Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον, εγω σημερα την πατησα με το κουπονι που εκτυπωσα απο το site της Μινερβα.

Πηγα στον Μασουτη να παρω το βουτυρο Χωριο που εχει εκπτωση στο φυλλαδιο 30% και εβγαινε 2,07 ευρω με την εκπτωση.

Και με το κουπονι ειχε εκτπωση αλλα 0,60 λεπτα (μονο για 1 συσκευασια). Το pockee δινει 1,20 ευρω εκτπωση.

Το λοιπον, πηρα 2 συσκευασιες βουτυρο ( δεν ειχε αλλα ). Παω στο ταμειο, δινω το κουπονι και αφου το κοιταξε, το περασε και ολα ενταξει. Οταν πηγα σπιτι ειδα οτι ειχα πληρωσει παραπανω. Γιατι? Η μια συσκευασια πηρε κανονικα την εκπτωση του Μασουτη και η αλλη συσκευασια πηρε εκπτωση μονο απο το κουπονι και οχι το 30%. Δεν ξερω γιατι εγινε αυτο. Δηλαδη αν πηγαινα χωρις κουπονι θα πληρωνα 4,14 ευρω και πληρωσα 4,43 ευρω ενω επρεπε να πληρωσω 3.54 ευρω!!! Και το κουπονι εχασα, και πληρωσα ακριβοτερα! 

Κι εγώ θα έπαιρνα τα Cajoline με την έκπτωση του Μασούτη και το κουπόνι (έχω ξαναπάρει άλλες φορές), αλλά έβαλαν μια μικρή προτασούλα στα κουπόνια πλέον: Δεν συνδυάζεται με άλλη προσφορά. Οπότε μου είπαν στο ταμείο ότι δεν τα παίρνουν τα κουπόνια μαζί με την προσφορά του 50%. Οπότε τα άφησα, και "τους πήρα" τα Petit Marseille -40% και 1+1 δώρο δεμένα! :P

 

Επίσης από το Μασούτη: -30% Timotei και δεμένα 1+1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ θα έπαιρνα τα Cajoline με την έκπτωση του Μασούτη και το κουπόνι (έχω ξαναπάρει άλλες φορές), αλλά έβαλαν μια μικρή προτασούλα στα κουπόνια πλέον: Δεν συνδυάζεται με άλλη προσφορά. Οπότε μου είπαν στο ταμείο ότι δεν τα παίρνουν τα κουπόνια μαζί με την προσφορά του 50%. Οπότε τα άφησα, και "τους πήρα" τα Petit Marseille -40% και 1+1 δώρο δεμένα! :P

 

Επίσης από το Μασούτη: -30% Timotei και δεμένα 1+1.

Αρα δεν πολυσυμφερει πια να δινουμε τα κουπονια αφου θα χανουμε την εκαστοτε εκπτωση του καταστηματος. Εκτος αν η εκπτωση του κουπονιου ειναι μεγαλυτερη απ΄του Σουπερ Μαρκετ ( λιγακι χλωμο αυτο ). Η χρηση κουπονιων θα συμφερει μονο αν το προϊον που θελουμε να παρουμε ΔΕΝ ειναι σε εκπτωση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ένα μεγάλο ευχαριστώ στα μέλη που έγραψαν για τα ariel pods και το pockee.  Μετά από μια μικρή έρευνα σε καταστήματα Bazaar, βρήκα σε ένα τα δύο τελευταία κουτιά και τα πήρα (Θεσσαλονίκη, Σόλωνος).  Φίλος που του το είπα πήγε στη Β. Γεωργίου και στόκαρε, ενώ με πληροφόρησε ότι εκεί υπάρχουν ακόμα πολλά.

Ευχαριστώ και πάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ευχαριστω ειναι σιγουρο οτι θα επιστραφουν τα χρηματα που λενε?

απο οτι καταλαβα πληρωνεις κανονικα στο σουπερ και απλα στα πιστωνουν μετα απο το ποκι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok ευχαριστω ειναι σιγουρο οτι θα επιστραφουν τα χρηματα που λενε?

απο οτι καταλαβα πληρωνεις κανονικα στο σουπερ και απλα στα πιστωνουν μετα απο το ποκι?

 

http://www.insomnia.gr/topic/570496-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%81%CE%AF%CE%B5%CF%82-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CE%BF%CE%AF-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD%CF%84%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-%CE%AD%CE%BA%CF%80%CF%84%CF%89%CF%83%CE%B7-%CE%B1%CF%80%CF%8C-epithimies-livesmart-myp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bρηκα τα τελευταια 8 τεμαχια στο Παλαιο Φαληρο Αγ. Αλεξανδρου 6. Αφησα 2 για τον επομενο. Τα υπολοιπα πανε. Τελικα τι ποσο θα εχει επιστροφη ξερουμε; Ανα δυο 8ευρω η ανα ενα 6ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bρηκα τα τελευταια 8 τεμαχια στο Παλαιο Φαληρο Αγ. Αλεξανδρου 6. Αφησα 2 για τον επομενο. Τα υπολοιπα πανε. Τελικα τι ποσο θα εχει επιστροφη ξερουμε; Ανα δυο 8ευρω η ανα ενα 6ευρω.

Το κουπόνι των 8€ ανά δύο έχει λήξει όπως γράφει στο site και την εφαρμογή του Pockee, οπότε μάλλον θα ισχύει μόνο αυτό των 6€.

post-268432-0-30605400-1449946802_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στα notos galeries μόνο την Κυριακή 13/12, σε 50 αγαπημένα αρώματα έχει έκπτωση 50%! Ισχύει για αγορές άνω των €60.

 

http://www.notosgalleries.gr/files/pdf/%CE%B1%CF%81%CF%89%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1.jpg

Επεξ/σία από matrixxx
τα κοκκινα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μαρινόπουλος 13/12 

Ρούχα και παπούτσια ( εξαιρούνται εσώρουχα, κάλτσες, καλσόν ), -40% 
Χριστουγεννιάτικη διακόσμηση ( δέντρα, στολίδια, φωτάκια, κεραμικά ), -30%
Για αγορές άνω των 20€ με την κάρτα Club σε παιχνίδια κερδίζετε δώρο-επιταγή 5€ (Εξαργύρωση επιταγής 14/12 - 19/12)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριακές δεν πάω ποτε να ψωνίσω ειμαι κατά δεν μου αρέσει αυτο που κάνουν.

Το θέμα ειναι ότι εγω αν είχα super market και άνοιγα την Κυριακή θα εβαζα εναν κραχτη για να γινει χαμος στο κατάστημα και να φερω οσο περισσοτερο κόσμο.οχι αυτα που εβγαλε τωρα ο καρφουρης.ελεος.

Πχ. Βαζεις ολο το μοσχαρι -50% ή τυριά ζαμπον και ψωμια -50%.ετσι θα μαζέψεις κόσμο.με κατι που δεν θα το βρεις στις εβδομαδιαίες προσφορές

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι εχουν ανικανη διοικηση. Πηγαν και εξαγορασαν dia και αρβανιτιδη και εχουν μπει μεσα με το κεφαλι (2 δις). Την παρακμη την νιωθεις πλεον οταν μπαινεις στα καταστηματα. Λυπαμαι για αυτους που εμειναν ανεργοι απο τα καταστηματα που εκλεισαν λογω κακοδιοικησης.

*σορρυ για το offtopic

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...