Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στον Σκλαβενίτη οι Crunch έχουν -40% (βγαίνουν 56 λεπτά η μία) ενώ έχει και με στίκερ πολλά κρασιά 2 και 3 ευρώ κάτω. ενδεικτικά Μοσχάτο ΕΟΣ ΣΑΜΟΥ 4,56 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Carrefour Μαρινόπουλος 

11/12 - 13/12 


Κρασιά, -35% ( Ισχύει έως 12 τεμάχια ανά πελάτη και ανά ταμειακή συναλλαγή ) 
Υπέρδιπλη κουβέρτα Άνεμος, 36€ ( κέρδος 60€ )
Gouda ή Edam Milky Valley, 5.99€ το κιλό 
Γραβιέρα Κρήτης ΠΟΠ Κρητικοπούλα, 8.99€ το κιλό 
Χοιρινή μπριζόλα, λαιμός ή πανσέτα με κόκκαλο, 3.99€ το κιλό 
Λευκό τυρί Βίγλα Ολύμπου, 4.19€ το κιλό 
Ελληνικό ρύζι καρολίνα σε συσκευασία 2kg, 2.29€ ( Προέλευση Χαλάστρα ) 
Ορειβατικό μποτάκι unisex, 16.99€ το ζευγάρι 
Αποκλειστική σειρά επίπλων Dromeas, -30% ( Ισχύει σε επιλεγμένα καταστήματα Carrefour )

11/12 - 12/12 

Αναψυκτικά και χυμοί φρούτων, -20% ( Δεν συμμετέχουν τα ανθρακούχα νερά // Ισχύει έως 12 τεμάχια ανά πελάτη                                                                             και ανά ταμειακή συναλλαγή )
Μέλι, -20% 
Αντικολλητικό χαρτί ψησίματος Carrefour 8m, 1.10€ 
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτα τα elvive παιζουν πολυ συχνα με 1+1, οπως και πολλα αφρολουτρα. Στοκαρα και τα βλεπω συνεχως στο 1+1.

Επεξ/σία από orck
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πριν μισή ώρα στο Μασουτη πέρασα κουπόνι βούτυρο χωριό (το είχε ήδη έκπτωση με 2,07) και κουπόνι καθαριστικό πατώματα kleenex, είχε και - 40% σημερα<br><br>

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App[/quot

 

Φιλε μου σε πιο κατάστημα? Έχει προσφορά το βούτυρο χωριό τύπου Κέρκυρας?

Ότι να ναι παντως

Ανω Τουμπα..Λαμπρακη με Χαριση γωνια

Κερκυρας δεν προσεξα αν εχει..γιατι ηθελα να χρησιμοποιησω και το Pockee με τη διπλη εκπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ανω Τουμπα..Λαμπρακη με Χαριση γωνια

Κερκυρας δεν προσεξα αν εχει..γιατι ηθελα να χρησιμοποιησω και το Pockee με τη διπλη εκπτωση[/quot

 

Οκ θα περάσω από εκεί αύριο. Ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την πληροφορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα χθες αγορά δύο απορρυπαντικά Ariel που είχε προσοφορα η ελομας (προμηθευτικη) και έχει και επιστροφή από pockee. 8 ή 6 ευρώ δεν έχω καταλάβει ακόμη. Έκανα την διαδικασία για να μου στείλουν τε χρήματα σε λογαριασμό της εθνικης, καθώς το PayPal δεν παίζει λόγω cc. Αυτό που μου τράβηξε την προσοχή είναι ότι θέλουν μέχρι τις 17/12 για να αποφασίσουν και να ολοκληρώσουν την διαδικασία. Γιατί τόση γραφειοκρατεία για 8 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρόβλημα το pockee φαίνεται να είναι οι προμηθευτές. Δηλαδή τα σουπερμάρκετ αργούν πολύ να δώσουν τα χρήματα των επιστροφών. Μέχρι τώρα τα έβαζαν από κάποιο δικό τους κεφάλαιο και περίμεναν να τα πιστωθούν. Βλέποντας όμως ότι οι καθυστερήσεις από τα supermarket συνεχώς μεγαλώνουν και με τον κίνδυνο να είναι εκτεθειμένοι προσπαθούν να τα ισορροπήσουν. Ακούγεται και ο κίνδυνος να χρεοκοπήσει μεγάλο supermarket και ελπίζεις να μην σε πάρει μαζί του.

 

Όσο για το paypal πιθανότατα να τους έπιασαν τα capital control μια και από εκεί φαίνεται η μεγάλη διαρροή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα χθες αγορά δύο απορρυπαντικά Ariel που είχε προσοφορα η ελομας (προμηθευτικη) και έχει και επιστροφή από pockee. 8 ή 6 ευρώ δεν έχω καταλάβει ακόμη. Έκανα την διαδικασία για να μου στείλουν τε χρήματα σε λογαριασμό της εθνικης, καθώς το PayPal δεν παίζει λόγω cc. Αυτό που μου τράβηξε την προσοχή είναι ότι θέλουν μέχρι τις 17/12 για να αποφασίσουν και να ολοκληρώσουν την διαδικασία. Γιατί τόση γραφειοκρατεία για 8 ευρώ;

 

 

δεν μας λες ποσο ειχε η καθε συσκευασια των 30τ? μηπως και βρουμε καμια προμηθευτικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα κουπονια το pockee τα πληρωνετε απο τις εταιριες ,οχι απο τα supermarket .

Αν τα πληρωνόταν από τις εταιρείες δεν θα διάλεγε supermarket θα ίσχυε σε όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...