Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά με όλο τον σεβασμό κιόλας, αλλά... Βρακιά από τον Κινέζο?

 

 

Πριν από 8 χρόνια περίπου βρέθηκα στο Hong Kong και βρήκα σε μικρά μαγαζιά εσώρουχα Cavin Klein σε πολύ χαμηλές τιμές, σε σχέση με την ελληνική αγορά, αλλά καλής ποιότητας, τουλάχιστον, εμφανισιακά. Αποδείχτηκαν εξαιρετική αγορά και πιστεύω ότι, μάλλον, ξέφυγαν παρτίδες από την παραγωγή της εταιρείας στην περιοχή και πουλιώντουσαν στην τοπική αγορά. 

 

Δεν τα συγκρίνω με αυτά του Tinydeal αλλά το αναφέρω σαν παράδειγμα του πολύ χαμηλού κόστους παραγωγής πολλών επώνυμων και μη ειδών που υπάρχει στην Κίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μεταξύ των ακυρωμένων Oral B κι εγώ, σκάναρα σε πρώτη φάση barcode της απόδειξης του Μασούτη και μου λένε ότι δεν βρήκαν προσφορά.

Διόρθωσα σήμερα χειροκίνητα και αναμένω.

Λοιπον, επικοινωνησα εχθες τηλεφωνικα αλλα και με email με τα γραφεια του pockee και μου ειπαν να στειλω την αποδειξη μεσω e-mail για να την ελεγξουν.

 

Σημερα μου στειλανε μηνυμα οτι μου πιστωνουν τελικα 9 ευρω ( αντι για 18 που περιμενα ) για 3 οδοντοκρεμες ( αγορασα 6 αλλα στην αποδειξη φαινεται οτι οι 3 ειναι δωρο ) και οτι τα χρηματα θα καταθετουν μεχρι την Πεμπτη.

 

Κανονικα δεν θα επρεπε να μου πιστωσουν 18 ευρω? Τι τους πειραζει αυτους αν η εταιρια κανει δωρο 1+1 οδοντοκρεμα.

 

Στην ουσια πληρωσα 10,47 ευρω για τις 6 οδοντοκρεμες και παιρνω πισω 9 ευρω. Μου φαγανε 9 ευρουλακια με το λαθος που εγινε (?)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, επικοινωνησα εχθες τηλεφωνικα αλλα και με email με τα γραφεια του pockee και μου ειπαν να στειλω την αποδειξη μεσω e-mail για να την ελεγξουν.

 

Σημερα μου στειλανε μηνυμα οτι μου πιστωνουν τελικα 9 ευρω ( αντι για 18 που περιμενα ) για 3 οδοντοκρεμες ( αγορασα 6 αλλα στην αποδειξη φαινεται οτι οι 3 ειναι δωρο ) και οτι τα χρηματα θα καταθετουν μεχρι την Πεμπτη.

 

Κανονικα δεν θα επρεπε να μου πιστωσουν 18 ευρω? Τι τους πειραζει αυτους αν η εταιρια κανει δωρο 1+1 οδοντοκρεμα.

 

Στην ουσια πληρωσα 10,47 ευρω για τις 6 οδοντοκρεμες και παιρνω πισω 9 ευρω. Μου φαγανε 9 ευρουλακια με το λαθος που εγινε (?)...

Έπρεπε να πάρεις 12 οδοντόκρεμες. Τους ενδιαφέρει πόσες πλήρωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να πάρεις 12 οδοντόκρεμες. Τους ενδιαφέρει πόσες πλήρωσες.

Μα καποια μελη σε προηγουμενα post ανεφεραν οτι πηραν κανονικα την επιστροφη των 18 ευρω για τις OralB.

 

Τωρα μαλλον σε εμενα επαιξε ρολο οτι εστειλα την αποδειξη και εκει φαινοταν η προωθητικη ενεργεια του Μασουτη 1+1 δωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, επικοινωνησα εχθες τηλεφωνικα αλλα και με email με τα γραφεια του pockee και μου ειπαν να στειλω την αποδειξη μεσω e-mail για να την ελεγξουν.

