Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και σε εμενα απο χθες, οντως αρκετα πιο γρηγορα απο το απογοητευτικο μυνημα που λαμβανεις οτι θελει τοσες μερες για να επεξεργαστουν το αιτημα. Μια χαρα μας κατσαν τα απορυπαντικα με 1,5ευρω.

ΥΓ Τα στοκαρισμενα τα εχω στο υπογειο, υπαρχει κινδυνος να χαλασουν απο την υγρασια; Να κολλησουν μεταξυ τους η να λιωσουν εντελως;

Για την ακρίβεια 1,77€ !!!  ;)

Θα σου πώ από προσωπική εμπειρία μιας και τα προηγούμενα στοκαρισμένα τα είχε η σύζυγος σε μέρος με υγρασία (δεν ήταν όμως χειμώνας...) και δεν παρατηρήσαμε κάτι το περίεργο, απλά φροντίζαμε πάντα να είναι καλά κλεισμένο το καπάκι της συσκευασίας. 

Μην σε πάρω όμως στο λαιμό μου, εάν κάποιος άλλος έχει βιώσει παρόμοια κατάσταση ας μας πει την εμπειρία-άποψή του μην πάνε χαμένα τα απορρυπαντικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα η καλύτερη προσφορά για τα ariel pods είναι στην προμηθευτική με 9,07 / 30 τεμ. ? Ή έχετε δει κάτι καλύτερο; Νομίζω και τώρα αξίζει στα 3 € για όσους δεν είδαμε το τόπικ την προηγούμενη εβδομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε νομίζω τα pods να κολλήσουν μεταξύ τους. πρόβλημα είχα με υγρά απορριπαντικά σε μπουκάλι που είχα (Lenor) που μετά από 1 χρόνο σε αποθήκευση (όχι σε υγρασίες, σε ντουλάπι στο σπίτι) έπηξε και είχε γίνει σαν πολτός. άλλα υγρά απορριπαντικά δεν είχα πρόβλημα. τώρα φαντάζομαι πως επειδή τα pods διαλύονται στο νερό θα επηρεαστούν από την υγρασία σίγουρα. εάν είσαι σίγουρος πως δεν υπάρχει υγρασία στο χώρο θα είσαι οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα η καλύτερη προσφορά για τα ariel pods είναι στην προμηθευτική με 9,07 / 30 τεμ. ? Ή έχετε δει κάτι καλύτερο; Νομίζω και τώρα αξίζει στα 3 € για όσους δεν είδαμε το τόπικ την προηγούμενη εβδομάδα

Ναι απ' όσο έχω δεί της Προμηθευτικής εξακολουθεί να είναι η πιο συμφέρουσα τιμή, να γνωρίζεται όμως ότι το Pockee επιτρέπει έως 6 κουπόνια ανά λογαριασμό/εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα η καλύτερη προσφορά για τα ariel pods είναι στην προμηθευτική με 9,07 / 30 τεμ. ? Ή έχετε δει κάτι καλύτερο; Νομίζω και τώρα αξίζει στα 3 € για όσους δεν είδαμε το τόπικ την προηγούμενη εβδομάδα

  

Ναι απ' όσο έχω δεί της Προμηθευτικής εξακολουθεί να είναι η πιο συμφέρουσα τιμή, να γνωρίζεται όμως ότι το Pockee επιτρέπει έως 6 κουπόνια ανά λογαριασμό/εβδομάδα.

Και σαν εναλλακτική λύση, το market in έχει Ariel pods 3in1 κανονικό 14τεμ 4,79€ -3,50€ από ποκι τελική 1,29€. Βγαίνει ελαφρώς φθηνότερο ανά τεμάχιο.

http://www.market-in.gr/filadio/mobile/index.html#p=45

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

Και σαν εναλλακτική λύση, το market in έχει Ariel pods 3in1 κανονικό 14τεμ 4,79€ -3,50€ από ποκι τελική 1,29€. Βγαίνει ελαφρώς φθηνότερο ανά τεμάχιο.

http://www.market-in.gr/filadio/mobile/index.html#p=45

Σωστός, υπάρχει και αυτή η εναλλακτική και η διαφορά είναι στα 0,010€/τεμάχιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  

Και σαν εναλλακτική λύση, το market in έχει Ariel pods 3in1 κανονικό 14τεμ 4,79€ -3,50€ από ποκι τελική 1,29€. Βγαίνει ελαφρώς φθηνότερο ανά τεμάχιο.

http://www.market-in.gr/filadio/mobile/index.html#p=45

 

Το  market in χρειάζεται κάρτα δική του για να πάρεις τις προσφορές? (Όπως η κάρτα του ΑΒ ή του carrefour ?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με μπέρδεψες υπάρχει αυτός που λέμε η κανουν πλάκα για τον Άκη

Αυτος που λενε ειναι ο Ακης και οχι καποιο γνωστο/παλιο ζαχαροπλαστειο οπως νομισες. Πετρετζικης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μαρινόπουλος 

16/12 - 17/12 
Μέλι Αττική κλασσικό, 455g ή 1kg, -30%
Κατεψυγμένα προϊόντα, -25% ( εξαιρείται η κατεψυγμένη γαλοπούλα DOUX ) 

16/12 - 20/12 
Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση ( δέντρα, στολίδια, φωτάκια, κεραμικά ), -40% 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκλαβενίτης το My baby planet υγρό 40μεζ. από 15€ στα 10€ και υπάρχει και κουπόνι -3,20€ από εδώ οπότε βγαίνει στα 6,80€


Από Προμηθευτική Gillete proglide flexball manual από 9,93€ το έχουν 6,45€ και -3€ από pockee πάει στα 3,45€

και η gillete mach 3 η μηχανη με 1 ανταλλακτικο από 5.68€ το έχουν 3,69€  και -3€ από pockee πάει στα 0,69€

Και το pockee δίνει 6 κουπόνια

 

 

Το μοναδικό κουπόνι στις επιθυμίες είναι -8€ για την ηλεκτρική oral-b. Στον Γαλαξία την έχει στα 13,54€ την VITALITY και -8€ απο επιθυμίες, πάει τελική στα 5,54€. 

Στον Γαλαξία έχει τα misko χρυσή σειρά -25% και στο pockee διπλασιασμό των κουπονιών από 0,30 σε 0,60.

Δίνει 6 κουπόνια. ενδεικτικά Misko Mακαρούνια Χρυσή Σειρά 500γρ 1,15€ -25%=0,8625€ -0,60(pockee) Τελική τιμή τεμμαχίου στα 0,2625€. Τσάμπα το μακαρονάκι...

Επεξ/σία από SKRUTZ
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μαρινόπουλος 

 

16/12 - 17/12 

Μέλι Αττική κλασσικό, 455g ή 1kg, -30%

Κατεψυγμένα προϊόντα, -25% ( εξαιρείται η κατεψυγμένη γαλοπούλα DOUX ) 

 

16/12 - 20/12 

Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση ( δέντρα, στολίδια, φωτάκια, κεραμικά ), -40% 

 

Συγνώμη αλλά τα "μέλια" του εμπορίου δεν έχουν καμία σχέση με το πραγματικό μέλι.

Στην επαρχία έχουμε τη τύχη να αγοράζουμε πραγματικό μέλι από μικρούς παραγωγούς τους οποίους γνωρίζουμε προσωπικά και μάλιστα σε τιμή 20 ευρώ το 3κιλο.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...