Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθαρο πετρελαιο ηξερα οτι το λενε, φωτιστικο πετρελαιο ηξερα οτι το λενε αλλα κηροζινη θερμανσης πρωτη φορα το ακουω-διαβαζω. :mellow:

Δεν πειράζει. Να και η εικόνα :P

 

PB110363.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άσχετο ίσως λίγο... Τα Carrefour πάνε για κλείσιμο ; Όχι τίποτα άλλο αλλα σε επίσκεψη μου σε κατάστημα για συγκεκριμένες προσφορές ,διαθεσιμότητα δεν υπήρχε καθόλου το δε supermarket άδειο απο προιόντα.

Και μεσα στη βδομαδα μη σου πω

Πηγα χθες..και δεν ειχε για το θεο τους..ουτε ενα πακετο χαρτομαντηλα απο καμια εταιρεια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ουτε ενα !!!. Να παρουν απο κανενα γυφτο σε κανα φαναρι αμα δεν εχουν.

Το να ζητησεις προιοντα kraft-mondelez καφεδες ας πουμε..ειναι αστειο..μονο η nescafe του τροφοδοτει πλεον

Για τα ανταλλακτικά της oral-b δείτε και στο ebay.

Επειδη εχω παρει..οτι μοιαζει..δεν ειναι και αυθεντικο..και επειδη του ebay και απο οπουδηποτε αλλη κινεζια..τα βουρτσακια ΔΕΝ ξεβαφουν με τη χρηση...τοτε ΔΕΝ ειναι αυθεντικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω παρει..οτι μοιαζει..δεν ειναι και αυθεντικο..και επειδη του ebay και απο οπουδηποτε αλλη κινεζια..τα βουρτσακια ΔΕΝ ξεβαφουν με τη χρηση...τοτε ΔΕΝ ειναι αυθεντικα

 

Δεν είπα ότι είναι αυθεντικά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν είναι οι αυθεντικές κεφαλές τις έχω αγοράσει και είναι πολύ καλές, εφάμιλλες των oral-b.

Ναι sintalkas κάνουνε και εγώ την vitality έχω.

Έχω παραγγείλει από eBay 4 κομμάτια με 2,5€ απομίμηση της κεφαλής που είναι στρογγυλή και έχει και ένα ίσιο μαζί κομμάτι . κινούμενα από ότι έλεγε και τα 2. Προφανώς κι αυτός που λες από εκεί ψωνίζει γιατί είδα πολλές κεφαλές από αρκετές εκδόσεις . ακόμα κ οι φωτο είναι ίδιες. Όποιος λοιπόν μπορεί, της αγοράζει στη μισή τιμή και από το site αυτό. Αρκεί να ππεριμένεις κανα μήνα. Όταν παραλάβω και τις δοκιμάσω θα ενημερώσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Regιna stores έχουν πάνες babylino 8,76, σουπερ τιμή

επίσης sanex ροδέλα με 1,80 κάτι

 

Το φυλλάδιο εδώ http://www.tiendeo.gr/%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%AC%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%BF%CE%B9/%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1/20811&subori=web_sliders&buscar=Regina%20Stores&sw=1842

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι αν αναφέρθηκε παραπάνω, αλλά κάποιες πιστωτικές κάρτες Alpha έχουν επιστροφή 5% στο πετρέλαιο θέρμανσης από Shell (σε συνεργαζόμενα πρατήρια) και άτοκες δόσεις (τηλεφωνικα)

 

http://www.alphabankcards.gr/?TabId=136&xmid=15927

 

Η προσφορά του 5% ισχύει από 5.11.2015 έως 5.12.2015

 Η προσφορά των 9 άτοκων δόσεων ισχύει μόνο για παραγγελίες στα τηλέφωνα: 801 11 20406 (για την Αττική & την υπόλοιπη Ελλάδα) και 2310 688644 (για την Θεσσαλονίκη).

Και με πιστωτικές Eurobank εώς 25/11/15 έχει 5% επιστροφή από πρατήρια ΕΚΟ (και εως 9 ατοκες)

από 26/11/15 - 30/4/16 η επιστροφή είναι 3% (ή με χρεωστικές 2%)

https://www.epistrofi-eurobank.gr/companyprofiles/eko.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη λιγο στις προσφορες του ΑΒ.Σημερα που ειχε τα γιαουρτια με εκπτωση,πηγα ναπαρω τα νουνου τα 4 μαζι βλεπω τιμη 2,74 οπως τα περνω παντα και αρχικη 4,19.Οποτε μονο σε τιμες που ξερετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα απο Leroy, το οποιο εχει καποιες εκπτωσεις στα θερμαντικα ειδη. Ξεχωρισα μια σομπα κηροζινης, την kerosun lc 43g την οποια ειχε στα 150€.

 

https://www.skroutz.gr/s/2300255/Kerosun-LC-43G.html?from=autocomplete&keyphrase=kerosun+lc-43g

 

αυτή δουλευω και εγώ. Πολύ καλό μηχάνημα, ζεσταίνει άνετα 40+ m^^2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο Σκλαβενιτης εχει επισης το γιαουρτι κρις κρις στραγγιστο 2% 1 κιλο  απο 3.38 - 1.8 sticker = 1.58 ευρω

Πηρα σημερα ειναι πολυ καλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο Σκλαβενιτης εχει επισης το γιαουρτι κρις κρις στραγγιστο 2% 1 κιλο  απο 3.38 - 1.8 sticker = 1.58 ευρω

Πηρα σημερα ειναι πολυ καλο.

 

ΚΡΙ ΚΡΙ θες να πεις

κρις κρις ειναι οι φρυγανιές :P

και όντως είναι καλό γιαούρτι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...