Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στον ΑΒ Μελισσίων δίνει 40 πόντους (-1,20€) στα παιχνίδια hot wheels star wars. Είναι οι μινιατούρες διαφορων διαστημοπλοιων σε σχετικά καλή κατασκευη με αρχική τιμή 6,99. Στο σκρουτζ κάποια ξεκινάνε από 5,58 αλλά έχουν και μεταφορικά. Επίσης για τα κατεψυγμένα που έχει -30% έγραφε ότι η έκπτωση αφαιρείται στο ταμείο οποτε όσα παγωτά είναι με -50% λογικά θα ισχύει διπλή έκπτωση , αύριο θα το δοκιμάσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μόλις βγήκα από το plaisio του athensheart. Δεν υπάρχει ο δίσκος - είναι λάθος μου είπαν...

ελπιζω να μην  ημουν εγω αιτια να πας μεχρι το καταστημα και να φας ακυρο

εγω απλα τον ειδα ενω εψαχνα για hdd και ειπα να τον βαλω εδω

δεν πηρα ουτε τηλεφωνο ουτε τιποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

seagate 500gb HYBRID sshd  33.90 sto plaisio.

μονο παραλαβη απο καταστημα ταυρου.δεν υπαρχει αγορα online.

αν ημουν Αθηνα θα τον τσιμπαγα

 

http://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/apothikeusi/hdd-skliros-diskos/Seagate-NB-HDD-Sata-III-500G-Seagate-Hybrid-SSHD-ST500LM000.htm

Μα τελείως εκτός τεχνολογίας!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελπιζω να μην  ημουν εγω αιτια να πας μεχρι το καταστημα και να φας ακυρο

εγω απλα τον ειδα ενω εψαχνα για hdd και ειπα να τον βαλω εδω

δεν πηρα ουτε τηλεφωνο ουτε τιποτα

Όχι ρε φίλε! Εσύ καλά έκανες και το είπες και σε ευχαριστώ πολύ γιατί θα ήταν καλή περίπτωση!

Για την ιστορία όταν βγήκα από το plaisio πήρα τηλέφωνο στο call center τους και ρώτησα αν υπάρχει

ο τάδε δίσκος σ'αυτή την τιμή και μου είπαν ναι και πως θα τον βρω στο κατάστημα στο Athens Heart.

"Μα εδώ είμαι" τους λέω "και ο πωλητής δεν ξέρει τίποτα!" και μου απαντάει πως "ο συνάδελφος

στο κατάστημα ξέρει καλύτερα και είναι λάθος στο σάιτ"... Πιο γελοίοι πεθαίνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Market IN 7-13 Δεκαμβρίου

 

disc1.png  disc2.png

disc3.png disc4.png

disc5.png disc12.png

disc13.png disc17.png

 

 

έχει και κάποιες προσφορές ιδιωτικής ετικέτας αλλά δεν τις βάζω γιατί δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης. Πιστεύω μόνο τα επώνυμα προιόντα που είναι σε προσφορά πρέπει να βάζουμε για να μπορεί κάποιος να συγκρίνει και να δει οτι όντως είναι προσφορά. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε φίλε! Εσύ καλά έκανες και το είπες και σε ευχαριστώ πολύ γιατί θα ήταν καλή περίπτωση!

Για την ιστορία όταν βγήκα από το plaisio πήρα τηλέφωνο στο call center τους και ρώτησα αν υπάρχει

ο τάδε δίσκος σ'αυτή την τιμή και μου είπαν ναι και πως θα τον βρω στο κατάστημα στο Athens Heart.

"Μα εδώ είμαι" τους λέω "και ο πωλητής δεν ξέρει τίποτα!" και μου απαντάει πως "ο συνάδελφος

στο κατάστημα ξέρει καλύτερα και είναι λάθος στο σάιτ"... Πιο γελοίοι πεθαίνεις...

Ετσι είναι δυστυχώς κάποιοι στα μαγαζιά εδω παραμένουν για τα πανηγύρια...

Υ.Γ +1000 για την φωτό στο avatar σου,Space1999 ftw  :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω γιατι εκει λεει Athens...Για να μην μπερδευεστε θεσ/νικη ειναι

 

attachicon.gifCapture.JPG

γιατι ο τύπος που το postare πιθανοτατα βρίσκεται αθήνα :P

 

αν παει καποιος ας δώσει περισσότερες πληροφορίες να δουν και οι αλλοι αν αξίζει τίποτα, γιατί έτσι γενικά και αόριστα δε βοηθάει και πολύ (αν υπάρχει πράγματι δηλαδή καμια προσφορά).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι φαση τα ρουχα; φυηνα, ακριβα? καλα ή οχι;

επισης τα ακουστικα που δινουν ποια ειναι;

Πολυ καλα παπουτσια για τρεξιμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σύγκριση τιμών σε υπεραγορές, εκτός του killdeal, που δημοσιεύει προσφορές περισσότερο παρά γενικές τιμες, υπάρχει και μια ειδική σελίδα στον Χρυσό Οδηγό που κάνει ακριβώς αυτό...σύγκριση τιμών...

 

Ψάχνεις το προϊόν που θες ή την ειδική κατηγορία του και σου δείχνει προϊόντα και τιμές ανά υπεραγορά.

http://supermarkets.xo.gr/

 

Πολύ χρήσιμο.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...