Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Bασικα το 'λαθος' ειναι σε πολλα σημεια...

1ον σε εμενα γιατι ανοιξα παλι τη σελιδα crazysundays χωρις να προσεξω μια μικρη λεπτομερεια: ΔΕΝ ειναι πλεον το C120 στις προσφορες αλλα το C110!!!! Το εκαναν αυτο τακτικα στα newsletters τους, δεν το ειχα παρατηρησει πολλες φορες στο crazysundays για να ειμαι υποψιασμενος.

2ον στο eshop που μεχρι και στην παραγγελια που εκανα εχει 100% τον ιδιο "τιτλο" προϊοντος (ειτε στο C110 ειτε στο C120) -> "

TLS.120054 ΠΛΥΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ NILFISK ALTO 1400WATT 89.95 1  

TLS.120056

ΠΛΥΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ NILFISK ALTO 1400WATT 94.90 1

και αλλαζει μονο τον εσωτερικο τους κωδικο στο καταστημα.

Ωραιοι...

χα χα..χα .

 

Προσεξτε, οταν βγηκαν οι "προσφορες εβδομαδας" ειχε το 120bar 95 ευρω (το εδινε αρχικη καπου 120ευρω αν θυμαμαι καλα), τωρα το εβγαλαν και εβαλαν το μικροτερο μοντελο, το 110bar στα 90 ευρω (με αρχικη 110 ευρω). Οι φωτογραφιες τους μοιαζουν, οποτε ειναι ευκολο καποιος να την πατησει και να νομιζει οτι παιρνει αυτο που ειχαν αρχικα! Nα παραλαβει να το βαλει να δουλευει και ακομα να νομιζει οτι πηρε και 5 ευρω φτηνοτερα την αρχικη προσφορα.  :)

 

To 120αρι στα 95 κατι ελεγε σαν προσφορα, τωρα το 110αρι ειναι λιγο χειροτερο VFM, αν μαλιστα καποιος πληρωσει και μεταφορικα 3ευρω το εχασε τελειως το θεμα. (χωρις να εχει ιδιαιτερη σημασια πλεον αφου δεν στελνει το αμαζον, να πω οτι ακριβως το ιδιο, το 110αρι με ολα τα εξτρα που βλεπετε το ειχα παρει σε προσφορα  65 ευρω.)

...μπραβο για την παρατηρητικοτητα...παραλιγο να το αγορασω σημερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αξίζει και η μπαταρία του πολύ καλή.

Αν δε το πρόλαβες θα το βρεις στο eshop σε προσφορά στα 24,90€ 

Από εκεί το είχα πάρει και εγώ στα 20 & έχει & βολική θήκη ζώνης.

 

Τελικα το πηρα απο Lidl. Μια χαρα φαινετα για για τη δουλεια που το θελω, η νεκροψια θα δειξει.

Παρεμπιπτοντως, πραγματι ειναι ολοφανερο οτι αυτο του Lidl το κατασκευασε φασον με κουτί Parkside η Einhell (ή τέλος πάντως παίρνουν και οι δύο από τον ίδιο κινέζο :) :) ), αλλά του Lidl πέρα από τη συσκευασία που έχει βαλιτσάκι με πολλές μύτες είδα ότι λέει μπαταρία 1500mah, ενώ του eshop 1300 ;).  Με βάση τα specs, τίμια αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείως ενημερωτικά: Μου ήρθε μνμ απο Cosmote πως πλεον το 2for1 για τα Village ισχυει και για 3D και πως η χρεωση εχει μειωθει στα 0,50ευρώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το όργανο κοιλιακών στα 19 € πώς σας φαίνεται?Έχει και στρωματάκι ενσωματωμένο :)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, Parkside.  Αν θέλεις να δω κάτι πάνω του πες μου.

Απ'ότι είδα όλα τ'άλλα specs εκτός χωρητικότητας μπαταρίας είναι ίδια.

Θα σε υπηρετήσει πιστά θαρρώ.

Ποτέ δεν έχει χρειαστεί να το αφήσω και να πιάσω το δραπανοκατσάβιδο επειδή το μικρό δε μπορούσε.

Χρήση ηλεκτρονικά/ηλεκτρολογικά/ξυλουργικά... τα πάντα.

Πάντως εκείνη η θηκούλα ζώνης είναι must αλλά αν δες είχες άλλα bits/μύτες αυτά είναι πιο χρήσιμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι δεν είχα τίποτε από μύτες.  Η θήκη είναι cool αλλά μου είναι σαφώς λιγότερο χρήσιμη, αφού δεν προβλέπω να το δουλέψω αρκετά κάθε φορά ώστε να χρειάζεται να το έχω για ώρα πάνω μου.  Το μόνο που με απασχολεί κάπως είναι ότι στον περιστροφικό επιλογέα torque νιώθω την αλλαγή στις σκάλες (το κλικ που κάνει ότι επιλέχθηκε το τάδε torque) προοδευτικά στο χέρι μου, δηλαδή sτην 6 και το drill αρκετά, προς τα κάτω λιγότερο, μέχρι που στο 2 δεν κάνει καθόλου έντονο "κλικ".  Δεν ξέρω αν το εξηγώ σωστά. Φαμτάσου ότι είσαι στο drill και το γυρνάς με κλειστά μάτια: νιώθεις τα κλικ ένα-ένα να γίνονται πιό ανεπαίσθητα, μέχρι που στο 2 με το ζόρι το νιώθεις, και πρέπει να δεις το βελάκι που δείχνει το νούμερο για να είσα σίγουρος. 

