Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To ηλεκτρικό κατσαβίδι που έχουν λέει τίποτε για 20 ευρώ;

Αξίζει και η μπαταρία του πολύ καλή.

Αν δε το πρόλαβες θα το βρεις στο eshop σε προσφορά στα 24,90€ 

Από εκεί το είχα πάρει και εγώ στα 20 & έχει & βολική θήκη ζώνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/product?id=TLS.120056

ΠΛΥΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ NILFISK ALTO 1400WATT 120BAR + PATIO C120.6-6 PC X-TRA

στα 95 ευρω

μου ακουγεται καλο...δεν ξερω αν το συγκεκριμενο μοντελο  αξιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει και η μπαταρία του πολύ καλή.

Αν δε το πρόλαβες θα το βρεις στο eshop σε προσφορά στα 24,90€

Από εκεί το είχα πάρει και εγώ στα 20 & έχει & βολική θήκη ζώνης.

Thanx. Το θέλω για έπιπλα τύπου ικεα και καμιά πρίζα, όχι κάτι φοβερό. Μήπως ένα δραπανοκατσάβιδο είναι καλύτερο για έπιπλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx. Το θέλω για έπιπλα τύπου ικεα και καμιά πρίζα, όχι κάτι φοβερό. Μήπως ένα δραπανοκατσάβιδο είναι καλύτερο για έπιπλα;

Εγω εχω αυτο http://www.skroutz.gr/s/92786/Black-Decker-A7073.html ακριβως γι'αυτην τη δουλεια που το χρειαζεσαι κι εσυ.

 

Για απλα πραγματακια ειναι πολυ καλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.e-shop.gr/product?id=TLS.120056

ΠΛΥΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ NILFISK ALTO 1400WATT 120BAR + PATIO C120.6-6 PC X-TRA

στα 95 ευρω

μου ακουγεται καλο...δεν ξερω αν το συγκεκριμενο μοντελο  αξιζει

89,95 ευρω πλεον (το εριξαν κατα 4,95 σημερα το πρωι!) αλλα οριακα κατω απο τα 90 ευρω ωστε να θελει και +3 για παραδοση κατ'οικον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

89,95 ευρω πλεον (το εριξαν κατα 4,95 σημερα το πρωι!) αλλα οριακα κατω απο τα 90 ευρω ωστε να θελει και +3 για παραδοση κατ'οικον!

 

Εγω γιατι βλεπω αλλη τιμη στο λινκ, που ειναι το λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

89,95 ευρω πλεον (το εριξαν κατα 4,95 σημερα το πρωι!) αλλα οριακα κατω απο τα 90 ευρω ωστε να θελει και +3 για παραδοση κατ'οικον!

 

Προσεξτε, οταν βγηκαν οι "προσφορες εβδομαδας" ειχε το 120bar 95 ευρω (το εδινε αρχικη καπου 120ευρω αν θυμαμαι καλα), τωρα το εβγαλαν και εβαλαν το μικροτερο μοντελο, το 110bar στα 90 ευρω (με αρχικη 110 ευρω). Οι φωτογραφιες τους μοιαζουν, οποτε ειναι ευκολο καποιος να την πατησει και να νομιζει οτι παιρνει αυτο που ειχαν αρχικα! Nα παραλαβει να το βαλει να δουλευει και ακομα να νομιζει οτι πηρε και 5 ευρω φτηνοτερα την αρχικη προσφορα.  :)

 

To 120αρι στα 95 κατι ελεγε σαν προσφορα, τωρα το 110αρι ειναι λιγο χειροτερο VFM, αν μαλιστα καποιος πληρωσει και μεταφορικα 3ευρω το εχασε τελειως το θεμα. (χωρις να εχει ιδιαιτερη σημασια πλεον αφου δεν στελνει το αμαζον, να πω οτι ακριβως το ιδιο, το 110αρι με ολα τα εξτρα που βλεπετε το ειχα παρει σε προσφορα  65 ευρω.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα το 'λαθος' ειναι σε πολλα σημεια...

1ον σε εμενα γιατι ανοιξα παλι τη σελιδα crazysundays χωρις να προσεξω μια μικρη λεπτομερεια: ΔΕΝ ειναι πλεον το C120 στις προσφορες αλλα το C110!!!! Το εκαναν αυτο τακτικα στα newsletters τους, δεν το ειχα παρατηρησει πολλες φορες στο crazysundays για να ειμαι υποψιασμενος.

2ον στο eshop που μεχρι και στην παραγγελια που εκανα εχει 100% τον ιδιο "τιτλο" προϊοντος (ειτε στο C110 ειτε στο C120) -> "

TLS.120054 ΠΛΥΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ NILFISK ALTO 1400WATT 89.95 1  

TLS.120056

ΠΛΥΣΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ NILFISK ALTO 1400WATT 94.90 1

και αλλαζει μονο τον εσωτερικο τους κωδικο στο καταστημα.

Ωραιοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanx. Το θέλω για έπιπλα τύπου ικεα και καμιά πρίζα, όχι κάτι φοβερό. Μήπως ένα δραπανοκατσάβιδο είναι καλύτερο για έπιπλα;

Έχω κάμει τη δουλειά μου & σε έπιπλα.

Τώρα αν μιλάς για βαριά εργασία & δύσκολες βίδες ίσως χρειαστείς περισσότερα βολτ (δραπανοκατσάβιδο δλδ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...