Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα κορυφαία μελομακάρονα ήταν αυτά που πρόσφερε το plaisio.

Αλλά πάνε και αυτά χρόνια.

Μήπως γνώριζε κανείς απο που τα έπαιρνε?

Κάποιος πεινουσε... :-))

Μακράν τα χειρότερα του πλαισίου!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανένας άποψη για το επίστρωμα του ΑΒ;; Ποιότητα, watt ή κάποια άλλη πληροφορία;;

Λέω να πάω αύριο να το δω από κοντά και αν αξίζει να το πάρω.

Είναι το ίδιο μοντέλο με αυτό του e-shop PRIMO UB-007 80Χ150CM σε τιμή λίγο μεγαλύτερη από το e-shop. Εγώ θα το κρατήσω γιατί το πήρα με 3 εξάευρες. ( το e-shop λέει 3 χρόνια εγγύηση και του ΑΒ γράφει 2 στο κουτί)

Μία ακόμη έλλειψη που παρατήρησα είναι ο χρονοδιακόπτης ύπνου (να κλείνει δηλαδή μόνο του μετά από 1, 2, 4 και 8 ώρες. Αυτό κλείνει μόνο στις 8 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το ίδιο μοντέλο με αυτό του e-shop PRIMO UB-007 80Χ150CM σε τιμή λίγο μεγαλύτερη από το e-shop. Εγώ θα το κρατήσω γιατί το πήρα με 3 εξάευρες. ( το e-shop λέει 3 χρόνια εγγύηση και του ΑΒ γράφει 2 στο κουτί)

Μία ακόμη έλλειψη που παρατήρησα είναι ο χρονοδιακόπτης ύπνου (να κλείνει δηλαδή μόνο του μετά από 1, 2, 4 και 8 ώρες. Αυτό κλείνει μόνο στις 8 ώρες.

Μήπως είναι αυτό που γράφει για 2 χρόνια εγγύηση ; http://www.e-shop.gr/ilektriko-ypostroma-mono-primo-qdlw-10m2-sd-dt-leyko-p-HAP.001493

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

 

Τα κορυφαία μελομακάρονα ήταν αυτά που πρόσφερε το plaisio.

Αλλά πάνε και αυτά χρόνια.

Μήπως γνώριζε κανείς απο που τα έπαιρνε?

Υποτίθεται φέτος προσφέρει καφέ με μελομακάρονο του Πετρετζίκη.

 

λες να ειναι ο ιδιος με παλια?

που ειναι αυτος?

 

 

lol

 

Οδός Παιανίας - Μαρκοπούλου (2 χλμ.)   :P

 

http://www.megatv.com/kantooposoakis/default.asp

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι το ίδιο μοντέλο και η ποιότητα είναι καλύτερη με διαφορά. Αυτό του vicko είναι για πέταμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν αγοράσω έκανα έρευνα αγοράς και έπεσε και αυτό στην αντίληψή μου. 

 

1. Τα σύρματα (αντιστάσεις) εξέχουν από το ύφασμα και ξεχωρίζουν προς τα πάνω, ενοχλούν όταν κοιμάσαι.

2. Το ύφασμα του υποστρώματος φαίνεται ότι θα διαλυθεί στο πρώτο πλύσιμο, δεν είναι στιβαρό.

3. Τα λάστιχα που έχει στις γωνίες δεν είναι δυνατόν να μπουν κάτω από το στρώμα μια και οι διαστάσεις του είναι μισό μέτρο κοντύτερο από το στρώμα του κρεβατιού.

 

Γενικά το vicko είναι "φτηνό" όπως και τα περισσότερα είδη της φίρμας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστώθηκαν χθες κιόλας στον λογαριασμό μου τα χρήματα από την Σαββατιάτικη αγορά των Ariel Pods 3 σε 1 !!! Ρεκόρ χρόνου για τα δικά μου δεδομένα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε εμενα απο χθες, οντως αρκετα πιο γρηγορα απο το απογοητευτικο μυνημα που λαμβανεις οτι θελει τοσες μερες για να επεξεργαστουν το αιτημα. Μια χαρα μας κατσαν τα απορυπαντικα με 1,5ευρω.
ΥΓ Τα στοκαρισμενα τα εχω στο υπογειο, υπαρχει κινδυνος να χαλασουν απο την υγρασια; Να κολλησουν μεταξυ τους η να λιωσουν εντελως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...