Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η δική μου απάντηση ήταν και η μόνη που πήρες.

Κάνε σοβαρή ερώτηση να πάρεις σοβαρή απάντηση,έλεος δηλαδή τώρα να εκτιμούμε ποιοτικώς και τα αραβοσιτέλαια.

Αν σου έγραφα ότι είναι μάπα ή καλό εξ'αρχής θα με πίστευες;

Περί ορέξεως....

το γεγονος οτι απαντησες σε μια κανονικη ερωτηση μονο εσυ και ενω πολυ απλα δεν ξερει κανεις να απαντησει, ουτε εσυ δεν σε προβληματιζει? δεν σε αναγκασε κανενας να απαντησεις και μην πουλας ειρωνια, ουτε να το παιζεις εξυπνος.

εσυ εισαι ο μονος δηλαδη που δεν ξερει και το παιζει εξυπνος, ενω ολοι οι αλλοι οπως και γω οταν δεν ξερουμε κατι απλα δεν απανταμε και θα ειμαστε μαλλον βλακες ετσι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συγκεκριμένες Nestle/Kitkat σοκολάτες είναι σε τιμή προσφορά με τα κουπόνια από nestlenoiazomai.gr στον ΑΒ

 

πχ. 2 Crunch ΛΕΥΚΗ  100 gr: οι δυο σοκολάτες 0,70 euro ( 35 λεπτά/τμχ)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το γεγονος οτι απαντησες σε μια κανονικη ερωτηση μονο εσυ και ενω πολυ απλα δεν ξερει κανεις να απαντησει, ουτε εσυ δεν σε προβληματιζει? δεν σε αναγκασε κανενας να απαντησεις και μην πουλας ειρωνια, ουτε να το παιζεις εξυπνος.

εσυ εισαι ο μονος δηλαδη που δεν ξερει και το παιζει εξυπνος, ενω ολοι οι αλλοι οπως και γω οταν δεν ξερουμε κατι απλα δεν απανταμε και θα ειμαστε μαλλον βλακες ετσι?

Πολύ εύθικτος είσαι ρε φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμένες Nestle/Kitkat σοκολάτες είναι σε τιμή προσφορά με τα κουπόνια από nestlenoiazomai.gr στον ΑΒ

 

πχ. 2 Crunch ΛΕΥΚΗ  100 gr: οι δυο σοκολάτες 0,70 euro ( 35 λεπτά/τμχ)

Γνωρίζεις ποσα κουπόνια μπορούμε να εκτυπώσουμε και πόσες συναλλαγές μπορούμε να κάνουμε?

 

Επίσης γνωρίζεις οι nestle ποσό βγαίνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μα η Aggelidou ρωτάει αν ισχύει και γι όλα τα κρασιά και η  απάντηση από κάτω δεν είναι ξεκάθαρη...

 

Ακριβως! Eρωτηση μονο υπαρχει οπως υπηρχαν και εδω. Απαντησεις ψαχνει κανεις για να μαθει αν ιχυει κατι. Οχι ερωτησεις. Η απαντηση λεει οτι ισχυει για τα αλκοολουχα ποτα δεν λεει οτι ισχυει για τα κρασια. Τα κρασια δεν ειναι "αλκοολουχα ποτα" για τα σουπερ μαρκετ. Ετσι απο την πλευρα τους ειναι ξεκαθαροι (με διπλωματικο ισως τροπο και οχι ξεκαθαρο για οποιον δεν γνωριζει, ξεκαθαρο για αλλους - ειχε διπλη αναγνωση η απαντηση) εμμεσα, οτι δεν ισχυει για τα κρασια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην την πατάτε, να μπαίνετε στο clicktoshop να βλέπετε αν ένα προϊον ανήκει στην Χ κατηγορία. Μερικά πράγματα δεν είναι προφανή. Πχ. παλιά είχε ένα κουπόνι στο touchpoint όπου σου έδινε πόντους με αγορά καθαριστικού γενικής χρήσης... Το άζαξ κλόρον άνηκε σε αυτή την κατηγορία, αλλά το "θεωρητικά" αντίστοιχό του, άλλης μάρκας, εν προκειμένω η γνωστή παχύρρευστη χλωρίνη κλινέξ, δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορία σύμφωνα με το ηλεκτομάγαζό τους....

