Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προς ενημέρωση σας μου απάντησαν απο το pockee ότι μπορείς να έχεις μεχρι 2 account με διαφορετικα ονόματα π.χ. εναν στο δικό μου και εναν στης γυναίκας μουτο όνομα, με τον ιδιο λογαριασμό τράπεζας.οι καταθέσεις γινονται κανονικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλήσπερα σας και Χρόνια πολλά!!

 

Στο parapharmacie.gr έχει έκπτωση -25% με το κουπόνι bazaar2016.

Επιπλέον με το κουπόνι epistrofi10 έχει επιπλέον έκτωση -10 ευρώ, για αγορές άνω των 70 ευρώ

 

Καλές αγορές!!! :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σχετικα με την πιστωση απο το Pockee σε paypal. Υπαρχει καποιος που να του κατεθεσαν λεφτα για αγορες πχ 22-12-2015 αριελ ή ολοι ειναι στο περιμενε ακομα και εχουν μεινει με το mail της Δευτερας οτι ΘΑ μπουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με την πιστωση απο το Pockee σε paypal. Υπαρχει καποιος που να του κατεθεσαν λεφτα για αγορες πχ 22-12-2015 αριελ ή ολοι ειναι στο περιμενε ακομα και εχουν μεινει με το mail της Δευτερας οτι ΘΑ μπουν;

Ακόμα στο περίμενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με την πιστωση απο το Pockee σε paypal. Υπαρχει καποιος που να του κατεθεσαν λεφτα για αγορες πχ 22-12-2015 αριελ ή ολοι ειναι στο περιμενε ακομα και εχουν μεινει με το mail της Δευτερας οτι ΘΑ μπουν;

Στο περίμενε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικα με την πιστωση απο το Pockee σε paypal. Υπαρχει καποιος που να του κατεθεσαν λεφτα για αγορες πχ 22-12-2015 αριελ ή ολοι ειναι στο περιμενε ακομα και εχουν μεινει με το mail της Δευτερας οτι ΘΑ μπουν;

21-12 συναλλαγή και 28-12 κατάθεση το Αριέλ του γαλαξία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου περασε η αποδειξη για κατι oral b που μου εριξε ακυρο το pockee.ειχα σκαναρει την αποδειξη αλλα στα πεδια ειχαν περαστει οτιναναι στοιχεια.δεν ξερω πως εγινε αυτο πραγματικα.Ειναι προς καταθεση 31ε απο oral b και ariel.

Εναντι ειμαστε ακομα και στο Pockee...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι ψωνισαν καψουλες απο Μασουτη τα πηραν

Οσοι ψωνισαν απο Γαλαξια ειναι στο περιμενε

Εμένα πάντως και από Γαλαξία μπήκαν τη Δευτέρα 36 ευρώ στην τράπεζα. 22/12 αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...