Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εαν προσεξετε καλα στο Καρφουρ εχει δυο διαφορετικες ζαχαρες ΕΖΒ, μια απο Ελλαδα και μια απο εξωτερικο. Μαλλον μιλαμε για την πρωτη υλη. Η διαφορα τους ειναι στα δυο λεπτα 0,02€ η συσκευασια.

Για τετοια διαφορα περνω την Ελληνικη και ας κακοχαρακτηριστω.

 

Και στον Σκλαβενίτη μία από τα ίδια. Δύο ζάχαρες, μία ελληνική και η άλλη δεν ξέρω από που είναι. Εννοείται ότι παίρνω την Ελληνική και ας κακοχαρακτηριστώ και εγώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάντως, για όσους είναι Θεσσαλονίκη - περιοχή Χαριλάου/Κάτω Τούμπα - ο Ζελιαλίδης (ειδική κρεαταγορά) έχει τη καλύτερη τιμή στις μπριζόλες, 3,30€/κιλό, και είναι όλα πολύ καλής ποιότητας...

 

Καλύτερη σε σχέση με αυτά που έχω πάρει σε σούπερ μάρκετ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στον Σκλαβενίτη μία από τα ίδια. Δύο ζάχαρες, μία ελληνική και η άλλη δεν ξέρω από που είναι. Εννοείται ότι παίρνω την Ελληνική και ας κακοχαρακτηριστώ και εγώ.

Η ζάχαρη παρασκευάζεται και συσκευάζεται εδώ από την EBZ...του AB,Μασούτη και του Bazaar ειναι Γερμανικής προέλευσης και του Carrefour νομίζω Σέρβικης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά υπάρχει πουθενά σε προσφορά η ζάχαρη να πάω να πάρω 30 κιλά για να έχουμε λες και θα γίνει πολεμος?

 

grandma speaking. :-D

Λυσσα κακια με τις ζαχαρες. Όπου βρουν προσφορά περνουν καμια 10αρια κιλά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, για όσους είναι Θεσσαλονίκη - περιοχή Χαριλάου/Κάτω Τούμπα - ο Ζελιαλίδης (ειδική κρεαταγορά) έχει τη καλύτερη τιμή στις μπριζόλες, 3,30€/κιλό, και είναι όλα πολύ καλής ποιότητας...

 

Καλύτερη σε σχέση με αυτά που έχω πάρει σε σούπερ μάρκετ.

Σε αυτό στην Παπαναστασίου λες; Θα πάω αύριο να τσεκάρω μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε ήταν η τελευταία φορά που έβαλαν 40%;

 

Προσωπικά δε θυμάμαι να έχω δει καν, πιστεύω θα πρέπει να πάμε αρκετά χρόνια πίσω  :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με τις σοκολατες υγειας Παυλιδης το δοκιμασα. Επιασε. Θα παθω υπεργλυκαιμια.

Πηρα 8 σοκολατες Χ1,26=10,08€

Μου εδωσαν μια επιταγη 6€ και 50 ποντους για την επομενη φορα, αξια 1,5€.

Συνολο για την καθε σοκολατα απο 1,26 στα 0,32€.

 

Μήπως ξέρει κάποιος αν στις σοκολάτες υγείας που δίνουν πόντους (25 το ζευγάρι και 100 πάνω από 8 ευρώ) συμμετέχουν και οι άλλες που είναι με λεμόνι με πορτοκάλι οι γεμιστές (του Παυλίδη μπλε εννοώ) και τέτοια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κάποιος αν στις σοκολάτες υγείας που δίνουν πόντους (25 το ζευγάρι και 100 πάνω από 8 ευρώ) συμμετέχουν και οι άλλες που είναι με λεμόνι με πορτοκάλι οι γεμιστές (του Παυλίδη μπλε εννοώ) και τέτοια; 

 

Όχι, δυστυχώς δεν συμμετέχουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...