Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα Carrefour στο Avenue στο Μαρούσι έχει οχταπόδι Ινδικού 1 + 1 συσκευασία δώρο.Η συσκευασία περιέχει δύο τεμάχια καθαρού βάρους 850γρ με τον πάγο πάει στο κιλό.Τιμή 7.39 ευρώ οπόταν το κιλό πάει 4+.Και έχει και καλαμάρια ακαθάριστα 850γρ στα 3.13 ευρώ πάλι 1 + 1 δώρο οπόταν πάει 1 και το κιλό.Τα προϊόντα είναι η φτηνή μάρκα του Carrefour με την μονάδα στην συσκευασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1. Διόρθωσε την ορθογραφία και τη μορφή του μηνύματός σου. Είναι λες και πέταξες την αλφαβήτα  σε randomizer και βγήκε αυτό το πράμα.

2.Τι σημαίνει το "Ειναι μεχρι 5 ρουχα στο καλαθι" ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Διόρθωσε την ορθογραφία και τη μορφή του μηνύματός σου. Είναι λες και πέταξες την αλφαβήτα  σε randomizer και βγήκε αυτό το πράμα.

2.Τι σημαίνει το "Ειναι μεχρι 5 ρουχα στο καλαθι" ?

ποια ορθογραφικα ρε ραζερεφτα;για βοηθα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σημερα Σάββατο στο Carrefour στο μαρουσι και ειχε προσφορα στα αφρολουτρα fa 1+1 δώρο (750ml + 750ml) με 40% έκπτωση στα 2,70€. Δηλαδή 1,35€ το ενα (φθηνότερα και απο τα no name αφρολουτρα). Δεν ξέρω αν ήταν μονο για Παρασκευή και Σάββατο η προσφορα αλλα δεν πρόλαβα να μπω νωρίτερα να το ποσταρω εδω. Αν παει κανείς απο δευτερα ας εχει το νου του μήπως ισχύει ακόμα η προσφορα.
Επισης μου ηρθε σημερα newsletter,που ισχύει απο τις 17/6 με πολλα προϊόντα 1+1 δώρο σε ενδιαφέρουσες τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές πήρα από τον Μασούτη εντομοαπωθητική συσκευή Aroxol 2 σε 1 (για υγρό και ταμπλέτες) με ένα υγρό δώρο, με 30% έκτωση, δηλαδή στα 3,90 περίπου αν θυμάμαι καλά.  Σκέτο κάθε υγρό έχει 4,50-6,50 ανάλογα τη μάρκα.  Επίσης είχε υγρό Teza 1+1 δώρο στα 6κάτι ευρώ.

 

Btw, τα φιαλίδια φαίνεται να είναι universal, νομίζω ταιριάζουν από τη μια μάρκα στην άλλη.  Με επιφύλαξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το σημέρινό Θέμα στην έκδοση με τις προσφορές (€4,25) έχει μαζί:

 

1) Ταινία DVD "Transformers Revenge of the Fallen"

2) Διπλό CD "Breakfast με το Μιχάλη" με ξένες επιτυχίες

3) Περιοδικό People (αξίας €2)

4) Περιοδικό Votre Beaute

5) Κουπόνι για έκτπωση €6 σε αγορές αξίας €20 από τα Carrefour/Carrefour Μαρινόπουλος/Carrefour Express

6) Κουπόνι για έκπτωση €5 σε απορρυπαντικό DIxan Mega Caps

7) Κουπόνι για έκπτωση €3 σε προϊόντα περιποίησης μαλλιών Palette αξίας €10

8) Κουπόνι για ένα δωρεάν πιάτο με 10 κεφτεδάκια Σουηδίας και τηγανιτές πατάτες από τα ΙΚΕΑ

9) Δωρεάν δείγμα 50ml σαμπουάν Ultrex Women Volume Maxx Nutrium 10

 

Γενικά αξίζει πολύ σαν value for money, ειδικά για όσους ψωνίζουν στα Carrefour ή έχουν σκοπό να φάνε στα ΙΚΕΑ.

Επεξ/σία από Narayan
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές πήρα από τον Μασούτη εντομοαπωθητική συσκευή Aroxol 2 σε 1 (για υγρό και ταμπλέτες) με ένα υγρό δώρο, με 30% έκτωση, δηλαδή στα 3,90 περίπου αν θυμάμαι καλά.  Σκέτο κάθε υγρό έχει 4,50-6,50 ανάλογα τη μάρκα.  Επίσης είχε υγρό Teza 1+1 δώρο στα 6κάτι ευρώ.

 

Btw, τα φιαλίδια φαίνεται να είναι universal, νομίζω ταιριάζουν από τη μια μάρκα στην άλλη.  Με επιφύλαξη.

