Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζει και ο κωδικος VC30 για 30% εκπτωση

 

Τι εννοεις;

Αγορασα γυαλια αξιας 100€, οποτε πηρα 40% εκπτωση.

Θα μπορουσα να βαλω κι αυτο το κουπονι, ωστε να εχω επιπλεον 30% εκπτωση;

Το ελεγξα, δεν γινεται. Μονο 1 κωδικο δεχεται, οποτε για παραγγελιες ανω των 100€ ειναι προτιμοτερο το -40%.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι εννοεις;

Αγορασα γυαλια αξιας 100€, οποτε πηρα 40% εκπτωση.

Θα μπορούσα να βαλω κι αυτο το κουπονι, ωστε να εχω επιπλεον 30% εκπτωση;

Χτες το δοκίμασα αλλά δεν προχώρησα στην αγορά θα το κάνω αργότερα και μου το πήρε κανονικά.η τελική τιμή ήταν μειωμένη κατά 30%.

Δεν ολοκλήρωσα την συναλλαγή γιατί ήθελα να ψαξω και για άλλους κωδικούς. Πχ βρήκα και με -50% αλλά δεν τους δοκίμασα ήταν αργά το βράδυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις oral-b υπάρχει περίπτωση να μην δώσει το pockee την επιστροφή γιατί η τιμή αγοράς είναι μικρότερη?

 

Αν δεν θέλουν να κάνουν πατινάζ πάνω στις οδοντόκρεμες, όχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος ρε παιδια, έλεος. Το κουράσαμε. Δεν χρειάζεται να γίνεται τόσο ντόρος. Ποτέ δεν έκανε καλό.

Έχουν ειπωθεί πάρα πολλές φορές όλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες το δοκίμασα αλλά δεν προχώρησα στην αγορά θα το κάνω αργότερα και μου το πήρε κανονικά.η τελική τιμή ήταν μειωμένη κατά 30%.

Δεν ολοκλήρωσα την συναλλαγή γιατί ήθελα να ψαξω και για άλλους κωδικούς. Πχ βρήκα και με -50% αλλά δεν τους δοκίμασα ήταν αργά το βράδυ.

 

 

αν θες τον γραφεις και τον 50% να σου πουμε αν δουλευει!  :-)

 

τα carbon dark που ηταν ολο μαυρο-ανθρακι δεν τα εχει στο site τωρα με την προσφορα... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν θες τον γραφεις και τον 50% να σου πουμε αν δουλευει!  :-)

 

τα carbon dark που ηταν ολο μαυρο-ανθρακι δεν τα εχει στο site τωρα με την προσφορα... :mad:

αν καποιος κανει παραγγελια απο hawkers και του λειπουν 25ε ας μου πει.

Kωδ.hawkers KING50 ,GHOST50, VC50.Προσπαθησα αλλα μαλλον δεν παιζουν ας δοκιμασει και κανενας αλλος ποτε δεν ξερεις.

Αν βρω και αλλους σας κραταω ενημερους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε facebook μπορείτε να ψηφίσετε ποιες προσφορες να διπλασιάστουν την επομενη εβδομάδα. https://pockee.pgtb.me/GvlZ89

Εγώ λέω να τους τρολάρουμε και να ζητήσουμε όλοι διπλασιασμό τα 6ευρα για τα ARIEL pods!  :devil:

Πλάκα-πλάκα με τόσα μέλη εδώ μέσα νομίζω άνετα μπορούμε να διαμορφώσουμε το αποτέλεσμα αν οργανωθούμε...

 

Edit: μμμ, τώρα είδα ότι δεν έχει ελεύθερη επιλογή από όποια θέλουμε εμείς....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και πήρα 4 συσκευασίες από τον Γαλαξία της Παπαναστασίου στην Θεσσαλονίκη.

Μόλις καταχώρησα και τον απόδειξη στο pockee.

Ευχαριστώ αυτόν που ανακάλυψε την προσφορά!

Παραλίγο να ξεχάσω την απόδειξη, βγήκα έξω και γύρισα και την ξαναπήρα, οπότε προσοχή μην χτυπάτε το κεφάλι σας μετά...

Εγω το χτυπαω..γιατι ο μοναδικος Γαλαξιας που στοιχειωδως ειναι κοντα μου ειναι αυτος

Και προφανως τα πηρες ολα..οποτε jack pot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το χτυπαω..γιατι ο μοναδικος Γαλαξιας που στοιχειωδως ειναι κοντα μου ειναι αυτος

Και προφανως τα πηρες ολα..οποτε jack pot

 

Όχι πήρα και εγώ ακόμη 6 από εκεί γύρω στις 12:30. Πρέπει να είχε ακόμη 5-6.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρεθείτε αυτές τις μέρες σε lidl θα δείτε μια προσφορά 50% σε Γαλλικά κρασιά.

Πήρα δύο διαφορετικά. Είναι τα χειρότερα κρασιά που έχω πιει. Καμία σχέση με Γαλλικό κρασί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εγώ πάντως κάψουλες δεν ξαναπαίρνω. Είχα πάρει τελη Σεπτέμβρη την προσφορά με τις Σκιπ(είχα πάρει τις πράσινες), που μας είχε βγει τζάμπα με το κουπόνι και τους πόντους στα ΑΒ και το αποτέλεσμα ήταν να θέλω να ξεράσω στα σοβαρά. Το απορρυπαντικό που βάζουν είναι πολύ ισχυρό και με έκανε να ανακατεύομαι. Είχα δοκιμάσει αρχικά να πλύνω 3-4 άσπρες μπλούζες. Η μία ήταν συνθετική. Και απορρόφησε όλο το άρωμα. Την έπλενα, την ξαναέπλενα. Τίποτα εκεί. Μέχρι και με σκέτη σόδα την έπλυνα και η μυρωδιά ακόμα εκεί.... Στο τέλος νομίζω κάπως τα κατάφερα και απορροφησε την μυρωδιά του μαλακτικού και άρχισε να φεύγει η μυρωδιά.

Επιπλέον,λίγο καιρό μετά κοντοστεκόμουν στην ουρά δίπλα σε μία κοπέλα και μου ήρθε μυρωδιά από τα ρούχα της από την κάψουλα αυτή... Πάλι ανακατώθηκα.

Δεν ξαναδοκιμάζω καμία ως εκ τούτου...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...