Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως από τους Όρους τους στο σάιτ τους (για την carhelp λέω)δεν φαίνεται τίποτε παράξενο. Και στο δίκτυο των συνεργατών την Interamerican αναφέρουν, αν δλδ τηρείται ότι αναφέρεται είναι πολύ καλή τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Δεν βλεπω να ειναι τιποτα σπουδαιο που να αξιζει δικο του θεμα δηλαδη ως εκτος τεχνολογιας, ετσι το εφερα εδω.

 

Στο σαιτ μιλαει για "αγορα της καρτας ενεργοποιησης" με τα 10 ευρω, ισως θελει λιγο ψαξιμο απο οποιον μπορει να ενδιαφερεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συνηθισμενη τιμη για ετησια οδικη βοηθεια ειναι καπου 20ευρω, τοση διαφορα μου εμφανιζει στο συμβολαιο που κανω καθε χρονο (ψαρακας ειμαι, ντρεπομαι). Παρολο που δεν θα τρεξω, γιατι εχω ηδη με το συμβολαιο, σε καποιους μπορει να φανει χρησιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλεπω να ειναι τιποτα σπουδαιο που να αξιζει δικο του θεμα δηλαδη ως εκτος τεχνολογιας, ετσι το εφερα εδω.

 

Στο σαιτ μιλαει για "αγορα της καρτας ενεργοποιησης" με τα 10 ευρω, ισως θελει λιγο ψαξιμο απο οποιον μπορει να ενδιαφερεται.

Αν δεν υπάρχει κάποιος ύποπτος όρος που εγώ δεν είδα πρόκειται για πολύ καλη προσφορά με έκπτωση άνω του 60% απο δυο πολύ μεγάλες και αξιόπιστες εταιρειες

Η συνηθισμενη τιμη για ετησια οδικη βοηθεια ειναι καπου 20ευρω, τοση διαφορα μου εμφανιζει στο συμβολαιο που κανω καθε χρονο (ψαρακας ειμαι, ντρεπομαι). Παρολο που δεν θα τρεξω, γιατι εχω ηδη με το συμβολαιο, σε καποιους μπορει να φανει χρησιμο.

Η συνδρομή για ετησια πανελλαδικη+πανευρωπαικη οδική βοήθεια απο αξιόπιστη εταιρεια, μέσω ασφαλείας κοστίζει πανω απο 30€ τον χρονο μαζί με τους φόρους στο συμβολαιο. Υπαρχουν εταιρείες που καλύπτουν μονο ηπειρωτική Ελλάδα, για να μην πω μονο Αθήνα, για να μην πω όρους: μια μεταφορά ανα εξαμηνο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούγεται καλό, εμενα προσωπικα η οδικη ειναι 20ευρω το εξαμηνο στη μηχανη. αν και εχω ασκησει εμπαρκο στη bp μετα απο την μολυνση στον κολπο του μεξικου. :-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούγεται καλό, εμενα προσωπικα η οδικη ειναι 20ευρω το εξαμηνο στη μηχανη. αν και εχω ασκησει εμπαρκο στη bp μετα απο την μολυνση στον κολπο του μεξικου. :-P

Ρύπανση , οχι μόλυνση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σκλαβενίτης έχει προσφορά στις πίτσες pillsburry στα 6,48Ε (περιλαμβάνει 2 μεγάλες πίτσες).
Είναι λίγο παραπάνω από 30% έκπτωση.
Πρώτη φορά τις παίρνω, οπότε δεν ξέρω αν είναι νόστιμες, πάντως σε αυτή την τιμή είναι καλή αγορά, αν αξίζει κι η πίτσα, ακόμα καλύτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπάρχει πουθενά σε προσφορά η ζάχαρη να πάω να πάρω 30 κιλά για να έχουμε λες και θα γίνει πολεμος?

 

grandma speaking. :-D

ειχε πριν κανα διμηνο το λιντλ, ειχε και πριν κανα μηνα αλλα μονο σε συσκευασια των 10.

Αλλα εισαι τυχερος εχει παλι απο την αλλη δευτερα 16/11 το λιντλ 6+2 δωρο με τιμη τεμαχιου ,κιλου δηλαδη 61 λεπτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχε πριν κανα διμηνο το λιντλ, ειχε και πριν κανα μηνα αλλα μονο σε συσκευασια των 10.

Αλλα εισαι τυχερος εχει παλι απο την αλλη δευτερα 16/11 το λιντλ 6+2 δωρο με τιμη τεμαχιου ,κιλου δηλαδη 61 λεπτα.

Το γραφει πουθενα ή το ειδες σε φυλλαδιο?

Φανταζομαι ειναι η Ελληνικη θα ειναι ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σκλαβενίτης έχει προσφορά στις πίτσες pillsburry στα 6,48Ε (περιλαμβάνει 2 μεγάλες πίτσες).

Είναι λίγο παραπάνω από 30% έκπτωση.

Πρώτη φορά τις παίρνω, οπότε δεν ξέρω αν είναι νόστιμες, πάντως σε αυτή την τιμή είναι καλή αγορά, αν αξίζει κι η πίτσα, ακόμα καλύτερα!

Νομίζω ότι από τις έτοιμες είναι η πιο ωραία πίτσα. Ακόμα και πριν την έκπτωση η τιμή της ~9,50€ μπορεί να φάινεται μεγάλη, αλλά μιλάμε για 2x750γρ όταν οι περισσότερες κατεψυγμένες πίτσες κυμαίνονται στα 400-450γρ. Απλά ακολούθησε πιστά τις οδηγίες στο κουτί. (θέλει κάτω σχάρα και γκριλ για να φουσκώσει το ζυμάρι). Τις έχω πάρει 2-3 φορές και λογικά σήμερα θα κάνω επιδρομή

 

ναι είμαι μπουχέσας

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σκλαβενίτης έχει προσφορά στις πίτσες pillsburry στα 6,48Ε (περιλαμβάνει 2 μεγάλες πίτσες).

Είναι λίγο παραπάνω από 30% έκπτωση.

Πρώτη φορά τις παίρνω, οπότε δεν ξέρω αν είναι νόστιμες, πάντως σε αυτή την τιμή είναι καλή αγορά, αν αξίζει κι η πίτσα, ακόμα καλύτερα!

 

Εγώ ΕΝΤΕΛΩΣ αντίθετα από τον προηγούμενο θα πω.... ας σε αφήσουμε να δοκιμάσεις αφού τις πήρες που τις πήρες, μην σε απογοητεύσω απο τώρα. Το ζυμάρι τουλάχιστον απ ότι θυμάμαι, σαν pillsburry, ήταν μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ΕΝΤΕΛΩΣ αντίθετα από τον προηγούμενο θα πω.... ας σε αφήσουμε να δοκιμάσεις αφού τις πήρες που τις πήρες, μην σε απογοητεύσω απο τώρα. Το ζυμάρι τουλάχιστον απ ότι θυμάμαι, σαν pillsburry, ήταν μια χαρά.

 

+1

 

Μόλις έφαγα μια και είναι όπως θυμόμουν. Χάλια. :P

 

Για κατεψυγμένη είναι ένα επίπεδο πιο πάνω από άλλες που έχω δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...