ΕΔΩ το καινούργιο φυλλάδιο με πολλά είδη σε 1+1 δώρο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημέρινό Θέμα στην έκδοση με τις προσφορές (€4,25) έχει μαζί:

 

1) Ταινία DVD "Transformers Revenge of the Fallen"

2) Διπλό CD "Breakfast με το Μιχάλη" με ξένες επιτυχίες

3) Περιοδικό People (αξίας €2)

4) Περιοδικό Votre Beaute

5) Κουπόνι για έκτπωση €6 σε αγορές αξίας €20 από τα Carrefour/Carrefour Μαρινόπουλος/Carrefour Express

6) Κουπόνι για έκπτωση €5 σε απορρυπαντικό DIxan Mega Caps

7) Κουπόνι για έκπτωση €3 σε προϊόντα περιποίησης μαλλιών Palette αξίας €10

8) Κουπόνι για ένα δωρεάν πιάτο με 10 κεφτεδάκια Σουηδίας και τηγανιτές πατάτες από τα ΙΚΕΑ

9) Δωρεάν δείγμα 50ml σαμπουάν Ultrex Women Volume Maxx Nutrium 10

 

Γενικά αξίζει πολύ σαν value for money, ειδικά για όσους ψωνίζουν στα Carrefour ή έχουν σκοπό να φάνε στα ΙΚΕΑ.

 

 

Το Carrefour και το ΙΚΕΑ μεχρι ποτε ισχυουν;

 

ΕΔΩ το καινούργιο φυλλάδιο με πολλά είδη σε 1+1 δώρο...

ωραίο, αλλά αυτό είναι για Carrefour, το ποστ μου ήταν για Μασούτη, μη μπερδευτεί κανείς ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημέρινό Θέμα στην έκδοση με τις προσφορές (€4,25) έχει μαζί:

 

8) Κουπόνι για ένα δωρεάν πιάτο με 10 κεφτεδάκια Σουηδίας και τηγανιτές πατάτες από τα ΙΚΕΑ

 

 

Γενικά αξίζει πολύ σαν value for money, ειδικά για όσους ψωνίζουν στα Carrefour ή έχουν σκοπό να φάνε στα ΙΚΕΑ.

 

Ελπίζω τα κεφτεδάκια να μην χλιμιντρίζουν.Ας γαβγίζουν, ας νιαουρίζουν αλλά ας μην χλιμιντρίζουν  :P.Μάλλον θέλουν να ξαναφέρουν τον κόσμο στο εστιατόριο όπως ο Νίκας και ο Υφαντής που έχουν ταράξει τις προσφορές. 

 

Τα ΝΕΑ ΣΚ έχουν βιβλίο για το ψάρεμα με δολώματα κλπ. με 3.5 ευρώ. Ας το ρίξουμε στο ψάρεμα, καλύτερα αλογάκι της θάλασσας.  :lol:

 

alogisiokreas-vitrina.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ωραίο, αλλά αυτό είναι για Carrefour, το ποστ μου ήταν για Μασούτη, μη μπερδευτεί κανείς ;)

Ωχ εχεις δίκιο... Ειδα το 1+1  και πηγε το μυαλο μου κατευθειαν στο φυλλαδιο του καρφουρ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημέρινό Θέμα στην έκδοση με τις προσφορές (€4,25) έχει μαζί:

 

1) Ταινία DVD "Transformers Revenge of the Fallen"

2) Διπλό CD "Breakfast με το Μιχάλη" με ξένες επιτυχίες

3) Περιοδικό People (αξίας €2)

4) Περιοδικό Votre Beaute

5) Κουπόνι για έκτπωση €6 σε αγορές αξίας €20 από τα Carrefour/Carrefour Μαρινόπουλος/Carrefour Express

6) Κουπόνι για έκπτωση €5 σε απορρυπαντικό DIxan Mega Caps

7) Κουπόνι για έκπτωση €3 σε προϊόντα περιποίησης μαλλιών Palette αξίας €10

8) Κουπόνι για ένα δωρεάν πιάτο με 10 κεφτεδάκια Σουηδίας και τηγανιτές πατάτες από τα ΙΚΕΑ

9) Δωρεάν δείγμα 50ml σαμπουάν Ultrex Women Volume Maxx Nutrium 10

 

Γενικά αξίζει πολύ σαν value for money, ειδικά για όσους ψωνίζουν στα Carrefour ή έχουν σκοπό να φάνε στα ΙΚΕΑ.

Κατα τα αλλα ειναι εφημεριδα!!!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενώ οι άλλες που είναι σοβαρές βλέπω τι δίνουν και αυτές ....το χειρότερο δεν είναι όμως  αυτό αλλά και το τι γράφουν ( η ενημέρωση φίλε μου δεν έρχεται μόνο από την εφημερίδα που άλλωστε έχει άλλα συμφέροντα και λέει τα μισά.)

 

Εγώ θα το ξανά πω κρίμα και πάλι κρίμα που έκοψαν και το κουπόνι για την βενζίνη .

 Η μόνη πλέον χρήση τους είναι να την ξεφυλλίζεις στην τουαλέτα να περνάει η ώρα κι αυτό γιατί δεν υπάρχει tv :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προσωπικα οσο ειχε τα δυο κουπονια, ενα της βενζινης(μιας και ηταν για το βενζιναδικο του οποιου ημουν πελατης) και ενα του καρφ(επισης συνηθως)  την αγοραζα και μου καλυπτε και μια απο τις αναγκες που μπορει να καλυψει οποιαδηποτε εφημεριδα: ειναι πολυ καλο το χαρτι για καθαρισμα τζαμιων και ειναι μαγικο τιπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε εμενα παλι το μελανι+χαρτι της εφημεριδας μου ξεβαφει πανω στο χερι ευκολα... οποτε εχω καταληξει οτι η καλυτερη χρηση ειναι ως καλυμα χωρου (πατωματος σε βαψιματα κλπ) και προσαναμα για το τζακι (μαζι με το δαδι)! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...