Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

 

Τρέχει καμία άλλη προσφορά για αφρόλουτρα εκτός από αυτή με τα Dove των ΑΒ;

 

Άμα διαβασεις καλύτερο το ποστ όπου είδες για τα Dove στον ΑΒ θα βρεις την απάντηση: Palmolive στο Γαλαξία (αν έχει στην περιοχή σου βεβαίως).

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Άμα διαβασεις καλύτερο το ποστ όπου είδες για τα Dove στον ΑΒ θα βρεις την απάντηση: Palmolive στο Γαλαξία (αν έχει στην περιοχή σου βεβαίως).

 

 

 

Έχεις δίκιο δεν το έθεσα σωστά μιας και θεώρησα δεδομένο ότι δεν με εξυπηρετεί ο Γαλαξίας λόγω απόστασης, γι'αυτό αναφέρθηκα μόνο στον Βασιλόπουλο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέχει καμία άλλη προσφορά για αφρόλουτρα εκτός από αυτή με τα Dove των ΑΒ;

Νομίζω αν κάνεις μια βόλτα απο κάποιο κατάστημα, όλο κ κάτι θα βρεις σε 1+1 ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν ΜΑΚΡΟ, Carrefour πυλαιας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ), outlet, cosmos κλπ ειναι ανοικτα;

Πήρα τηλ. ΜΑΚΡΟ (αν πηρα σωστά) και δεν απαντα κανεις...

 

Αργία δεν είναι σήμερα για τη Θεσσαλονίκη? Οπότε, λογικά, θα είναι κλειστά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ενδιαφέρεται για τις επαναφορτιζόμενες oral b που είναι στα my market που έχει -7 ευρώ στο pockee:

Έψαχνα σε 3 καταστήματα την προηγούμενη εβδομάδα και δεν υπήρχε τίποτα.

Πήγα στο κατάστημα Πλ. Αμερικής και μου είπε ο υπεύθυνος ότι αποφασίστηκε

να παραταθεί η προσφορά μέχρι 31/10 και ότι έχει παραγγείλει και περιμένει.

Μίλησα μαζί του τώρα πάλι και μου είπε ότι θα παραλάβει Πέμπτη πρωί.

Πήρα και στο κατάστημα Σεπολίων και μου είπε ο υπευθυνος ότι "Αυτή τη στιγμή υπάρχουν".

Επειδη είμαι στη δουλειά, έστειλα κατευθείαν την μάνα μου να πάρει πριν τελειώσουν.

Της λέει μια υπάλληλος "δεν υπάρχει καμία". Πάει στον υπεύθυνο και κάνει ψιλοκαβγά λέγοντας

"πριν 10' πήρε ο γιος μου και του είπατε ότι υπάρχουν". Αμέσως πάει μια υπάλληλος και φέρνει 2

oral b vitality από την αποθήκη και της λέει "έκανε λάθος η υπάλληλος. Δεν ήξερε..."

 

Πάρτε λοιπόν τηλέφωνο και πηγαίνετε όσοι ενδιαφέρεστε να πάρετε.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γνωρίζει κανείς αν ΜΑΚΡΟ, Carrefour πυλαιας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ), outlet, cosmos κλπ ειναι ανοικτα;

Πήρα τηλ. ΜΑΚΡΟ (αν πηρα σωστά) και δεν απαντα κανεις...

 

Αργία είναι σήμερα φίλε μου. Aγιου Δημητρίου μεγάλη η χάρη του.όπως και η τέταρτη.καλό 5 ήμερο βασικα. Από Παρασκευή απόγευμα μέχρι Πέμπτη πρωι ο ορισμός του χαλαρά. ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τους φίλους αναβάτες, το άλλο σουκου,  7-8/11 έχει αυτό

https://www.facebook.com/events/433681276815723/

Δεν βρίσκω σάιτ και αναγκάζομαι να περάσω την εκδήλωση του φουμπου.
Λένε για μπαζάρ ειδών μοτοσυκλέτας και σκότωμα τιμών από διάφορα μαγαζιά, έχουν κλείσει χώρο στο ΣΕΦ.
Δωρεάν είσοδος.

 

 


Γω δεν έχω λεφτά ούτε για εισιτήρια από το νησί για να πάω, αν πάνε Αθηναίοι ή άλλοι κοντινοί, ας δώσουν μια εικόνα για το αν άξιζε τελικά ή όχι και για το αν είχε καλύτερες τιμές από την αποθήκη του Πελοποννήσιου που απ'όσα γνωρίζω είναι μακράν το πιο φτηνό μαγαζί στην Αθήνα.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω ότι στον ΑΒ βρήκα αποσμητικά Dove men  1+1 δώρο και -50 % και -1 ευρώ κουπόνι livesmart (το οποίο δέχθηκαν απροβλημάτιστα) τελική τιμή 94 cents για 2 σπρέι αποσμητικά ή 86 cents για 2 roll-on. Πλήρωσα και με ανέπαφη (είχα πάρει και άλλα πράγματα οπότε πήρα και 50 πόντους) 

 

Θα ψάξω μπας και βρω και αφρόλουτρο dove 1+1 καθώς στον ΑΒ που πήγα δεν είχε αλλά και πάλι θα έβγαινε -50% και -1 ευρώ κουπόνι livesmart.

 

Στα MyMarket έχει στο φυλλάδιο τα Head n Shoulders -50 % (2,45 τιμή τεμαχίου) και με κουπόνι pockee -1,5 ευρώ βγαίνει 95 cents το σαμπουάν. Επίσης στο φυλλάδιο είδα Pepsi 6άδα κουτάκια 330 ml 1,36 (κάτω από 23 cents το κουτάκι) Not bad..

Χρυσή ζύμη σπιτικά τριφτάκια με γαλοπούλα -25 % και -1 ευρώ κουπόνι pockee τελική 2,78 (από 5,04 αρχική).(δε ξέρω αν είναι ωραία). 

Α και χυμοί Όλυμπος -30 % και κουπόνια -40 cents στο pockee. 

(Γενικά έχει ζουμί το φυλλαδιάκι του MyMarket σε συνδυασμό με pockee)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι άκουσα τα γάλατα Όλυμπος δεν συμμετέχουν στην προσφορά του 0.99ε του Carrefour. Τα έχουν αντικαταστησρι με τα Ροδόπη που είναι της Όλυμπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...