Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι ουζο πηρες marios και ποσο σου βγηκαν?

Ειχε καμια καλη εκπτωση σε κανενα?

τιμές ανα τεμάχιο

 

μινι 700 ml --> (9,25 Ε -0.7) - 3 Ε = 8.55€

Πλωμάρι 700 ml --> 9,40 Ε -3 Ε = 9,4€

ΑΒ 700 ml --> 7,48 Ε - 3 Ε = 7,48€

 

Αν υπολογισει κανεις την 6αρα, οι "τελικες" ειναι 3 ευρω κατω.

 

Το ΑΒ το πήρα για δοκιμή - δεν το ξέρω.

 

Πιο φθηνό, που να πίνεται, έχω βρει μόνο το Ζαχος απο LIDL (http://www.killdeal.gr/offerDetails.aspx?id=6985) γύρω στα 5,5 Ε το λίτρο

Επεξ/σία από matrixxx
κοκκινα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ό,τι είπε ο questioner πιο πάνω. Επίσης, άμα θες να αγοράσεις περισσότερα μπουκάλια από ποτά, κάνε το ανά δύο φιάλες. Ώστε να χρησιμοποιείς την προηγουμενη επιταγή να σου μειώνει το ποσό που θα πληρώσεις και μετά να παίρνεις και την επόμενη...

Όχι σαν εμένα το ζαβό πέρυσι που πρωτοξεκίνησα το άθλημα και φοβόμουν να πληρώσω με επιταγή προσφορές που έδιναν επιταγή, γιατί νόμιζα ότι πρέπει να πληρώσεις σε πραγματικό ευρώ όλο το ποσό για να σου δώσουν άλλη :wacko:

 

Πήγα σήμερα σε ΑΒ και βρήκα Νεσκαφέ 300γρ με στίκερ 1.50 ευρώ+45 πόντοι δώρο

θα σου ήμουν υπόχρεος αν μου έλεγες σε ποιο ΑΒ βρήκες τον καφέ των 300 γραμμαρίων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εννοεί αυτό http://www.ab.gr/click2shop/PROINO-SNACKING-and-ROFIMATA/KAFES/STIGMIAIOS/STIGMIAIOS-KAFES-300-GR/p/7129759

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πιο φθηνό, που να πίνεται, έχω βρει μόνο το Ζαχος απο LIDL (http://www.killdeal.gr/offerDetails.aspx?id=6985) γύρω στα 5,5 Ε το λίτρο

 

Το 2λιτρο Zachos στο Lidl σήμερα και αύριο είναι σε προσφορά 16,99-4=12,99€ δηλαδή 6,50/L και όχι 14,99-4=10,99€ δηλαδή 5,50/L, όπως έγραψες.

 

Και συγκρίνοντας στο λίτρο τις τιμές των υπόλοιπων βγαίνουν

 

μινι 700 ml --> (9,25 Ε -0.7) - 3 Ε = 5.55 E     7,92€/L

Πλωμάρι 700 ml --> 9,40 Ε -3 Ε = 6,4 Ε         9,14€/L

ΑΒ 700 ml --> 7,48 Ε - 3 Ε = 4,48 Ε               6,40€/L

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοεί αυτό http://www.ab.gr/click2shop/PROINO-SNACKING-and-ROFIMATA/KAFES/STIGMIAIOS/STIGMIAIOS-KAFES-300-GR/p/7129759και δεν ειναι 1.50ε αλλα 8.30 - 1.50 = 6.80 + τους ποντους

Αφαιρεστε και το κουπονι απο Νεστλε 1.5€ και παρτε το τελικη 5.30€

https://www.nestlenoiazomai.gr/content/coupons

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είσαι σίγουρος γι'αυτό;

Το έχεις δοκιμάσει;

Επιβεβαιώνω ότι ισχύει κανονικά. Αγόρασα 2 τεμάχια χθες από ΑΒ Καλαμαριάς 5.33 έκαστο απ' ότι θυμάμαι (και 90 πόντους στην κάρτα). Οπότε όποιοι σκοπεύουν να το πάρουν να εκτυπώσουν κουπόνια γιατί θα περαστεί κανονικά η έκπτωση. Μόνο που πρώτη φορά μου ζήτησαν ταυτότητα στον ΑΒ. Οπότε έχετε την μαζί σας

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη σας κοροϊδεύουν με δήθεν προσφορές: τιμή τσίπουρου (αποσταγμα οχι ουζο ) 1λιτρο 7 ευρώ όλο το έτος.

Ψαχτειτε λίγο όσοι έχετε επαφή με επαρχία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

τιμές ανα τεμάχιο

 

...

 

Μαριε, οι τιμες που γραφεις ("-3") ειναι εμμεσα τελικες, το -3 δηλαδη που εχεις στους υπολογισμους σου ειναι το σπασιμο στα δυο της 6αρας δωροεπιταγης ή υπαρχει κουπονι ή εκπτωση στα μπουκαλια; Λεω να παω και μπερδευτηκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μη σας κοροϊδεύουν με δήθεν προσφορές: τιμή τσίπουρου (αποσταγμα οχι ουζο ) 1λιτρο 7 ευρώ όλο το έτος.

Ψαχτειτε λίγο όσοι έχετε επαφή με επαρχία.

Ντοπιο 6,50 με 7,00 το αγοραζω και ειναι..........ΤΕΛΕΙΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2λιτρο Zachos στο Lidl σήμερα και αύριο είναι σε προσφορά 16,99-4=12,99€ δηλαδή 6,50/L και όχι 14,99-4=10,99€ δηλαδή 5,50/L, όπως έγραψες.

 

Και συγκρίνοντας στο λίτρο τις τιμές των υπόλοιπων βγαίνουν

 

μινι 700 ml --> (9,25 Ε -0.7) - 3 Ε = 5.55 E     7,92€/L

Πλωμάρι 700 ml --> 9,40 Ε -3 Ε = 6,4 Ε         9,14€/L

ΑΒ 700 ml --> 7,48 Ε - 3 Ε = 4,48 Ε               6,40€/L

 

Δεν είδα την σημερινή προσφορά, το καλοκαίρι θυμόμουν που το πήρα. Σε γεύση πάντως δεν είναι εφάιμιλλο των άλλων πχ πλωμάρι

 

Μαριε, οι τιμες που γραφεις ("-3") ειναι εμμεσα τελικες, το -3 δηλαδη που εχεις στους υπολογισμους σου ειναι το σπασιμο στα δυο της 6αρας δωροεπιταγης ή υπαρχει κουπονι ή εκπτωση στα μπουκαλια; Λεω να παω και μπερδευτηκα.

Ναι, με σπάσιμο της 6αρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είδα την σημερινή προσφορά, το καλοκαίρι θυμόμουν που το πήρα. Σε γεύση πάντως δεν είναι εφάιμιλλο των άλλων πχ πλωμάρι

 

 

 

Για την ιστορία, και επειδή παρακολουθώ τις τιμές που προσφέρει το συγκεκριμένο ούζο το Lidl, είτε σε συσκευασία 2L είτε σε 700ml, η συνήθης ΛΤ του 2λιτρου είναι 16,99€ και το προσφέρει, κατά περιόδους, με έκπτωση είτε 25% (12,74€) είτε 4€ (12,99€) και σπανιότερα με 5€ (11,99€).

 

Δεν έχω δει, τα 2 τελευταία χρόνια, την τιμή που έβαλες και αν δεν είχες ανεβάσει φωτο θα έλεγα ότι δεν υπήρχε. Ίσως υπήρχε παλαιότερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...