Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή τον "πυροβολισμό" τον έχω με το διάβασμα, να τονίσω κάτι -πέρα από τις τιμές που όπως είπαν και άλλοι, απλά είναι σημείο αναφοράς και σύγκρισης!- υπάρχει κάτι ακόμα πιο σημαντικό.

Είναι ο κόσμος που στηρίζει το συγκεκριμένο βιβλιοπωλείο, ειλικρινά είναι το μόνο μέρος που θα ρωτήσεις το πιο απίθανο πράγμα και θα υπάρχει κάποιος από το προσωπικό που θα σου απαντήσει.

Και όχι απάντηση απλά για να πούμε κάτι, αλλά εμπεριστατωμένη και με "άποψη" που σε βοηθάει!

Βέβαια όλα αυτά δεν είναι τυχαία, στηρίζονται σε πολύ πολύ δουλειά και αφειδή κατάθεση "ψυχής" !

Πράγμα που ακόμα και στην διαδικτυακή επαφή (site)  δεν περνά απαρατήρητο!

Πραγματικά θα κάνει χάρη στον εαυτό του, όποιος θέλει να πάρει βιβλία, να κοιτάξει και στην "Πολιτεία", και από ότι έχω δει προσωπικά, δεν θα χρειαστεί να ψάξει αλλού!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά την καλύτερη διαφήμιση για ένα κατάστημα την κάνουν οι ευχαριστημένοι πελάτες. Εμένα με πείσατε πάντως και την επόμενη φορά που θα κοιτάξω για κανένα βιβλίο θα περάσω πρώτα απο την πολιτεία μια "βόλτα".

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί με την Πολιτεία, το καλύτερο βιβλιοπωλείο είναι η Πρωτοπορία, που έχει καταστήματα και σε Θεσ/νίκη, Πάτρα.

 

http://www.protoporia.gr/index.php

 

Το μόνο κακό είναι ότι, ενώ πουλάνε πολλά χρόνια μέσω ίντερνετ, το site τους έχει παλιώσει και, το κυριότερο, οι τιμές και οι προσφορές που έχει υστερούν σε σχέση με το κανονικό τους κατάστημα! Δυστυχώς έχουν μείνει πίσω. Θυμάμαι πέρσι είχα πάει 2-3 φορες και είχα εντοπίσει αρκετές προσφορές, που ούτε καν υπήρχαν στο site ή είχαν καλύτερη τιμή από αυτό...

 

(Κατά τα άλλα, προσφέρουν δυνατότητες, όπως η επαναγορά μεταχειρισμένων, που δεν τις έχει η Πολιτεία)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει και αυριο?

 

Δεν ξέρω, καν. τυχαία το είδα σήμερα που πήγα το απόγευμα. Είναι σε γκρι πλαστικό μπουκαλάκι πάντως και γράφει

Dove Men +Care

Extra Fresh

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα είναι καλή αντιγραφή άντε να το αποδείξεις στο paypal...

Βέβαια αντιγραφή παίζει να αγοράσεις και από φυσικό κατάστημα αλλά όσο μπορούμε προσπαθούμε να αγοράζουμε από αξιόπιστα μαγαζιά!!

τα αξιοπιστα καταστηματατα δεν πουλανε μαιμουδες. και οταν το κανουν συνηθως εχουν εξαπατηθει απο το χονδρεμπορο και αυτοι.

 

υ.γ Τα σπαει η υπογραφη σου πολυ χασιμο!!! :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα αξιοπιστα καταστηματατα δεν πουλανε μαιμουδες. και οταν το κανουν συνηθως εχουν εξαπατηθει απο το χονδρεμπορο και αυτοι.

 

υ.γ Τα σπαει η υπογραφη σου πολυ χασιμο!!! :-)

Thanks!!   :)

 

Ναι από τον προμηθευτή συνήθως γίνεται (αν/όταν γίνεται) η "δουλειά"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τα συγκεκριμένα μπορώ να τα έχω μόνιμα σε έπιπλα/συσκευές?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα συγκεκριμένα μπορώ να τα έχω μόνιμα σε έπιπλα/συσκευές?

 

Βεβαίως 4 χ φορτίο 150 kg το καθένα απλώς δεν έχουν φρένα.

Επεξ/σία από Captain Nemo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...