Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υγρό πιάτων Planet 425 ml -50 % (πάει στα 0,69 €) στο φυλλάδιο της Προμηθευτικής, και στο site του myplanet υπάρχει και κουπονάκι -0,30 € οπότε (εφόσον σας το δεχτούν) τελική 39 cents

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι σημερα δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με ολο αυτο το κυνηγητο.
Βλεπω οτι σε πολλους περνουν συνδιαστικα προσφορες 1+1 μαζι με κουπονι. Μολις εκτυπωσα κατι κουπονια και λενε οτι δεν συνδιαζονται με οποιαδηποτε αλλη προσφορα.
Τι δεν καταλαβαινω; Παω στο ταμειο και κανω καυγα εαν μου πουνε κατι διαφορετικο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι σημερα δεν εχω ασχοληθει ιδιαιτερα με ολο αυτο το κυνηγητο.

Βλεπω οτι σε πολλους περνουν συνδιαστικα προσφορες 1+1 μαζι με κουπονι. Μολις εκτυπωσα κατι κουπονια και λενε οτι δεν συνδιαζονται με οποιαδηποτε αλλη προσφορα.

Τι δεν καταλαβαινω; Παω στο ταμειο και κανω καυγα εαν μου πουνε κατι διαφορετικο;

 

  Όχι καυγά δεν κάνεις γιατί όπως λες και εσύ επάνω λέει ότι δεν συνδυάζεται άρα τυπικά αν σου πουν όχι είναι καλυμμένοι οπότε το καλύτερο θα ήταν απλά να μην αγοράσεις το προϊόν και να δοκιμάσεις σε άλλο υποκατάστημα ή ακόμα και σε άλλο ταμείο εντός του ίδιου υποκαταστήματος . Στη πραγματικότητα βρίσκεται στην διακριτική ευχέρεια της εκάστοτε ταμία το αν θα στο περάσει στα περισσότερα σούπερ, καθώς επί της ουσίας περνάνε αυτά τα κουπόνια κανονικά ακόμα και όταν συνδυάζονται με ήδη πολύ καλές προσφορές όπως έδειξα πιο πάνω με τα dove που ήταν ήδη -50 % και 1+1 δώρο και παρόλα αυτά η κοπέλα πήρε και πέρασε και το -1 ευρώ κουπόνι, διότι απλά το κουπόνι δεν στοιχίζει κάτι στο σούπερ... θα τα πάρουν τα λεφτά πίσω από την εταιρεία προσκομίζοντας τους τα κουπόνια απλά αρκετές υπάλληλοι είτε από άγνοια δική τους, είτε ενδεχομένως από εντολή από τον υπεύθυνο (καθώς προφανώς υπάρχει μια καθυστέρηση στην επιστροφή των χρηματικών ποσών από τις εταιρείες που δίνουν τα κουπόνια) αποφασίζουν ότι δεν περνάει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υγρό πιάτων Planet 425 ml -50 % (πάει στα 0,69 €) στο φυλλάδιο της Προμηθευτικής, και στο site του myplanet υπάρχει και κουπονάκι -0,30 € οπότε (εφόσον σας το δεχτούν) τελική 39 cents

 

Απο το παλιο φυλλαδιο δεν ειναι; Ή το ξαναεβαλαν στο νεο; Καπου το εγραψα κι εγω καμια 84575 σελιδες πιο πισω, αλλα το προβλημα ειναι οτι πλεον δεν εχω βρει το προιον πουθενα. Απο τη στιγμη που τελειωσε στις Προμηθευτικες της γειτονιας και των γυρω κοντινων περιοχων, δεν εχει γινει παλι στοκαρισμα και σταματησα να τσεκαρω την προηγουμενη Τεταρτη-Πεμπτη. Θα ριξω μια ματια ξανα λιγο πιο μετα, αλλα φανταζομαι οτι θα ειναι αδικος κοπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι από το φυλλάδιο που ισχύει μέχρι 5/11 στη Προμηθευτική, οπότε τυπικά ισχύει, ενδεχομένως δεδομένου ότι το φυλλάδιο υπάρχει από 12/10 να έχει εξαντληθεί, αυτό δε το γνωρίζω. Αν έχει αναφερθεί πάλι σόρυ δε το είχα δει, απλά όπως λες με ότι έγινε τις 2 τελευταίες εβδομάδες και τις δεκάδες σελίδες για τον ΑΒ χάσαμε τη μπάλα σε ότι αφορά άλλες προσφορές  :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα κουπόνια  Τrust And Use  του Γαλαξία έχουμε αναφερθεί;Νομίζω πως πρώτη φορά τα βλέπω.

