Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα. Πήρα σήμερα στο Καρφούρ βούτυρο αγελάδος ανάλατο Χωριό 250gr.

 

%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%B9%CF%8C-%CE%B2%CE

 

Αρχική τιμή 2,34 με στίκερ -0,60€ ενσωματωμένο πάνω στη συσκευασία.

Τους έδωσα κουπόνι -0,60 € εκτυπωμένο από το σάιτ:

http://www.minervahorio.gr/el/ta-kouponia-mou/

Τέλος καταχώρησα την απόδειξη στο Πόκι που έχει σε προσφορά διπλασιασμό κουπονιού

-0,60 € Χ 2 = 1,20 € έκπτωση. Μπορείς να πάρεις μέχρι 6 βούτυρα των 250γρ. από το Πόκι.

Έφυγα λοιπόν παίρνοντας τελική τιμή 0,54 € το πακέτο των 250γρ. αλλά πλήρωσα 

με χρεωστική κάρτα Eurobank Epistrofi και είχα και άλλη μια έκπτωση του 2% στα ψώνια μου.

Το βούτυρο είναι ΚΟΡΥΦΑΙΟ όπως όλα τα προιόντα Χωριό άλλωστε.

Καλό βράδυ

 

Στη σελίδα της μινέρβα αναφέρει τη συνεργασία με το pockee. Πιθανολογώ ότι δεν θα σου κάνουν διπλή έκπτωση γιατί έδωσες και χάρτινο κουπόνι και πέρασες την συναλλαγή στο pockee. Θα το μάθεις κι αν θυμηθείς το γράφεις εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα, τα κουπονια απο το livesmart τα δεχεται ο μασουτης;επειδη εχει 40% τα dove και τα ultrex

Μόλις γύρισα από μασουτη είχα πάει να πάρω kleenex με κουπόνι. Μου είπαν ότι τους έχει σταλεί υπηρεσιακό σημείωμά και ότι σταματούν να δέχονται συνδυαστικά κουπονια+προσφορές. Έμεινα με το κουπόνι στο χέρι.

Αν θέλεις δοκίμασε μήπως και περάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από μασουτη είχα πάει να πάρω kleenex με κουπόνι. Μου είπαν ότι τους έχει σταλεί υπηρεσιακό σημείωμά και ότι σταματούν να δέχονται συνδυαστικά κουπονια+προσφορές. Έμεινα με το κουπόνι στο χέρι.

Αν θέλεις δοκίμασε μήπως και περάσει.

είχες αγοράσει ξανά από το συγκεκριμένο κατάστημα με κουπονι+προσφορά? Στο λέω γιατί είναι στην διακριτική ευχέρεια της ταμία να στο περάσει. Κάποιες το κάνουν κάποιες λένε όχι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχες αγοράσει ξανά από το συγκεκριμένο κατάστημα με κουπονι+προσφορά? Στο λέω γιατί είναι στην διακριτική ευχέρεια της ταμία να στο περάσει. Κάποιες το κάνουν κάποιες λένε όχι.

Μόλις γύρισα από μασουτη είχα πάει να πάρω kleenex με κουπόνι. Μου είπαν ότι τους έχει σταλεί υπηρεσιακό σημείωμά και ότι σταματούν να δέχονται συνδυαστικά κουπονια+προσφορές. Έμεινα με το κουπόνι στο χέρι.

Αν θέλεις δοκίμασε μήπως και περάσει.

Κι εγω με το κουπονι στο χερι εμεινα, επειδη αναγραφει πανω δεν συνδυαζεται με αλλη προσφορα, δεν το πηρε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει και το paypal προς το παρον για το Pockee...

 

 

Αγαπητέ χρήστη,

 

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι λόγω των Capital Controls που ισχύουν στην χώρα μας, oι καταθέσεις σε PayPal λογαριασμούς θα διακοπούν προσωρινά.

 

Εσύ όμως συνέχισε να χρησιμοποιείς το Pockee και να κερδίζεις μετρητά από τις αγορές σου. Εάν επιθυμείς μπορείς να αλλάξεις τον τρόπο κατάθεσης σε τραπεζικό λογαριασμό, μεταβαίνοντας στο ΠΡΟΦΙΛ > Επεξεργασία Λογαριασμού, ώστε να μην έχεις κάποια καθυστέρηση στην κατάθεση των χρημάτων που κερδίζεις. Εφόσον, διατηρήσεις τον PayPal λογαριασμό σου, θα λάβεις όλες τις εκκρεμείς εκπτώσεις σου, αμέσως μόλις αποκατασταθεί το συγκεκριμένο πρόβλημα.

