Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα αποσμητικα πάντως πιο φτηνά βγαίνουν στο Lidl...3,33 το πακέτο των δύο, ενώ στον Βερόπουλο είναι 1,81€ το ένα...

...δεν υπάρχει και κουπόνι Pockee γι αυτά τα προϊόντα δυστυχώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον γαλαξια καψουλες ariel 30 τεμ 7,55

Με κουπονι pockee -6,00€ στα 1,55 το κουτί.

Το pockee εχει 6 κουπόνια για αυτο το προϊόν.

Εισαι σιγουρος?

Ετσι όπως τα βλέπω 7.55 εχει το απλο ariel καψουλες στον γαλαξία. Οχι το pods (10.81 στον Γαλαξία) για το οποιο εχει προσφορα το pockee...

??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι σιγουρος?

Ετσι όπως τα βλέπω 7.55 εχει το απλο ariel καψουλες στον γαλαξία. Οχι το pods (10.81 στον Γαλαξία) για το οποιο εχει προσφορα το pockee...

??

 

Μόλις ήρθα από Γαλαξία και επιβεβαιώνω. Πήρα 2 κουτιά αριλε 3in1 pods και περάστηκαν κανονικά στο pockee.

 

Να αναφέρω ότι στην ίδια τιμή 7.55 έχει και την συσκευασία των 38 η οποία ΔΕΝ περνάει στο pockee.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια "κυκλοφορούν" καφέδες παπαγάλος Λουμίδης 340 γραμμάρια με έκπτωση 0,80 λεπτά, είχα βρει σε ένα Σκλαβενίτη και αγόρασα 3ης. Αν κάποιος έχει δει κάπου αυτόν το καφέ θα το παρακαλούσα να μου πει σχετικά. (θέλω να βάλω και το κουπόνι από την Nestle) αλλά και στον ΑΒ "κυκλοφορικά" νες καφέ 300 γραμμάρια με έκπτωση -1,5 ευρώ  και για αυτών ενδιαφέρομε αν κάποιος των έχει δει σε κατάστημα (θέλω να βάλω και το κουπόνι από την Nestle) 

 

Στον ΑΒ στα Σίδερα Φιλοθέης (Κηφισίας και Καποδιστρίου) έχει πολλές συσκευασίες των 300γρ στη τιμή (που δεν υπάρχει) των [8,38-1,50 (sticker)- 1,50 (nestle)- 45 πόντοι]= (5,38-1,35)= 4,03€, δηλαδή 13,43€/κιλό, για όσους δώσουν και το κουπόνι της Nestle, όπως εγώ.

 

Αλλά και χωρίς το κουπόνι, αντιστοιχεί σε 17,93/κιλό, που είναι μια πολύ καλή τιμή για το Nescafe Classic.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον γαλαξια καψουλες ariel 30 τεμ 7,55

Με κουπονι pockee -6,00€ στα 1,55 το κουτί.

Το pockee εχει 6 κουπόνια για αυτο το προϊόν.

O Μασουτης τα εχει αυτα +1€ . 

Ο οποιος μοιαζει πλεον η μοναδικη επιλογη στη θεσ/νικη για παραλληλη αξιοποιηση του pockee (αλλα και γενικα με αρκετα υποκαταστηματα). Και αφου παιζει πλεον μονος (με την καταρευση του carrefour) κανει κατι προσφορες εδω και καιρο για κλαματα. Παντα και παντου μικροτερα ποσοστα..ενω οταν υπαρχει ιδιο ποσοστο εκπτωσης..η αρχικη ονομαστικη τιμη ειναι παντα μεγαλυτερη.

Εγκλωβιστηκαμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι προβληματισμενος με υο market in.εχει οδοντοκρεμεςoral b στα 2,44 και το pockee δινει διπλασιασμενο κουπονι 3€ για αυτες τις οδοντοκρεμες.δηλαδη σου δινουν και 0,56 πισω???αν το δοκιμασει καποιος ας μας πει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι προβληματισμενος με υο market in.εχει οδοντοκρεμεςoral b στα 2,44 και το pockee δινει διπλασιασμενο κουπονι 3€ για αυτες τις οδοντοκρεμες.δηλαδη σου δινουν και 0,56 πισω???αν το δοκιμασει καποιος ας μας πει...

Εγω πηρα 6 κομμάτια πριν λίγο και μπηκα να ποσταρω. Στο faq δεν γράφει μέσα κατι οπότε θεωρώ πως θα τα δώσουν..

 

Το καλό που τους θέλω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι προβληματισμενος με υο market in.εχει οδοντοκρεμεςoral b στα 2,44 και το pockee δινει διπλασιασμενο κουπονι 3€ για αυτες τις οδοντοκρεμες.δηλαδη σου δινουν και 0,56 πισω???αν το δοκιμασει καποιος ας μας πει...

 

Έστειλα email και μου απάντησαν ότι κανονικά θα πιστωθούν τα λεφτά!

Οπότε βουρ για τσάμπα oral b!

Όχι τσάμπα, μας πληρώνουν κιόλας για να τις πάρουμε....... :-D  :-D  :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα email και μου απάντησαν ότι κανονικά θα πιστωθούν τα λεφτά!

Οπότε βουρ για τσάμπα oral b!

Όχι τσάμπα, μας πληρώνουν κιόλας για να τις πάρουμε....... :-D  :-D  :-D  :-D

 

Οι περισσότεροι έχουν στοκάρει τσάμπα colgate και oral b από AB... :P Το καλό (ή κακό για κάποιους) είναι ότι σε περιορίζει στα 6 τεμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον γαλαξια καψουλες ariel 30 τεμ 7,55

Με κουπονι pockee -6,00€ στα 1,55 το κουτί.

Το pockee εχει 6 κουπόνια για αυτο το προϊόν.

 

Για να το καταλάβω, αν πάρω 6 συσκευασίες (όσα και τα κουπόνια) θα πληρώσω 7,55 Χ 6 = 45,30€ και θα μου επιστραφούν τα 36€?

 

Αν είναι έτσι, πάω σήμερα το απόγευμα να κατεβάσω τα ράφια των Ariel 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Μασουτης τα εχει αυτα +1€ .

Ο οποιος μοιαζει πλεον η μοναδικη επιλογη στη θεσ/νικη για παραλληλη αξιοποιηση του pockee (αλλα και γενικα με αρκετα υποκαταστηματα). Και αφου παιζει πλεον μονος (με την καταρευση του carrefour) κανει κατι προσφορες εδω και καιρο για κλαματα. Παντα και παντου μικροτερα ποσοστα..ενω οταν υπαρχει ιδιο ποσοστο εκπτωσης..η αρχικη ονομαστικη τιμη ειναι παντα μεγαλυτερη.

Εγκλωβιστηκαμε !

Θα συμφωνήσω μαζί σου φίλε μου.ο μασουτης πλέον παίζει μόνος του στην β.Ελλάδα. ειδικά στην πόλη μου θα είναι μονοπώλιο.

Οι προσφορές του δεν ήταν όπως παλαιότερα.τουλάχιστον είναι οκ στις υποχρεώσεις του προς του εργαζόμενους και τους προμηθευτές του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...