 

http://www.insomnia.gr/topic/460200-προσφορές-εκτός-τεχνολογίας/?p=54327063

 

Πως σου ξέφυγε;

:D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι από το φυλλάδιο που ισχύει μέχρι 5/11 στη Προμηθευτική, οπότε τυπικά ισχύει, ενδεχομένως δεδομένου ότι το φυλλάδιο υπάρχει από 12/10 να έχει εξαντληθεί, αυτό δε το γνωρίζω. Αν έχει αναφερθεί πάλι σόρυ δε το είχα δει, απλά όπως λες με ότι έγινε τις 2 τελευταίες εβδομάδες και τις δεκάδες σελίδες για τον ΑΒ χάσαμε τη μπάλα σε ότι αφορά άλλες προσφορές  :-)

 

Δεν το ανεφερα για να δειξω οτι... "το ειπα πρωτος" :D Απλα οπως γραφεις χαθηκε καπου μεσα στον ΑΒ-χαμο. Δεν καταφερα να παω ακομα, σε μιση ωριτσα θα πεταχτω σε δυο καταστηματα να δω μηπως στοκαρισαν. Αμφιβαλλω, αλλα δεν χανω τπτ, στο δρομο μου ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα πριν λιγο ΑΒ και μου δεχθηκαν το κουπονι απο το livesmart για τα dove.

Απο την αλλη, ενω στο site γραφει 1+1 στα ψωμια του τοστ 10, δεν εγραφε τιποτα στο κατστημα, ρωτησα εναν υπαλληλο που δεν ηξερε και τα πηγα στο ταμειο που τα χρεωσε κανονικα και για αυτο τα ακυρωσα. Με πηγε η ταμιας στη reception καλεσαν εναν αριθμο και τους ειπαν οτι εχει σταματησει η προσφορα, παρολο που γραφει 22/10-4/11...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον ΑΒ έχει το γερμανικό βιολογικό γάλα ΑΒ στα 1.18 , αν πάρεις 5 συσκευασίες (5.90€) με ανέπαφη (-1.5€) έρχεται 0.88 το λίτρο

 

Το δοκίμασα, έχει ΠΟΛΥ περίεργη γεύση!  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι στον ΑΒ βρήκα αποσμητικά Dove men  1+1 δώρο και -50 % και -1 ευρώ κουπόνι livesmart (το οποίο δέχθηκαν απροβλημάτιστα) τελική τιμή 94 cents για 2 σπρέι αποσμητικά ή 86 cents για 2 roll-on. Πλήρωσα και με ανέπαφη (είχα πάρει και άλλα πράγματα οπότε πήρα και 50 πόντους) 

 

Θα ψάξω μπας και βρω και αφρόλουτρο dove 1+1 καθώς στον ΑΒ που πήγα δεν είχε αλλά και πάλι θα έβγαινε -50% και -1 ευρώ κουπόνι livesmart.

 

Στα MyMarket έχει στο φυλλάδιο τα Head n Shoulders -50 % (2,45 τιμή τεμαχίου) και με κουπόνι pockee -1,5 ευρώ βγαίνει 95 cents το σαμπουάν. Επίσης στο φυλλάδιο είδα Pepsi 6άδα κουτάκια 330 ml 1,36 (κάτω από 23 cents το κουτάκι) Not bad..

Χρυσή ζύμη σπιτικά τριφτάκια με γαλοπούλα -25 % και -1 ευρώ κουπόνι pockee τελική 2,78 (από 5,04 αρχική).(δε ξέρω αν είναι ωραία). 

Α και χυμοί Όλυμπος -30 % και κουπόνια -40 cents στο pockee. 

(Γενικά έχει ζουμί το φυλλαδιάκι του MyMarket σε συνδυασμό με pockee)

Σήμερα που ήμουν στην ομόνοια για άλλον λόγο πήγα στον hondo για άλλο λόγο επίσης και πέτυχα dove 750ml αφρόλουτρα 1+1 δώρο και -50% δηλαδή εγώ πλήρωσα 3,09 στο σύνολο για δύο dove 750ml. Φυσικά και πήρα. Επίσης με γρήγορη ματιά είδα τα sanex αποσμητικά -40% εξαιρούνται αυτά που είναι 1+1 δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...