Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτές και άλλες τόσες είναι οι χρήσης που έχει η εφημερίδα το  1ο Θέμα :) και τα νούμερα  (από πάνω ) δεν σταματάνε εδώ!  Αν έχεις πουλιά ( παπαγάλους κλπ) μια χαρά κάνουν και  αυτά την ανάγκη τους εκεί και με αυτά που βλέπουν κράζουν και όλη την ώρα :shock:

 

πέρα από την πλάκα επειδή μάτριχ είσαι τις γειτονίας από τι έχω καταλάβει  (Π. Ράλλη- VILAGE ) για αυτούς που είναι κοντά και πάνε carrefour δεν είναι άσχημα ( αν τώρα το S.M αυτό είναι σε απόσταση 50km απ το σπίτι σου υπάρχουν και άλλες με κουπόνια :-) )

αλλιώς κόβεις τις εφημερίδες και ησυχάζεις  , άλλωστε όλη μέρα tv τα έχεις δει δεν χρειάζεται να τα διαβάζεις κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δεν σου λεει για τις προσφορες, αλλα για τα "νεα". [Δεν ειμαι της γειτονίας οπως λες, ασε που 50Km για καρφ δεν παιζουν εκτος αν μενεις σε κανενα βουνο μαζι με λυκους :P]

 

αλλιώς κόβεις τις εφημερίδες και ησυχάζεις 

 

Ειπαμε παντως, δεν αγοραζα εφημεριδα, αλλα κουπονια. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία ερώτηση μιας και πήρα κι εγώ τα κουπόνια (η εφημερίδα δεν προσέφερε κάτι στον τομέα της ενημέρωσης).

 

Μπορώ να πάω στα Carrefour, να κάνω τις αγορές μου, να πάρω κάποια από τα προιόντα που έχουν σε προωθητική ενέργεια 1+1 και να χρησιμοποιήσω και τα κουπόνια από το "Θέμα" και τα κουπόνια από livesmart & epithymies??

 

Λίγο τραβηγμένο μου φαίνεται αλλά δεν βρίσκω πουθενά κάποιον όρο που να αναιρεί τη χρήση του ενός κουπονιού από το άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο καιρό εμείς τι νομίζεις ότι κάνουμε ( όλα μέσα! )  :X  και αν βρεις και κανένα ακόμα κουπόνι στην διαδρομή κόλα το και αυτό !  Άλλωστε δεν λέει πουθενά ( ακόμα ) ότι δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις μαζί με κάποια άλλη προωθητική ενέργεια.

 

Πάντως η εφημερίδα full pack αυτόν τον καιρό είχε παίσει λίγο σε πωλήσεις (μετά από την το συμβάν με την σεΛΛ ) και όλοι το είχαν ρίξει την μικρή έκδοση μιας και δεν είχε διαφορά ...γιαυτό και τα 7 επιπλέον δώρο  :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο καιρό εμείς τι νομίζεις ότι κάνουμε ( όλα μέσα! )  :X  και αν βρεις και κανένα ακόμα κουπόνι στην διαδρομή κόλα το και αυτό !

 

Tόσο καιρό είχα ξεμείνει από εκτυπωτή  :X  It's time for revenge  :devil:

 

Ευχαριστώ για την πληροφόρηση, θα πάω μέσα στη βδομάδα να τους ξεσκονίσω  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....oλη μερα ινσομνια εννοεις ;)...

 

 

Nα χαρώ εγώ Insomnia ( τώρα να σε δω που κοντεύει να γεμίσει η πρώτη σελίδα με προσφορές από public kai eshop ) 

οπότε ποια ρουφάμε και τα λέμε - ρουφάμε και τα λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tόσο καιρό είχα ξεμείνει από εκτυπωτή  :X  It's time for revenge  :devil:

 

Ευχαριστώ για την πληροφόρηση, θα πάω μέσα στη βδομάδα να τους ξεσκονίσω  :-D

ΠΑιδια εγω προσπαθω να τυπωσω απο επιθυμιες αλλα μου βγαζει συνεχεια να εγκαταστησω το coupon printer.To εγκαθιστω και τιποτα.Εκανα εκκαθαριση ιστορικου και παλι τιποτα.Δοκιμασα OPERA,CHROME IE kai τζιφος.Τι κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μία από τα ίδια, μου βγάζει ότι έφτασα το μέγιστο αριθμό εκτυπώσεων και ενώ έχω τυπώσει μόλις ένα κουπόνι!!

