιμο ειναι κάπου 35% λιγότερο και υπόψιν οτι και στη μέση για 4 εκατοστά δεν εχει αντίσταση και δε ψήνει κ εκει. Δυο χοιρινες κανονικού μεγέθους χωράει (μια αριστερά μια δεξιά). Η περιπου 8 καλαμάκια...

 

Τωρα περί του έβγαλε τα λεφτά της θα διαφωνήσω. Κάπου 12-12,5 την είχα παρει αλλα την άλλαξα δυο φορές ήδη οποτε βάλε αλλα 5€ βενζίνες + ταλαιπωρία. Επισης το γεγονός οτι ετοιμάζομαι να ψήσω κ με κρεμάει ειναι αφορμή για να την πετάξω απο το μπαλκόνι...

Για εμένα πεταμένα λεφτά... Εχω ακομα εγγυηςη Αλλα δε παω καν να την αλλαξω -τελος!

Προσωπικά θα ψαξω κατι σε πλατώ μάλλον & σιγουρα επώνυμο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το κρέμασμα έχεις δίκιο, νομίζω είναι το χειρότερο.

 

Αυτή του lidl, σε τι τιμή βγαίνει;

 

Και κάτι άλλο, όταν λειτουργεί, το αποτέλεσμα είναι καλύτερο από όταν ψήνεις στο φούρνο/γκριλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι. Κ μετά βρες απόδειξη κουτιά κ τρεχα στο eshoo... Ταλαιπωρία! Το αποτέλεσμα είναι σίγουρα καλύτερο και πιο γρήγορο...

 

Το lidl νομίζω την είχε 19.99

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...