Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΑΣΟΥΤΗΣ oral B οδοντοκρεμες 1+1 ΔΩΡΟ (δεν ειναι δεμενες ) 3,49 -6 επιστροφη απο Pockee , κερδος 2,51 !

 

 

set δωρου str8 FREEDOM  6,74 -2 απο pockee τελικη τιμη 4,74 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει κουπόνι έκπτωσης 2,5€ στις Epithimies για το Ariel 3in1 24τεμ. σε συνδιασμό με αυτό του Pockee (3,5€), είναι καλή περίπτωση.

Πού είναι όμως η φτηνότερη τιμή σήμερα οεο ; :-D  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω μαζί σου φίλε μου.ο μασουτης πλέον παίζει μόνος του στην β.Ελλάδα. ειδικά στην πόλη μου θα είναι μονοπώλιο.

Οι προσφορές του δεν ήταν όπως παλαιότερα.τουλάχιστον είναι οκ στις υποχρεώσεις του προς του εργαζόμενους και τους προμηθευτές του.

Γιατί έχω και εγώ την αίσθηση ότι έχουν πέσει οι προσφορές πχ. στα ΑΒ; Σαν να έχει ψιλοκόψει τον βομβαρδισμό από επώνυμα προϊόντα λίγο... Ή τυχαίνει να το βλέπω εγώ μόνο έτσι, επειδή δεν ταυτίζονται οι ανάγκες μου με τις προσφορές του; Λίγο μετά τον χαμό με τον διπλασιασμό που είχε δημιουργηθεί, σαν να κόπασε κάπως... Συνήθως, όλο έλεγα από μέσα μου ότι "αυτή τη φορά τα έχω όλα" και ο μπαγάσας όλο με κατάφερνε και αγόραζα κάποια προσφορά(επειδή ήταν δύσκολο να αρνηθείς...).

Εχει κανείς παρόμοια αίσθηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για 6 oral-b οδοντοκρεμες 10,47 , επιστροφη απο pockee 18

αν μιλάς για τα market in είναι στα 2,44€ το τεμάχιο. άρα πάει στα 14,64€ τα 6 κουτιά και το pockee δίνει 18 ευρώ. κέρδος 3.36€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Γαλαξία οι oral b pro expert sensibilidade εχουν αρχικη 3,49 - 1,4 (έκπτωση καταστήματος) = 2,09€. Άρα στην 6άδα παίρνει κάποιος 5,46€. (pockee)

 

Οι oral b 3d wjite έχουν 3,99 - 1,60 = 2,39€ και στην 6άδα 3,66€. (pockee)

 

Πολύ καλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αγορασα , οι δεμενες ΔΕΝ περνανε ποτε στο pockee , αλλο barcode

 

Τον Οκτώβριο είχα πάρει δεμένες 1+1 oral b από Μασούτη και περάστηκαν κανονικά στο pockee.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον Οκτώβριο είχα πάρει δεμένες 1+1 oral b από Μασούτη και περάστηκαν κανονικά στο pockee.

 

μπορει να ειχαν το ιδιο barcode , απλα σκαναρετε και αν σου βγαλει το κουπονι το παιρνει , συνυθως ειναι αλλο, πολλες φορες διαφορετικες (ποιο παλιες η καινουργιες ) συσκευασιες του ιδιου προιοντος δεν το περναει γιατι εχουν αλλα barcode .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να ειχαν το ιδιο barcode , απλα σκαναρετε και αν σου βγαλει το κουπονι το παιρνει , συνυθως ειναι αλλο, πολλες φορες διαφορετικες (ποιο παλιες η καινουργιες ) συσκευασιες του ιδιου προιοντος δεν το περναει γιατι εχουν αλλα barcode .

αγόρασα απλές και όχι δεμένες! Ας δούμε αν θα γίνει η κατάθεση κανονικά!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...