Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάω αύριο να φορτώσω γιατι της προηγούμενης φοράς μου τελείωσε το στοκ

 

Ελεγα να παρω 1 jameson αλλα θα καταληξω να παρω 2 teachers. Πως να ξοδεψω αλλιως τα λεφτα μου για να μην γινω αλκοολικος; *ρητορικη ερωτηση*

edit: Αν συνδυαζοταν και με τις 6ευρες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέφθηκε κάποιος κανα ΑΒ;

Ξέρουμε εάν ισχύει ακόμα το sticker 1,50 ευρώ στο νεσκαφέ των 300γρ.;

 

Το ΑΒ Φιλοθέης είχε αρκετά πακέτα με sticker την ΤΡ που πήρα το τελευταίο με το κουπόνι από τη Nestle.

Φοβερή τιμή κιλού για γνήσιο Nescafe.

 

Τα κουπόνια λήγουν την 31/12 και πιστεύω ότι όπου βρεις συσκευασία μπορείς να τα συνδυάσεις όλα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαλαξίας  28/12 - 31/12

 

-25% στα ζυμαρικά Barilla και -35% στα ζυμαρικά Μisko Χρυσή σειρά (εξαιρούνται οι συσκευασίες προσφοράς)

 

Για τα misko έχει κουπόνι το pockee

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα misko έχει κουπόνι το pockee

Και για τα barilla έχει. Άλλα δεν αξίζει.βγαίνουν 0,58-0,60€ τα σπαγγέτι.

Οσο για τα misko χρυση σειρά πρέπει να πετύχεις κατάστημα που να τα έχει.εμενα που ειναι κοντα μου των βριλησιων δεν τα εχει.και δεν υπαρχουν αλλα καταστηματα εδω γύρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο για Θεσσαλονίκη: 5% κουπόνι έκπτωσης στα Σ/Μ Βασιλαγας (8 καταστήματα)

Για να το αποκτήσουμε, πάμε στην κεντρική σελίδα http://3bmarkets.gr/

Σε περίπτωση που εμφανίσει μήνυμα "το κουπόνι είναι κλειδωμένο", δοκιμάστε με άλλο browser

(στην περίπτωση μου δεν δούλεψε με firefox, αλλά δούλεψε με IE)

Το κουπόνι ισχύει μέχρι 31/12/2015

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΑΒ Φιλοθέης είχε αρκετά πακέτα με sticker την ΤΡ που πήρα το τελευταίο με το κουπόνι από τη Nestle.

Φοβερή τιμή κιλού για γνήσιο Nescafe.

 

Τα κουπόνια λήγουν την 31/12 και πιστεύω ότι όπου βρεις συσκευασία μπορείς να τα συνδυάσεις όλα.

Χρησιμοποίησα το κουπόνι στο ΑΒ ΙΚΕΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ , απλά η ταμίας πριν το περάσει πήρε το οκ από κάποιο προϊσταμενο. Την ρώτησα γιατί γίνεται αυτό και ανέφερε κάτι για πλαστά κουπόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρησιμοποίησα το κουπόνι στο ΑΒ ΙΚΕΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ , απλά η ταμίας πριν το περάσει πήρε το οκ από κάποιο προϊσταμενο. Την ρώτησα γιατί γίνεται αυτό και ανέφερε κάτι για πλαστά κουπόνια.

 

Καλά κάνεις και το επισημαίνεις αλλά και τις 2 συσκευασίες των 300γρ. που αγόρασα, σε διαφορετικές μέρες, οι ταμίες δέχτηκαν τα κουπόνια χωρίς έλεγχο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ενδιαφέρονται, πιστώθηκαν από το pockee στον λογαριασμό μου τα 36€ της προσφοράς για μια αγκαλιά ariel pods που είχα αγοράσει. Ευχαριστώ τα τσακάλια του νήματος για την ενημέρωση!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ενδιαφέρονται, πιστώθηκαν από το pockee στον λογαριασμό μου τα 36€ της προσφοράς για μια αγκαλιά ariel pods που είχα αγοράσει. Ευχαριστώ τα τσακάλια του νήματος για την ενημέρωση!

Μία από τα ίδια.

Και τα 6 ariel και τα 6 oral-b που πήρα από Γαλαξία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε ενημερωση απο το pockee οτι δεν υπαρχει καποια προσφορα στις αγορες μου.

 

Η ενημερωση αφορα τις οδοντοκρεμες Oral B που ειχε προσφορα ο Μασουτης 1 + 1 δωρο.

 

Δεν εχω κανει καποιο λαθος στην αποδειξη και ειχα βαλει ολα τα στοιχεια κανονικα.

 

Αυτη τη φορα σκαναρα την αποδειξη με το barcode και την ξανακαταχωρησα στο συστημα τους.

Αντε να δουμε τι θα γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε ενημερωση απο το pockee οτι δεν υπαρχει καποια προσφορα στις αγορες μου.

 

Η ενημερωση αφορα τις οδοντοκρεμες Oral B που ειχε προσφορα ο Μασουτης 1 + 1 δωρο.

 

Δεν εχω κανει καποιο λαθος στην αποδειξη και ειχα βαλει ολα τα στοιχεια κανονικα.

 

Αυτη τη φορα σκαναρα την αποδειξη με το barcode και την ξανακαταχωρησα στο συστημα τους.

Αντε να δουμε τι θα γινει.

 

Δες αν έχεις βάλει σωστή ημερομηνία. Εμένα απέρριψαν τις οδοντόκρεμες λόγω ημερομηνίας, θα διορθώσω όμως την ημερομηνία και θα την ξαναπεράσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μόλις μου ήρθε email ότι έγιναν δεκτές οι αποδείξεις και για τα απορρυπαντικά και για τις οδοντόκρεμες και πως θα μπουν τα λεφτά. Σε πόσες μέρες μπαίνουν μετά το email?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες αν έχεις βάλει σωστή ημερομηνία. Εμένα απέρριψαν τις οδοντόκρεμες λόγω ημερομηνίας, θα διορθώσω όμως την ημερομηνία και θα την ξαναπεράσω

Ολα σωστα ειναι. Και η ημερομηνια, και ο αριθμος ταμειου, και ο Α/Α. Δεν ξερω  τι εγινε. Τωρα σκαναρα την αποδειξη και θα περιμενω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...