Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στον Σκλαβενιτη που πηγα τωρα το πλωμαρι εχει 8.40

Δεν το ξέρω το συγκεκριμένο γιατί δεν έχει επαρχία που μένω. Γενικότερα μόνο από τον Μασουτη ψωνιζω γιατί με βολεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης να έχετε υπόψην οτι στα ειδικά κιόσκια του ΑΒ (γράφει στο site σε πια καταστήματα έχει) υπάρχει κουπόνι προς εκτύπωση "30 πόντων, όφελος 0.90 ευρώ για την αγορά 1 φιάλη ποτά η σαμπάνιες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγινε μια μανουρα τωρα στον ΑΒ μιση ωρα τους ετρεχα..

Χυμος life μηλο καροτο πορτοκαλι. Τιμη 2,58 με στικερ -0,40 στα 2,18 γραφει το ταμπελακι.ολα καλα.στην πορτα του ψυγείου ομως γραφει οτι για τον συγκεκριμενο χυμο εχει και -25%.η ταμειακη τον χρεωνε 2,18 όμως.προσπαθουσαν να με πεισουν στο ταμειο οτι το στικερ ειναι το -25%...

Τρελαθηκα και ειμουν με την υπεύθυνη μιση ωρα μεχρι που βγαλανε το ταμπελακι με το -25% απο το ψυγείο και μου εδωσαν 0,55€ σε μετρητα πισω.αλλα τους λεω οτι επειδη αυτο ειναι απάτη θελω και αλλους 5 χυμους στην ιδια τιμη.και αυτο εγινε.τους πηρα και εφυγα με 1,63€ τον καθε εναν.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο φυλλάδιο δεν τους έχει αλλά στο LIDL έχει 2 είδη καφέ σε σπυρί 1 κιλού,το ένα έχει 7 ευρώ και ο άλλος 5 ευρώ.

Πριν λίγο πέρασα αλλά δεν τους βρήκα.Μήπως παιζει καμία φωτο πως είναι η συσκευασία;

Ρίσκαρα και πήρα για δοκιμή 1 των 7 ευρώ και έκανα εσπρεσσάκι,είναι στα γούστα η γεύση δε το μετάνοιωσα.

Αλλά και επρέσσο να μη γίνονταν θα πήγαινε για Γαλλικό.

 

 

Πέρασα πριν λίγο, δεν βρήκα κάτι... :( Υπάρχει μηπως καποια φωτο της συσκευασίας για να ξανα πάω διαβασμένος ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Σκλαβενίτη το Teacher's όντως έχει 13.90€ που είχε πει κάποιος πριν αρκετές μέρες;

Πλεον οχι, τουλαχιστον στο δικο μου που κοιταξα σημερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελαθηκα και ειμουν με την υπεύθυνη μιση ωρα μεχρι που βγαλανε το ταμπελακι με το -25% απο το ψυγείο και μου εδωσαν 0,55€ σε μετρητα πισω.αλλα τους λεω οτι επειδη αυτο ειναι απάτη θελω και αλλους 5 χυμους στην ιδια τιμη.και αυτο εγινε.τους πηρα και εφυγα με 1,63€ τον καθε εναν.

 

Συγγνώμη αλλά εγώ δεν κατάλαβα πώς οι 6 χυμοί που πήρες βοήθησαν στη διόρθωση της απάτης που έγινε σε εσένα ή άλλους καταναλωτές πριν από σένα. Αν έκανες καταγγελία ή τους υποχρέωνες να πωλούν τους χυμούς με την έκπτωση που απεικονιζόταν τότε θα το καταλάβαινα. Αλλά αυτό που αναφέρεις φαίνεται σαν να το κάνεις για επίδειξη, ειδικά αφού αναφέρεις και πόσο σου βγήκε ο καθένας..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ειδα διαφημιση p&g με σκλαβενιτη.

απο 17/12-15/01 προσφορες 1+1 σε προιοντα p&g και μαλιστα ειναι για καλο σκοπο.

(προλαβα να δω lenor fairy) υποψιαζομαι οτι θα ειναι προιοντα οπως αυτα του αβ τοτε με τον πανικο

απο εχθες ψαχνω να βρω κατι να επιβεβαιωσω αυτο που ειδα και εγραψα.

τα καταφερα σημερα.

 

http://www.redcross.gr/default.asp?pid=40&la=1&artId=14

 

και βιντεο

 

 

 

 

τονιζω οτι οι ημερομηνιες του βιντεο ειναι λαθος επειδη το ιδιο το βιντεακι ειναι το παλιο.

 οι σωστες ημερομηνιες ειναι αυτες που εγραψα χτες και οτι το 1+1 αφορα συμφωνα με το βιντεο ολα τα p&g προιοντα

 

 

 

επισης.

προμηθευτικη head and shoulders -40% (σορρυ δεν εχω δει τιμη αλλα θα το κανω να σας πω)  και παιζει και -1.50 απο pockee.

 

oral b vitality 24.77-40%=  14.86

μειον 8 ευρω κουπονι επιθυμιες

τελικη 6.86

(οχι και παμφθηνη αλλα για οποιον θελει :) )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μαρινόπουλος 

20/12 

Παιχνίδια και ποδήλατα, -30% 
Ρούχα και παπούτσια, -50% ( εξαιρούνται εσώρουχα, κάλτσες, καλσόν)

20/12 - 24/12  

Φέτα δοχείο Βίγλα Ολύμπου, 5.99€ το κιλό 
Κατεψυγμένη γαλοπούλα DOUX Γαλλίας συσκευασμένη με θερμόμετρο, 2.89€ το κιλό

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγινε μια μανουρα........τους πηρα και εφυγα με 1,63€ τον καθε εναν.

 

Πάλι ακριβοί μού φαίνονται..

Επεξ/σία από matrixxx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει στο huggler 50% σε όλα τα gift vouchers με τον κωδικό

XMAS50V

 

Ισχύει για λίγες ώρες ακόμη.

Όσες παραγγελίες έχω κάνει από εκεί είναι απόλυτα ικανοποιημένος από την ποιότητα των φωτογραφιών αλλά και των άλμπουμ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια "κυκλοφορούν" καφέδες παπαγάλος Λουμίδης 340 γραμμάρια με έκπτωση 0,80 λεπτά, είχα βρει σε ένα Σκλαβενίτη και αγόρασα 3ης. Αν κάποιος έχει δει κάπου αυτόν το καφέ θα το παρακαλούσα να μου πει σχετικά. (θέλω να βάλω και το κουπόνι από την Nestle) αλλά και στον ΑΒ "κυκλοφορικά" νες καφέ 300 γραμμάρια με έκπτωση -1,5 ευρώ  και για αυτών ενδιαφέρομε αν κάποιος των έχει δει σε κατάστημα (θέλω να βάλω και το κουπόνι από την Nestle) 

Επεξ/σία από gkouklakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ψωνια ενα κατοσταρικο απο καρφουρ μονο και μονο επειδη εχουν την επιστροφη αυτες τις μερες, και δεν εδωσε το συστημα (κανονικα cardlink και eurobank) καθολου επιστροφη [ουτε λογοτυπο ουτε τιποτα] - 3η φορα που συμβαινει (ΜΟΝΟ εκει, πουθενα αλλου δεν μου εχει συμβει!)

 

Εχετε το νου σας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...