Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειχε πριν κανα διμηνο το λιντλ, ειχε και πριν κανα μηνα αλλα μονο σε συσκευασια των 10.

Αλλα εισαι τυχερος εχει παλι απο την αλλη δευτερα 16/11 το λιντλ 6+2 δωρο με τιμη τεμαχιου ,κιλου δηλαδη 61 λεπτα.

 

να και το link

http://www.lidl-hellas.gr/el/skarmoutsos-enantion-lazarou.htm?action=showDetail&id=41726

:-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και μετα τζανειο με αιμα μαρμελαδα :P

 

 

πηγα αβ και η απολυτη ξενερα, περασμενα μεγαλεια...οπως μπηκα βγηκα επιτηδες.

 

Πρωτη φορα ΤΕΤΑΡΤΗ και τετοια νεκρα.... :whistle:  ειδα σημερα   στον  ΑΒ !!!

B)  :P  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σκλαβενίτης έχει προσφορά στις πίτσες pillsburry στα 6,48Ε (περιλαμβάνει 2 μεγάλες πίτσες).

Είναι λίγο παραπάνω από 30% έκπτωση.

Πρώτη φορά τις παίρνω, οπότε δεν ξέρω αν είναι νόστιμες, πάντως σε αυτή την τιμή είναι καλή αγορά, αν αξίζει κι η πίτσα, ακόμα καλύτερα!

Είχα φάει μια πριν από 2 μήνες  περίπου και ήταν απαίσια. Δεν μου άρεσε καθόλου. Πεταμένα χρήματα για εμένα. Για έμενα η καλύτερη πίτσα από τις κατεψυγμένες είναι αυτή της χρυσής ζύμης η μαργαρίτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εψαχνα και επειδη πιστευω πως αν καποιος ψαχνει ανταλλακτικα Mach3 ειναι προσφορα.

Στον Σκλαβενιτη εχει Gillette Mach3 μηχανη με 5 ανταλλακτικα δωρο που τελικα δεν ειναι 5 αλλα 7!!! ανταλλακτικα με 10.45 ευρω δηλαδη σχεδον 1.5 ευρω το ανταλλακτικο και δωρο η μηχανη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, παρασκευάζονται στη Γερμανία.

 

 

zjzWiTk.jpg

 

 

Την ειδα κι εγω αυτην την φωτογραφια αλλα επειδή δεν την δειχνει από μπροστα την συσκευασια δεν την εδωσα σημασια γιατι μπορει να είναι καμια άλλη.

Θα κοιταξω και πουθενα αλλου.Αν δει κανενας τιποτα ας σφυριξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μασούτης 12-14/11

-35% ακτινίδια ελληνικά (0,89€ το κιλό).
-30% όλα τα συσκευασμένα τυροκομικά ΜΠΕΛΑΣ.
-35% όλα τα προϊόντα ΖΥΜΗ ΨΑΧΝΩΝ.
-40% όλες οι οδοντόκρεμες total, maximum cavity protection, οι οδοντόβουρτσες & τα στοματικά διαλύματα COLGATE.
-40% όλες οι σερβιέτες & τα σερβιετάκια EVERYDAY οικονομικές συσκευασίες.
-50% υγρό SKIP πανίσχυρο μικρό 26 μεζ., 40 μεζ., 60 μεζ..
-50% όλα τα μαλακτικά CAJOLINE.

 

Όλα τα παραπάνω είναι με τη mas card.
 

Την ειδα κι εγω αυτην την φωτογραφια αλλα επειδή δεν την δειχνει από μπροστα την συσκευασια δεν την εδωσα σημασια γιατι μπορει να είναι καμια άλλη.
Θα κοιταξω και πουθενα αλλου.Αν δει κανενας τιποτα ας σφυριξει.

 
Αυτή είναι, την έχω στο ντουλάπι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσε σε κανενός τα χέρια το καινούριο έντυπο του ΑΒ γιατί το παλιό έληγε σήμερα.

