Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Μεινετε οντοπικ παρακαλω. 

 

ΝΑΙ στο feedback για οσες προσφορες εχουν αναφερθει και συζηταμε.

ΟΧΙ στις φιλοσοφικες κουβεντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλησπέρα.

μπορεί καποιος να επιβεβαιώσει την εκπτωση 50% στα αφρολουτρα nivea στον βερόπουλο?

Ρωταω γιατι δεν ειναι κοντά στο σπίτι μου.

Για να παω το πρωι να παρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.

μπορεί καποιος να επιβεβαιώσει την εκπτωση 50% στα αφρολουτρα nivea στον βερόπουλο?

Ρωταω γιατι δεν ειναι κοντά στο σπίτι μου.

Για να παω το πρωι να παρω.

Με κάθε επιφύλαξη το 50% πρέπει να ήταν μόνο για την προηγουμενη βδομαδα. Δεν χανεις κατι να τηλεφωνησεις να ρωτησεις στο καταστημα που θες να πας, πριν πας. Παντως μην τρελλαινεσαι. Εγω σχεδον αδεια τα βρηκα τα ραφια της νιβεα τουλαχιστον. Δεν βρηκα αυτο που ηθελα και πηρα κατι μικρο να φαω και εφυγα...

 

 

Τελικά η εξαγορά από το ΜΕΤΡΟ που εχει τα ΜΥΜΑΡΚΕΤ έγινε; (Αν όχι, προσωπικα δεν καταλαβαινω τη διαφημιση "τα ραφια μας ξαναγεμισαν κλπ") Αν ναι, τελικα θα αλλαξουν επωνυμια σε ΜΥΜΑΡΚΕΤ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η επιβεβαίωση ή μη για τον jim βρίσκεται μόνο 16 σελίδες πίσω
http://www.insomnia.gr/topic/460200-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/?p=54511056
και αυτός είναι ο λόγος που θα επικροτούσα ένα πιο αυστηρό moderation στο παρόν νήμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκλαβενίτης , 1+1 δώρο γκαζάκια  coral gas τιμή 1.40€ και για τα δύο, επίσης ισχύει η γνωστή προσφορά σε προιόντα p&g με 1+1 δώρο. έχει σε διάφορα προιόντα 10-20% εορταστική προσφορά πχ. γαλοπούλα βραστή/καπνιστή νίκας viveur -20%, κοτόπουλο βιλογικό ολόκληρο ή μισό -25%, πίτες ολικής elviart -0.40€ (τελική 0.91€), φέτα δωδώνη -2.20€ (τελική 6.58€/κιλό). γενικά αξίζει μια επίσκεψη για αγορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα.

μπορεί καποιος να επιβεβαιώσει την εκπτωση 50% στα αφρολουτρα nivea στον βερόπουλο?

Ρωταω γιατι δεν ειναι κοντά στο σπίτι μου.

Για να παω το πρωι να παρω.

Με την ελπίδα να ισχύει ακόμα, έκανα ένα πέρασμα απόψε από μεγάλο κατάστημα Βερόπουλος όμως η τιμή έχει επανέλθει στα 5,81€ .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκλαβενίτης , 1+1 δώρο γκαζάκια  coral gas τιμή 1.40€ και για τα δύο, επίσης ισχύει η γνωστή προσφορά σε προιόντα p&g με 1+1 δώρο. έχει σε διάφορα προιόντα 10-20% εορταστική προσφορά πχ. γαλοπούλα βραστή/καπνιστή νίκας viveur -20%, κοτόπουλο βιλογικό ολόκληρο ή μισό -25%, πίτες ολικής elviart -0.40€ (τελική 0.91€), φέτα δωδώνη -2.20€ (τελική 6.58€/κιλό). γενικά αξίζει μια επίσκεψη για αγορές.

Θυμάται κανείς αν τα P&G στο Σκλαβενίτη, είναι μέχρι τις 7 ή τις 17 η προσφορά με τα 1+1 δώρο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

seven spot για ανεργους -20% Ενοικιάσεις και μόνο
 
Τα καταστήματα Seven Spots στο πλαίσιο στήριξης των καταναλωτών, συμμετέχουν στην πρωτοβουλία του ΟΑΕΔ, για μείωση τιμών στους κατόχους κάρτας ανεργίας, συμβάλλοντας έτσι στην οικονομική διευκόλυνση ενός ενεργού και σημαντικού τμήματος της ελληνικής κοινωνίας.
 
Ανταποκρινόμενα έμπρακτα στην εκστρατεία του ΟΑΕΔ, τα Seven Spots παρέχουν στους κατόχους κάρτας ανεργίας 20% έκπτωση επί των τιμών του βασικού τιμοκαταλόγου τους. Η μείωση τιμής αφορά σε ενοικιάσεις DVDs, Blu-Ray, Games & Παιχνιδομηχανών:
Οι ειδικές τιμές ισχύουν για όλα τα καταστήματα Seven Spots (83 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα)
Οι ειδικές τιμές ισχύουν μόνο με την επίδειξη της κάρτας ανεργίας στο ταμείο.
Οι ειδικές τιμές ισχύουν για τον κάτοχο της κάρτας και δεν μεταβιβάζονται.
Οι ειδικές τιμές δε συνδυάζονται με καμία άλλη προσφορά, ειδική τιμή ή προνόμιο.

Επεξ/σία από matrixxx
Italics, μεταφορα
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα επι αυτης της.λογικη ναι ανεργοιισον τεμπεληδες

 

Επι της λογικης οτι δεν εχουν οι ανεργοι 5 ευρω να πιουν εναν καφε αμα μια φορα θελουν 2 μερες να νοικιασουν ενα καλο παιχνιδι με εναν φιλο να παιξουν να ξεχαστουν μπορουν οικονομικα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυσιάζοντας έναν καφέ το μήνα, νοικιάζω 2 ταινίες ή 2 παιχνίδια ή συνδυασμό αυτών μια φορά και όλο τον υπόλοιπο μήνα μπαίνω στο πρόγραμμα Smile όπου ότι πάρω μου βγαίνει 1.30€, προνόμιο το οποίο δεν προσφέρεται στον άνεργο.

Προφανώς τα Seven θεωρούν ότι ο άνεργος δεν θα νοικιάσει περισσότερα από 1 δισκάκια το μήνα, αλλιώς δεν βρίσκω λόγο να μπω στον κόπο να δείξω κάρτα ανεργίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχμ othon εχω νοικιασει 6-7 φορες ολες κολες απο τα ss.

 

ουτε smile ουτε τιποτε ακομα δεν ξερω,χε

 

hit n run καταστασεις

 

καλα που το πες ,να πηγαινω πιο συχνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχμ othon εχω νοικιασει 6-7 φορες ολες κολες απο τα ss.

 

ουτε smile ουτε τιποτε ακομα δεν ξερω,χε

 

hit n run καταστασεις

 

καλα που το πες ,να πηγαινω πιο συχνα!

http://www.sevenspot.gr/gr/servicessmile.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα video club στην περιοχη μου , και τα seven (τα 24 ωρες ) εχουν κλεισει εδω και χρονια , σιγα την προσφορα ,πρεπει να βγω να παω στο video club , να παρω την ταινια που θελω αν την βρω και να πληρωσω , ακομα και αν δεν τα επαιρνα τσαμπα απο τον θειο , υπαρχουν καλυτερες επιλογες απο video club , στο 2016 ζουμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...