 

Σημερα μου στειλανε μηνυμα οτι μου πιστωνουν τελικα 9 ευρω ( αντι για 18 που περιμενα ) για 3 οδοντοκρεμες ( αγορασα 6 αλλα στην αποδειξη φαινεται οτι οι 3 ειναι δωρο ) και οτι τα χρηματα θα καταθετουν μεχρι την Πεμπτη.

 

Κανονικα δεν θα επρεπε να μου πιστωσουν 18 ευρω? Τι τους πειραζει αυτους αν η εταιρια κανει δωρο 1+1 οδοντοκρεμα.

 

Στην ουσια πληρωσα 10,47 ευρω για τις 6 οδοντοκρεμες και παιρνω πισω 9 ευρω. Μου φαγανε 9 ευρουλακια με το λαθος που εγινε (?)...

 

Σε εμένα έστειλαν 18 ευρώ κανονικά.

Στους όρους του pockee λέει ότι οι προσφορές από τα supermaket είναι ανεξάρτητες από τα κουπόνια τους.

Τί τους νοιάζει αυτούς πόσο πλήρωσες στο supermarket για τις 6 οδοντόκρεμες.

Εξάλλου δεν ήταν συσκευασία των 2 αλλά πλήρωνες την μια 3,5 ευρώ και σου διναν την δεύτερη  δωρεάν ή αλλιώς πλήρωνες τις δύο 3,5 ευρώ ή αλλιώς πλήρωνες 1.75 την μία. Το pockee τί ζόρι τραβάει? Ξεκάθαρη παραβίαση των όρων και αντιεπαγγελματισμός η διαφορετική αντιμετώπιση για το ίδιο ζήτημα σε διαφορετικούς πελάτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τις πηρα δεμένες 1+1 και πήρα 6 για να παρω επιστροφή 18

 

Εγραφε 1+1 και είχε αλλο barcode.

 

αλλά γενικά νομίζω ότι έχει δίκιο το pockee. Είναι κουπόνι για κάθε ένα που πληρώνεις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, μην είμαστε και πλεονέκτες. Επιστροφή για δώρο δεν δίνει ούτε ο Άγιος Βασίλης.

Συμφωνω, απλα θα επρεπε να υπαρχει η ιδια αντιμετωπιση για ολους, σωστα?

Οταν ομως το λεει καθαρα στους ορους του site τοτε ειναι δικο τους θεμα και θα επρεπε να αλλαξουν τους ορους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκαν και στον άλλο λλογαριασμό 18€ για 6 οδοντόκρεμες.

ακομη προς καταθεση ειναι σε μενα...αν υπαρχουν αλλοι

απληρωτοι ,ας το δηλωσουν εδω...χρονια πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει χρησιμοποιησει κανεις αυτο; https://www.trustanduse.com/#

Εχω κανει λογαριασμό αλλα αδυνατώ να καταλάβω πως δουλεύει. Ίσως στο θέμα της Mary να ηταν καλυτερα να το συζητήσουμε και οχι εδω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομη προς καταθεση ειναι σε μενα...αν υπαρχουν αλλοι

απληρωτοι ,ας το δηλωσουν εδω...χρονια πολλα

Και σε εμενα απο χθες ενημερωση και δεν μπηκαν ακομη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο τον εναν λογαριασμο μπηκαν χθες 18 ευρω , στον αλλο με ενημερωσαν χθες οτι θα τα παρω αλλα δεν μπηκαν ακομα (μαζι με κατι αλλα 24 ευρω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγόρασα 5 nivea και ένα διπλό (1+1 δώρο) και μου εξαργύρωσαν 6 κουπόνια.

Αν ήξερα ότι θα δεχόταν το ποκι την διπλή συσκευασία θα έπαιρνα μόνο τα διπλά :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...