Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν τα πληρωνόταν από τις εταιρείες δεν θα διάλεγε supermarket θα ίσχυε σε όλα

 

S/M διαλέγουμε ώστε να επιβεβαιωθεί η απόδειξη αγοράς και τα προϊόντα που αγοράστηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν τα πληρωνόταν από τις εταιρείες δεν θα διάλεγε supermarket θα ίσχυε σε όλα

 

 

S/M διαλέγουμε ώστε να επιβεβαιωθεί η απόδειξη αγοράς και τα προϊόντα που αγοράστηκαν.

 

Ακριβώς αν δεν ανοιξει το X Super Market πρόσβαση στους λογαριασμούς πως θα επιβεβαιώσουν τις αγορες?

 

Εγώ περιμένω το update του pockee να βάλουν πάλι και τον παλαιό τρόπο με το scannaρισμα ωστε στο check out να βλέπεις πόσα χρήματα ακριβώς περιμένεις απο την απόδειξη...

 

Ετσι οπως το εχουν κάνει τώρα δεν χρειαζεται καν να ειναι εφαρμογή στο κινητό θα μπορούσες να το κάνεις και απο μία web σελίδα με login κλπ.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αν τα πληρωνόταν από τις εταιρείες δεν θα διάλεγε supermarket θα ίσχυε σε όλα

 

 

S/M διαλέγουμε ώστε να επιβεβαιωθεί η απόδειξη αγοράς και τα προϊόντα που αγοράστηκαν.

Προφανώς κ εννοεί ότι το pockee διαλέγει super κ όχι εμείς, διότι αν (το ποκι) πληρωνόταν απευθείας από τις εταιρείες θα ίσχυε για αγορές από όλα τα σούπερ κ όχι επιλεγμένα.

 

 

 

 AB: caprice 400gr. 3.20-25%=2.40 κ επιπλέον 0,45 επιστροφή υπό τη μορφή (15) πόντων, μέχρι κ αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το έγραψα παραπάνω γιατί έχει αναφερθεί πο άλλο μέλος λίγο πριν. Οι κάψουλες 30 τεμ ariel έχουν σε προσφορά 7,77 το κουτί. Μπορει να λεει 7,99 αλλα εμενα με χρεωσαν 7,77. Με δύο κουτιά περνεις 8ευρω πίσω από pockee. Είναι ή πρώτη φορά που χρησιμοποιώ pockee καθώς νομίζω ότι εάν δεν συνδιάστει με κάποια τρέχουσα έκπτωση δεν αξίζει τον κόπο για τις μικρές εκπτώσεις που δινουν, στο τέλος καταληγεις να κανείς παρορμητικες αγορές με πράγματα που δεν χρειάζεσαι πραγματικά.

 


PROSFORA%201.jpg

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω εάν έχει αναφερθεί αλλά η προμηθευτική έχει προσφορά από αύριο 12/12 τις κάψουλες Ariel alpine 30τμ στα 9,07€ και σε συνδυασμό με το Pockee (κουπόνι -6€) βγαίνουν οι 30 ταμπλέτες στα 3,07€.

 

image.jpg

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΕΛΟΜΑΣ όμως που είναι κ η προμηθευτικη το έχει ακόμα πιο φθηνά μέχρι 13/12... Ελπίζω να μην ισχύσει αυτή η τιμή.

 

 

Έχει καταφέρει κανείς να πάρει timotei σαμπουάν από market in με το κουπόνι του livesmart; βγαίνει 39λεπτά αλλά σε 2 καταστήματα Κερατσίνι και περιστέρι δε μου δέχθηκαν τα κουπόνια λόγω προσφοράς...

Ή μια μου είπε κιόλας, "μα θέλετε να τα πάρετε 39λεπτά;" "εννοείται" της είπα :-P

 

Αν δε βρέχει και έχω ώρα Αύριο θα περάσω από τα υπόλοιπα της περιοχής γιατί το έβαλα πισμα :-) :-)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ο Μασουτης εχει 4,89 τις 14τ pods ariel -3,5 απο το pockee , 1,39 κοστος οι 14.</p>

 

Εισαι σιγουρος για αυτο?

Τα pods τα ειδα 6.99

Τα απλα 16τεμ ειχε 4.89

 

Αποστολή από το ALE-L21 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, εγω σημερα την πατησα με το κουπονι που εκτυπωσα απο το site της Μινερβα.

Πηγα στον Μασουτη να παρω το βουτυρο Χωριο που εχει εκπτωση στο φυλλαδιο 30% και εβγαινε 2,07 ευρω με την εκπτωση.

Και με το κουπονι ειχε εκτπωση αλλα 0,60 λεπτα (μονο για 1 συσκευασια). Το pockee δινει 1,20 ευρω εκτπωση.

Το λοιπον, πηρα 2 συσκευασιες βουτυρο ( δεν ειχε αλλα ). Παω στο ταμειο, δινω το κουπονι και αφου το κοιταξε, το περασε και ολα ενταξει. Οταν πηγα σπιτι ειδα οτι ειχα πληρωσει παραπανω. Γιατι? Η μια συσκευασια πηρε κανονικα την εκπτωση του Μασουτη και η αλλη συσκευασια πηρε εκπτωση μονο απο το κουπονι και οχι το 30%. Δεν ξερω γιατι εγινε αυτο. Δηλαδη αν πηγαινα χωρις κουπονι θα πληρωνα 4,14 ευρω και πληρωσα 4,43 ευρω ενω επρεπε να πληρωσω 3.54 ευρω!!! Και το κουπονι εχασα, και πληρωσα ακριβοτερα! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μασούτης έχει τα λε πετιτ μαρσεγέ να'ουμ με 40% έκπτωση και παίζουν και διπλές συσκευασίες στην ίδια τιμή. Πχ τα 2*300ml μαζί βγαίνουν περίπου 1.30κάτι το κάθε μπουκάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι σιγουρος για αυτο?

Τα pods τα ειδα 6.99

Τα απλα 16τεμ ειχε 4.89

 

Αποστολή από το ALE-L21 με τη χρήση Insomnia App

 

ναι πηρα , 6,99 ειναι η κανονικη τιμη , το εχει στο φυλαδιο -30% εκπτωση , 4,89

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρακέτες τένις Babolat pure strike στις 2 δώρο η μία (από tenniswarehouse-europe)

 

Για όποιον ασχολείται με το άθλημα και θέλει μια πολύ υψηλού επιπέδου ρακέτα, η παρακάτω είναι πολύ καλή. Βασική προϋπόθεση είναι ή να τις πάρεις ζευγάρι ή ακόμα καλύτερα, να βρεις άλλον ένα που να θέλει την αντίστοιχη ρακέτα. Το λινκ: http://www.tenniswarehouse-europe.com/catpage-BABOLATRAC.html#BABPSR14

post-304262-0-86283600-1449918777_thumb.jpg

Επεξ/σία από matrixxx
Μεταφορα στα εκτος τεχνολογιας
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...