Ούτως ή άλλως θα ισχυει για 2 εβδομάδες. Διπλασισμο και τετοια δεν έχει οπότε αύριο χαλαρά θα το ξεφυλισουμε μηπως και έχει καμιά προσφορά της προκοπής

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιχε σημερα στον ΑΒ της Πευκης 1L γαλα 0.47, μακρας διαρκειας, brand AB.
Δεν ξερω αν ηταν μονο το συγκεκριμενο ΑΒ 'η γενικη προσφορα παντως εξαιρετικη τιμη μιας και ειναι γευστικοτατο για μακρας διαρκειας(28 ημερων).

Offtopic και συγνωμη αλλα πρεπει να το βγαλω απο μεσα μου, τι θα γινει ρε παιδια με το QE του Ντραγκι, μας δουλευουν; Φαγαμε σωρευτικη υφεση ανω του 30% και ακομα συνεχιζει και γραφει και ενταξει λεγαμε τουλαχιστον το νομισμα ειναι ισχυρο και τωρα απο 1.35 - 1.40 στα χρονια της <<Κρισης>> παει προς 1 -  1 με το δολλαριο. Δεν θα μπορουμε να αγορασουμε απολυτως τιποτα, η απολυτη φτωχεια. Να πεις οτι συμμετεχουμε και στο QE να δουμε κανα φθηνο δανειο-εργο προς τον ιδιωτικο τομεα, τιποτα. Αποκλεισμενοι απο το QE. Φτωχεια, λιτοτητα, αδυναμο νομισμα, ανεργια. Ηρωικη οικονομια που αντεχει ακομα σε τετοιες συνθηκες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γραφει πουθενα ή το ειδες σε φυλλαδιο?

Φανταζομαι ειναι η Ελληνικη θα ειναι ετσι?

Eχω εσωτερικη πληροφορηση.Στην κυριολεξια, μεσα στα καταστηματα λιντλ πισω απο τα ταμεια που βαζουν αφισες με τις προσφορες της επομενης εβδομαδας.Απο πεμπτη ξημερωματα ανεβαινει και στο σαιτ της λιντλ στις επομενες προσφορες.

Eιχε σημερα στον ΑΒ της Πευκης 1L γαλα 0.47, μακρας διαρκειας, brand AB.

Δεν ξερω αν ηταν μονο το συγκεκριμενο ΑΒ 'η γενικη προσφορα παντως εξαιρετικη τιμη μιας και ειναι γευστικοτατο για μακρας διαρκειας(28 ημερων).

 

Offtopic και συγνωμη αλλα πρεπει να το βγαλω απο μεσα μου, τι θα γινει ρε παιδια με το QE του Ντραγκι, μας δουλευουν; Φαγαμε σωρευτικη υφεση ανω του 30% και ακομα συνεχιζει και γραφει και ενταξει λεγαμε τουλαχιστον το νομισμα ειναι ισχυρο και τωρα απο 1.35 - 1.40 στα χρονια της <<Κρισης>> παει προς 1 -  1 με το δολλαριο. Δεν θα μπορουμε να αγορασουμε απολυτως τιποτα, η απολυτη φτωχεια. Να πεις οτι συμμετεχουμε και στο QE να δουμε κανα φθηνο δανειο-εργο προς τον ιδιωτικο τομεα, τιποτα. Αποκλεισμενοι απο το QE. Φτωχεια, λιτοτητα, αδυναμο νομισμα, ανεργια. Ηρωικη οικονομια που αντεχει ακομα σε τετοιες συνθηκες!

Μην ανησυχεις ,ξαναρχιζουν τα φαραωνικα εργα,οι αυτοκινητοδρομοι για να πανε τα λεφτα σε εκεινους που πρεπει, για να ερχονται 1% φθηνοτερα απο αποψη μεταφορικων και αν ,τα εμπορευματα που δεν θα εχεις λεφτα να αγορασεις, στους αυτοκινητοδρομους που δεν θα μπορεις να πληρωσεις τα διοδια για να ταξιδεψεις.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσε σε κανενός τα χέρια το καινούριο έντυπο του ΑΒ γιατί το παλιό έληγε σήμερα.

 

Στα χέρια (έντυπο) όχι αλλά ψηφιακό φυλλάδιο υπάρχει που ισχύει από σήμερα μέχρι 25/11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...