 

Επίσης, εγώ όσα κουπόνια νεστλέ έχω τυπώσει είτε από το παλιό μάναμια ή από το νεστλενοιάζομαι, αναγράφουν ότι ΔΕΝ συνδυάζονται με άλλη προσφορά.... Εσάς σας τα περνάνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Επίσης, εγώ όσα κουπόνια νεστλέ έχω τυπώσει είτε από το παλιό μάναμια ή από το νεστλενοιάζομαι, αναγράφουν ότι ΔΕΝ συνδυάζονται με άλλη προσφορά.... Εσάς σας τα περνάνε;

 

 @Herthan δεν το γνωρίζω αυτό.

 

 

Λογικά θα εννοεί με άλλο προωθητικό κουπόνι, όχι έκπτωση Σ/Μ. Η ταμίας σκάναρε το κουπόνι και δεν το δέχτηκε το σύστημα αυτόματα, ρώτησε την προϊστάμενη και της είπε: πέρνα το χειροκίνητα. :-D Μου πέρασε και την

έκπτωση -1,50 euro σε necafe classic 300gr που είχε ηδει sticker -1,5 euro, τελική 5,33 κάτι. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

seagate 500gb HYBRID sshd  33.90 sto plaisio.

μονο παραλαβη απο καταστημα ταυρου.δεν υπαρχει αγορα online.

αν ημουν Αθηνα θα τον τσιμπαγα

 

http://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/apothikeusi/hdd-skliros-diskos/Seagate-NB-HDD-Sata-III-500G-Seagate-Hybrid-SSHD-ST500LM000.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

seagate 500gb HYBRID sshd  33.90 sto plaisio.

μονο παραλαβη απο καταστημα ταυρου.δεν υπαρχει αγορα online.

αν ημουν Αθηνα θα τον τσιμπαγα

 

http://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/apothikeusi/hdd-skliros-diskos/Seagate-NB-HDD-Sata-III-500G-Seagate-Hybrid-SSHD-ST500LM000.htm

 

Σε αυτήν την τιμή τρώγεται; :D

 

(Προσφορές εκτός τεχνολογίας)

Σόρρυ, δεν κρατήθηκα να μην τρολλάρω...

Καλά εγώ δεν θα ορκιζόμουν ότι παίζει και να τον βρεις. Εχω πάει έτσι τζάμπα σε καταστημα. . .

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παει και το paypal προς το παρον για το Pockee...

 

 

Αγαπητέ χρήστη,

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι λόγω των Capital Controls που ισχύουν στην χώρα μας, oι καταθέσεις σε PayPal λογαριασμούς θα διακοπούν προσωρινά.

Εσύ όμως συνέχισε να χρησιμοποιείς το Pockee και να κερδίζεις μετρητά από τις αγορές σου. Εάν επιθυμείς μπορείς να αλλάξεις τον τρόπο κατάθεσης σε τραπεζικό λογαριασμό, μεταβαίνοντας στο ΠΡΟΦΙΛ > Επεξεργασία Λογαριασμού, ώστε να μην έχεις κάποια καθυστέρηση στην κατάθεση των χρημάτων που κερδίζεις. Εφόσον, διατηρήσεις τον PayPal λογαριασμό σου, θα λάβεις όλες τις εκκρεμείς εκπτώσεις σου, αμέσως μόλις αποκατασταθεί το συγκεκριμένο πρόβλημα.

Ελπίζουμε και προσπαθούμε ώστε να λυθεί το θέμα άμεσα.

Για οποιαδήποτε βοήθεια χρειάζεσαι, μπορείς να μας καλέσεις στο 210 6017821 ή να μας στείλεις email στο [email protected].

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

seagate 500gb HYBRID sshd  33.90 sto plaisio.
μονο παραλαβη απο καταστημα ταυρου.δεν υπαρχει αγορα online.
αν ημουν Αθηνα θα τον τσιμπαγα

 
Μόλις βγήκα από το plaisio του athensheart. Δεν υπάρχει ο δίσκος - είναι λάθος μου είπαν...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...