 

Προφανώς δεν σκοπευω να δουλεύω με κλειστά μάτια (loooool) αλλά φοβήθηκα μήπως είναι πολύ χαλαρός ο επιλογέας και είναι ελλάτωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμάζοντας τώρα τον επιλογέα εμένα είναι αρκετά σφιχτός και στις πρώτες θέσεις.

Όχι τόσο σφιχτός όσο στις μεγαλύτερες αλλά καθαρά διακριτός σε βαθμό που δεν σε βάζει καθόλου σε σκέψεις επ'αυτού.

Και η περιστροφή της λαβής είναι σφιχτή & "smooth" ένα πράμα.

Ίσως έτυχε το κομμάτι, δε νομίζω να είναι υποδεέστερο κατασκευαστικά αφού είναι στην ουσία το ίδιο rebranded προϊόν (με μεγαλύτερη μπαταρία αισίως).

Θα ξεχνάς να το φορτίζεις, αφού με τη 1300άρα εγώ ήμουν πλήρως ικανοποιημένος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ακόμα αυτό το Parkside στα 20 ευρώ??



Τελείως ενημερωτικά: Μου ήρθε μνμ απο Cosmote πως πλεον το 2for1 για τα Village ισχυει και για 3D και πως η χρεωση εχει μειωθει στα 0,50ευρώ

 

Ωραία είδηση, αν και έπρεπε ήδη να το έχουν κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ακόμα αυτό το Parkside στα 20 ευρώ??

Πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών του Lidl και ρώτα σε ποιά καταστήματα υπάρχει στοκ. Μπορούν να δουν πανελλαδικά τί μπήκε και τί βγήκε σε κάθε κατάστημα. Να ξέρεις μόνο ότι δεν μπορούν να ξέρουν αν αυτά που βλέπουν είναι επιστροφές ή άθικτα, και επίσης εάν ενα κατάστημα μεταφέρει σε ένα άλλο μπορεί να κάνει πολλές ώρες να ενημερωθεί το σύστημά τους, που σημαίνει καλό είναι ό,τι σου πουν να το διασταυρώσεις και με το συγκεκριμένο κατάστημα πριν ξεκινήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών του Lidl και ρώτα σε ποιά καταστήματα υπάρχει στοκ. Μπορούν να δουν πανελλαδικά τί μπήκε και τί βγήκε σε κάθε κατάστημα. Να ξέρεις μόνο ότι δεν μπορούν να ξέρουν αν αυτά που βλέπουν είναι επιστροφές ή άθικτα, και επίσης εάν ενα κατάστημα μεταφέρει σε ένα άλλο μπορεί να κάνει πολλές ώρες να ενημερωθεί το σύστημά τους, που σημαίνει καλό είναι ό,τι σου πουν να το διασταυρώσεις και με το συγκεκριμένο κατάστημα πριν ξεκινήσεις.

 

Α δεν το ήξερα αυτό!! Ευχαριστώ για την πληροφόρηση, θα τους πάρω αύριο..

 

Βασικά δεν είχα σκοπό να το αγοράσω αλλά εδώ κι ένα μήνα έχω πάρει ένα σετάκι (καστάνια & μύτες) B&D και μου έλυσε τα χέρια πραγματικά και σκέφτηκα ότι αφού ασχολούμε με μικροδουλειές σε σπίτι/αυτοκίνητο και σε έχει αφήσει ευχαριστημένο, θα τα βγάλει τα λεφτά του ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vodafone...

Στους κινηματογράφους Odeon για τις ταινίες 3D με την αγορά ενός κανονικού εισιτηρίου παρέχεται έκπτωση 50% στην αγορά του δεύτερου, χρησιμοποιώντας τον κωδικό. Οι συνδρομητές Vodafone που έχουν επωφεληθεί της προσφοράς 1+1 στα Odeon Cinemas, με την αγορά 1 VODAFONE pop corn από το bar, έχουν δώρο 2 ΜΕΓΑΛΑ αναψυκτικά!

Sent from my XT890 using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το όργανο κοιλιακών στα 19 € πώς σας φαίνεται?Έχει και στρωματάκι ενσωματωμένο :)

Ποτέ δε μου άρεσε να κάνω κοιλιακούς με μηχάνημα.

Προσωπικά έχω αυτό και με έχει βολέψει πολύ και από άποψη χώρου και στο ότι δεν έχω νιώσει ποτέ τραβήγματα/πιασίματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...