 

Ελπίζουμε και προσπαθούμε ώστε να λυθεί το θέμα άμεσα.

 

Για οποιαδήποτε βοήθεια χρειάζεσαι, μπορείς να μας καλέσεις στο 210 6017821 ή να μας στείλεις email στο [email protected].

 

Δεν ξέρω αν έχει σταματήσει σε κάποιους ή αν θα σταματήσει στο μέλλον, αλλά σε μένα μου έκαναν κανονικά κατάθεση πριν από λίγο στο PayPal (όπως μου είχαν κάνει και στις 07/12 το μεσημεράκι).

 

Μήπως ήταν απλά ένα πρόβλημα και το έλυσαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχες αγοράσει ξανά από το συγκεκριμένο κατάστημα με κουπονι+προσφορά? Στο λέω γιατί είναι στην διακριτική ευχέρεια της ταμία να στο περάσει. Κάποιες το κάνουν κάποιες λένε όχι.

Ναι πολλές φορές.είναι πολιτική του σούπερ μάρκετ και δεν είναι στην διακριτική ευχέρεια της ταμίας.θα αναφέρω χαρακτηρίστηκα προσφορά 1+1 δώρο ultrex και έπαιρνα 2 × 1+1 δώρο δεμένη συσκευασία ultrex και μου περνούσαν και τα κουπονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει σταματήσει σε κάποιους ή αν θα σταματήσει στο μέλλον, αλλά σε μένα μου έκαναν κανονικά κατάθεση πριν από λίγο στο PayPal (όπως μου είχαν κάνει και στις 07/12 το μεσημεράκι).

 

Μήπως ήταν απλά ένα πρόβλημα και το έλυσαν;

Ναι και σε μενα εγινε καταθεση,πριν λιγο.

Μακαρι να το τακτοποιησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ξεκινάει το 9ο Bazaar Βιβλίου του ΒΗΜΑFM στο ΣΕΦ.

Πωλούνται βιβλία (κυρίως τα ένθετα εφημερίδων του ΔΟΛ) με ένα ευρώ για φιλανθρωπικό σκοπό.

Λεπτομέρειες στο spoiler ή στη σελίδα τους στο fb

 

 

 

Πηγα το πρωι κατα τις 10:00 μολις ανοιξε ειχε λιγο κοσμο καμια 50αρια ατομα και εκανα βολτα με την ησυχια μου

Εχει μερικα ωραια βιβλια και μερικα δεν αξιζουν κατα την γνωμη μου ουτε το 1 ευρω που εχουν.

Ομως ειναι για καλο σκοπο και ετσι πηρα 10 τεμαχια και εφυγα. (Πολλα βιβλια με τον καβαφη και γενικως με ποιηματα ειχαν)

 

Τhanks που μου το θυμησες το ειχα ξεχασει για φετος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πολλές φορές.είναι πολιτική του σούπερ μάρκετ και δεν είναι στην διακριτική ευχέρεια της ταμίας.θα αναφέρω χαρακτηρίστηκα προσφορά 1+1 δώρο ultrex και έπαιρνα 2 × 1+1 δώρο δεμένη συσκευασία ultrex και μου περνούσαν και τα κουπονια.

άρα δύσκολα θα μας ξαναπερασουν κουπονια + προσφορά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν μισή ώρα στο Μασουτη πέρασα κουπόνι βούτυρο χωριό (το είχε ήδη έκπτωση με 2,07) και κουπόνι καθαριστικό πατώματα kleenex, είχε και - 40% σημερα<br><br>

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει σταματήσει σε κάποιους ή αν θα σταματήσει στο μέλλον, αλλά σε μένα μου έκαναν κανονικά κατάθεση πριν από λίγο στο PayPal (όπως μου είχαν κάνει και στις 07/12 το μεσημεράκι).

 

Μήπως ήταν απλά ένα πρόβλημα και το έλυσαν;

προφανώς και θα ισχύει για τις καταχωρήσεις από την ημέρα της ανακοίνωσης και μετά.

Δεν είναι λογικό να έχει αναδρομική ισχύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πριν μισή ώρα στο Μασουτη πέρασα κουπόνι βούτυρο χωριό (το είχε ήδη έκπτωση με 2,07) και κουπόνι καθαριστικό πατώματα kleenex, είχε και - 40% σημερα<br><br>

Αποστολή από το JY-G4S με τη χρήση Insomnia App[/quot

 

Φιλε μου σε πιο κατάστημα? Έχει προσφορά το βούτυρο χωριό τύπου Κέρκυρας?

Ότι να ναι παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...