Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάποιες προσφορές που ξεχώρισα στο φυλλάδιο του Θανόπουλου (για όποιον τον βολεύει να πάει)

 

11/11 έως 8/12

- Ψωμί τοστ σταρένιο με προζύμι Καραμολέγκος 680gr 1,08€

- κουβερτούρες Dessert Nestle 170gr ή 180gr 2+1 δώρο 

- χαρτιά υγείας, κουζίνας & χαρτομάντιλα Softex 1+1 δώρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα ΑΒ για το -30% στις καψουλες Jacobs espresso . Εγω εχω tassimo . Παπαλα ...απατεωνια..χωρις να διευκρινιζει ειναι αλλες καψουλες ΜΟΝΟ (νομιζω για nespresso) . Ουστ απο εδω ξεφτιλας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα ΑΒ για το -30% στις καψουλες Jacobs espresso . Εγω εχω tassimo . Παπαλα ...απατεωνια..χωρις να διευκρινιζει ειναι αλλες καψουλες ΜΟΝΟ (νομιζω για nespresso) . Ουστ απο εδω ξεφτιλας

Ναι πιστεύω αναφέρεται στις κάψουλες jacobs. Αλλά θα έπρεπε να γράφει εξαιρούνται οι κάψουλες tassimo

 

http://www.ab.gr/medias/sys_master/h12/hde/8839575765022.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι κάψουλες καφε με σύντομη ημερομηνία λήξης με -50% στο Carrefour στα Χανιά (Μουρνιες)

 

Άσχετο η ζυγαριά ενός σε μια λαϊκή έκλεβε πάρα πολύ.

Μπορώ να τον "δώσω" κάπου? Θα ασχοληθεί κανεις?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλε ο γάλα που πηρες από το σουπερ μαρκετ στη ζυγαριά και στείλτον αδιάβαστο μπροστά σε όλους και περίμενε το 100

Πόσο ζυγίζει ένα λίτρο γάλα?  :D  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περίπου 1 κιλό αλλά αυτό να το ρωτήσεις στις πανελλήνιες


Παρακαλώ τον Διαχειριστή να μη διαγράφει τα μηνύματα μου γιατί πραγματικά καταβάλω τρομακτική προσπάθεια να κάνω τον κόσμο να γελάσει λίγο

 

 

Πριν 20 χρόνια πήγα να αγοράσω μπανάνες στην Κέρκυρα σε μία παραλία... Γλυφάδα νομίζω

 

Παίνρω 3 μπανάνες με μία τιμή στο Θεό... και τις βάζω για ζύγι. Μου τις βγάζει 700+ γραμμάρια ... και παθαίνω σοκ καθότι παιδιί από χωριό...

Αρπάζω ένα γιαουρτάκι τοταλ και το πετάω στη ζυγαριά...

 

300 γραμμάρια το ΤΟΤΑΛ οεεοοο (από 200 περίπου)

 

Ε έγινε χαμός στη Δέλτα της γειτονιάς.... στον άρχοντα της παραλίας

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι κάψουλες καφε με σύντομη ημερομηνία λήξης με -50% στο Carrefour στα Χανιά (Μουρνιες)

 

 

σε πολλα carefour παιζει το -50% στις καψουλες dw.ειναι καλη τιμη για οσους θελουν να στοκαρουν απο καψουλες με σχετικα καλο καφε.ετσι εχω δοκιμαζει πολλες ποικιλιες απο τον καφε τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...

Παρακαλώ τον Διαχειριστή να μη διαγράφει τα μηνύματα μου γιατί πραγματικά καταβάλω τρομακτική προσπάθεια να κάνω τον κόσμο να γελάσει λίγο

...

 

 

 

Δεν βλεπω κανενα σβησμενο μηνυμα σου στο θεμα αλλα ουτε σε ολη την ενοτητα... Αν σε αλλη ενοτητα σου εχουν σβησει κατι, μπορεις να στειλεις πμ στον διαχειριστή που σου εσβησε ποστ και να τον ρωτησεις τον λογο αν δεν τον εχεις καταλαβει μιας και δημοσια δεν επιτρεπεται απο τους ορους χρησης να σχολιαζεις ή να ρωτας.

 

Τωρα επι των παραπανω 2-3 ποστς, εγω τι να κανω; Να τα αφησω και να ακουσω γκρινιες για ποιο λογο μενουν, ή να τα σβησω και να ακουσω γκρινιες που εφυγαν;   :lol:  :lol:  :lol:

 

Τα αφηνω μιας και "καταβάλεις τρομακτική προσπάθεια να κάνεις τον κόσμο να γελάσει λίγο"... :) (οχι οτι θα τα εσβηνα - πολυ πιο "ευαισθητα" ειναι αρκετα μελη απο μενα στα οφτοπικ και αρχιζουν και πεφτουν βροχη αναφορες και πμς)

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μαρινόπουλος  18/11 - 19/11

 

 

-Ελληνικό ρύζι καρολίνα 2 κιλών (προέλευση Χαλάστρα Θεσ/κης) 2,19€

-Πατάτες ελληνικές 0,54€/κιλό

-30% σε ζυμαρικά και σάλτσες ζυμαρικών

-25% στο συμπυκνωμένο γάλα ΝΟΥΝΟΥ με 4 ή 7,8% λιπαρά,στο ΝΟΥΝΟΥ kid και στο Noulac 400gr ή 8χ400gr

-Ρολό χοιρινό νωπό γεμιστό 6 μερίδες(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα)  5,49€

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΟΜΑΣ 19-21 Νοεμβρίου

 

 


Γαλαξίας 19-21 Νοεμβρίου

 

 

 


My Market 19-21 Νοεμβρίου

- Total γιαούρτι 500γρ\1 κιλό -40%

- Παπαδοπούλου Cookies όλες οι συσκευασίες  -40%

- Always σερβιέτες οικονομική συσκευασία 1,90€

- Dixan απορυπαντικό πληντυρίου ρούχων σκόνη 50μεζ. ή υγρό 48μεζ.  6,40€ το τεμάχιο


Κρητικός Super Market 19-21 Νοεμβρίου

 

- Γραβιέρα Κρήτης ΠΟΠ 7,39€ το κιλό

- Χοιρινές μπριζόλες λαιμού 2,99€ το κιλό

- Ψωμί τοστ κρις κρις σταρένιο 700γρ. 0,99€

- Βόειος κιμάς 4,99€ το κιλό

- Μαλακτικό soupline 750ml 1,58€ το τεμάχιο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...