 

Μα δεν μπορούν να τα δώσουν σε pdf να τελειώνουμε..??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΑιδια εγω προσπαθω να τυπωσω απο επιθυμιες αλλα μου βγαζει συνεχεια να εγκαταστησω το coupon printer.To εγκαθιστω και τιποτα.Εκανα εκκαθαριση ιστορικου και παλι τιποτα.Δοκιμασα OPERA,CHROME IE kai τζιφος.Τι κανω λαθος?

Το ιδιο και σε μενα αλλά όλως περιεργως με chrome μου τα εκτυπωσε μια χαρα. Κανε κανα restart καλου-κακου...

 

 

Κι εμένα μία από τα ίδια, μου βγάζει ότι έφτασα το μέγιστο αριθμό εκτυπώσεων και ενώ έχω τυπώσει μόλις ένα κουπόνι!!

 

Μα δεν μπορούν να τα δώσουν σε pdf να τελειώνουμε..??

 

Αν εχεις κανει Log in απο τον ιδιο υπολογιστη με παραπανω απο 2 λογαριασμους, το βγαζει αυτο.

Μονο 2 account επιτρεπει απο καθε υπολογιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο και σε μενα αλλά όλως περιεργως με chrome μου τα εκτυπωσε μια χαρα. Κανε κανα restart καλου-κακου...

Mechrome προσπαθω αλλα τα ιδια.Εβαλα και το καινουργια java απεγκατεστησα το coupon printer tα ιδια.Μπορω με καποιο τροπο να τα κανω pdf και να τα τυπωσω μετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κάνω μία ερώτηση μιας και πήρα κι εγώ τα κουπόνια (η εφημερίδα δεν προσέφερε κάτι στον τομέα της ενημέρωσης).

 

Μπορώ να πάω στα Carrefour, να κάνω τις αγορές μου, να πάρω κάποια από τα προιόντα που έχουν σε προωθητική ενέργεια 1+1 και να χρησιμοποιήσω και τα κουπόνια από το "Θέμα" και τα κουπόνια από livesmart & epithymies??

 

Λίγο τραβηγμένο μου φαίνεται αλλά δεν βρίσκω πουθενά κάποιον όρο που να αναιρεί τη χρήση του ενός κουπονιού από το άλλο...

 

 

Λοιπόν τα κουπόνια από τις Επιθυμίες σίγουρα μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις σε συνδυασμό με 1+1, το γράφει και επάνω πως ισχύουν και σε συνδυασμό με άλλες προσφορές. Επίσης τα €6 από το Θέμα πάνε στο σύνολο της αγοράς και όχι σε κάθε προϊόν χωριστά οπότε και αυτό μπορείς να το χρησιμοποιήσεις.

 

Πρόσφατο παράδειγμα, OralB οδοντόκρεμα 1+1 στα €3,54, μείον €2 κουπόνι Επιθυμίες €1,54 και στο σύνολο αγορών >€20 μείον €6 από το κουπόνι του Θέματος.

 

Σε εμενα παλι το μελανι+χαρτι της εφημεριδας μου ξεβαφει πανω στο χερι ευκολα... οποτε εχω καταληξει οτι η καλυτερη χρηση ειναι ως καλυμα χωρου (πατωματος σε βαψιματα κλπ) και προσαναμα για το τζακι (μαζι με το δαδι)! :)

 

Κάνει και σαν υλικό προστασίας συσκευασίας, φτάνει για 2-3 πακέτα (τσαλακώνεις τις σελίδες σε μπάλες και τιγκάρεις το κουτί πριν την αποστολή).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα μία από τα ίδια, μου βγάζει ότι έφτασα το μέγιστο αριθμό εκτυπώσεων και ενώ έχω τυπώσει μόλις ένα κουπόνι!!

 

Μα δεν μπορούν να τα δώσουν σε pdf να τελειώνουμε..??

 

 

ΠΑιδια εγω προσπαθω να τυπωσω απο επιθυμιες αλλα μου βγαζει συνεχεια να εγκαταστησω το coupon printer.To εγκαθιστω και τιποτα.Εκανα εκκαθαριση ιστορικου και παλι τιποτα.Δοκιμασα OPERA,CHROME IE kai τζιφος.Τι κανω λαθος?

 

σε μένα η δοκιμαστική οκ, αλλά τα κουπούνια ΝΤΕΝ!!

 

 

Τελικά νομίζω ότι έχουν κάνει τόσο δύσκολη την εκτύπωση κουπονιών επίτιδες με σκοπό να ακούγεται πολύ η προσφορά να την χρησιμοποιεί τελικά πολύ λίγος κόσμος και να κάνουν πολύ ντόρο..

 

Marketing, η επιστήμη της εξαπάτησης (όπως χρησιμοποιείται από πολλές εταιρείες, όχι όλες..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...