Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήρθε και σε εμένα Ενημέρωση οτι θα μπουν τα χρήματα και για τους 2 λογαριασμούς pockee (δικός μου καιντξς γυναίκας μου) για αγορές σε oralb βουτυρα χωριό μπισκοτα oreo και σοκολατες lacta.ολα καλά.οι συναλαγες εγιναν 21 22 και 23 Δεκεμβρίου σε 3 διαφορετικά market in.απλα περιμενω να δω αν θα βαλουν και τα 3€ για την προσκληση που εκανα στην γυναικα μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ΑΒ Φιλοθέης είχε αρκετά πακέτα με sticker την ΤΡ που πήρα το τελευταίο με το κουπόνι από τη Nestle.

Φοβερή τιμή κιλού για γνήσιο Nescafe.

 

Τα κουπόνια λήγουν την 31/12 και πιστεύω ότι όπου βρεις συσκευασία μπορείς να τα συνδυάσεις όλα.

Σου ζήτησαν και ταυτότητα λογικά ε? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Market IN 27-31 Δεκεμβρίου

 

disc15.png  disc13.png

disc14.png disc16.png

disc12.png disc11.png

disc2.png disc1.png

 


για τον διπλασιαμό των κουπονιών στο pockee αυτή την εβδομάδα 

τοματοχυμός μπαρμπαστάθης 500γρ  0,76 -0,40€ απο pockee παει στα 0,36€

και η green cola απο 3 ευρω παει στα 2 ευρώ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ζήτησαν και ταυτότητα λογικά ε? 

 

 

Όχι, και στις 2 περιπτώσεις.

Εκτός αυτού, το ένα κουπόνι ήταν στο όνομά μου ενώ η κάρτα στο όνομα της συζύγου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ολα σωστα ειναι. Και η ημερομηνια, και ο αριθμος ταμειου, και ο Α/Α. Δεν ξερω  τι εγινε. Τωρα σκαναρα την αποδειξη και θα περιμενω.

Έκανες εκ νέου καταχώρηση η έκανες διόρθωση? Αν έκανες καινούργια καταχώρηση θα σου δώσουν 1,5€ για κάθε οδοντοκρεμα και όχι 3€, γιατί η προσφορά για τις οδοντοκρεμες έχει λήξει.  Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανες εκ νέου καταχώρηση η έκανες διόρθωση? Αν έκανες καινούργια καταχώρηση θα σου δώσουν 1,5€ για κάθε οδοντοκρεμα και όχι 3€, γιατί η προσφορά για τις οδοντοκρεμες έχει λήξει. 

 

Δεν εκανα καποια διορθωση γιατι εχω την αποδειξη μπροστα μου και ολα τα στοιχεια που ειχα βαλει ειναι σωστα. Δεν εχω κανει κατι λαθος για να διορθωσω. Απλως την προηγουμενη φορα δεν την σκαναρα. Σημερα την σκαναρα.

 

Την ημερα που αγορασα τις οδοντοκρεμες ισχυε η προσφορα των 3 ευρω. Και η αποδειξη αγορας εχει ημερομηνια 21-12. Εξαλλου, βλεπω και ξαναβλεπω την αποδειξη που εχω στα χερια μου με τα στοιχεια που καταχωρησα και ειναι τα ιδια.

 

Καποιο λαθος θα καναν αυτοι. Θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ιδια ημερα. Τελικα τις οδοντοκρεμες μας πληρωσαν καπου 55λεπτα το κουτι για να τις παρουμε. :)

 

 

Στην περίπτωση του Γαλαξία (2,09€), η επιστροφή είναι 0,91€/τεμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ιδια ημερα. Τελικα τις οδοντοκρεμες μας πληρωσαν καπου 55λεπτα το κουτι για να τις παρουμε. :)

 

 

Στην περίπτωση του Γαλαξία (2,09€), η επιστροφή είναι 0,91€/τεμ.

Για τις oral b λέτε? Αρχική τιμή 3.5€ (3,49€ για την ακρίβεια και 1+1 δώρο από τον Μασούτη) -6€ από το pockee κέρδος 2.5€ (χωρίς να υπολογίσουμε τις οδοντόκρεμες δώρο). 

 

Πήρα 6 πλήρωσα τις 3 (3*3,49=10.47) και μου επέστρεψαν 18€ από το ποκι. Not bad

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου άσχημα αλλά στη Νότια Ελλάδα και ειδικά στο Μεγάλο Χωριό (Αθήνα) δεν έχουμε Μασούτη ...

Μα και πάλι 2.5€ δεν είναι το κέρδος για κάθε οδοντόκρεμα? Δεν έχουν 3.5€?

 

Γράψτε άκυρο... Νόμιζα ήταν 2*3€ το κουπόνι και όχι 2*1.5€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα κουπόνια που διπλασιάζει το πόκι δεν βρήκα καμία συνδυαστική προσφορά πέρα από τα κρουασάν βουτύρου ΧΖ στο mymarket:

 

Αρχική: 2,21€

Έκπτωση: 30%

Κουπόνι πόκι: 2*0.50€

 

(2,21-30%)+(2*0,50)= 0,55€/τεμάχιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...