Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα καποιος να με ενημερώσει εαν περναει ο ΑΒ,τα κουπονια LiveSmart,ενω ειναι ήδη σε προσφορα.Και συγκεκριμενα μιλαω για την προσφορα με τα Klinex( >3 τεμ=30 ποντοι).Ενω επέμενα οτι κάθε φορά μου τα περναγανε ( σε  ΑΒ αλλης περιοχης) στον Περισσο δεν μου τα περναγανε με ΤΙΠΟΤΑ όμως!!

 

Πως γινετε αυτο ρε παιδιά..την προηγούμενη φορά ειχα χρησιμοποιήσει την προσφορά με τις μαργαρίνες -25% και σε 2 καταστήματα ΑΒ πηρανε κανονικα  ΚΑΙ τα κουπονια,  LIVESMART...αλλαξε κατι?

 

Στην Προμηθευτικη παντως τα δεχοντε μια χαρα..ουτε μα,..ουτε μου!!!! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το φυλλαδιο του γαλαξια στα προιοντα oral b τι εννοει οταν γραφει ''αγοραζοντας ενα απο'' 

Σημαινει οτι αν πχ εγω αγορασω δυο ηλεκτρικες οδοντοβουρτσες μονο τη μια θα παρω με εκπτωση ή αν πχ αγορασω το οδοντικο νημα με την μειωμενη τιμη την οδοντοβουρτσα θα την παρω στην αρχικη τιμη; Δεν ξερω αν εγινα κατανοητος...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ  23/10 - 24/10

 

-Με συνολικές αγορές 20€ σε προϊόντα  περιποίησης προσώπου,βαφές μαλλιών,είδη μακιγιάζ ---> δώρο 200 πόντοι(επιταγή 6 €) στην κάρτα ΑΒ plus

-Βακαλάος υγράλατος Νορβηγίας με κόκκαλο  6,99€/κιλό

-Ουίσκυ Grant's 700ml  14€

-15% στα αλκοολούχα ποτά

-Αρνάκι γάλακτος ελληνικό  6,99€/κιλό

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι παλι τι εννοει ενα. Στο σεναριο που αγορασω μια οδοντοκρεμα και μια οδοντοβουρτσα oral b θα τις παρω με τις μειωμενες τιμες ή οχι; Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τις 2 θα παρεις. ποιος ο λογος αλλιως να τα παρεις μαζι? θα εβγαινες και θα ξανα εμπαινες αν δεν ισχυε.

το 1 αναφερεται στα εικονιζομενα, αγοραζοντας ενα απο τα συγκεκριμενα εννοει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα καποιος να με ενημερώσει εαν περναει ο ΑΒ,τα κουπονια LiveSmart,ενω ειναι ήδη σε προσφορα.Και συγκεκριμενα μιλαω για την προσφορα με τα Klinex( >3 τεμ=30 ποντοι).Ενω επέμενα οτι κάθε φορά μου τα περναγανε ( σε  ΑΒ αλλης περιοχης) στον Περισσο δεν μου τα περναγανε με ΤΙΠΟΤΑ όμως!!

 

Πως γινετε αυτο ρε παιδιά..την προηγούμενη φορά ειχα χρησιμοποιήσει την προσφορά με τις μαργαρίνες -25% και σε 2 καταστήματα ΑΒ πηρανε κανονικα  ΚΑΙ τα κουπονια,  LIVESMART...αλλαξε κατι?

 

Στην Προμηθευτικη παντως τα δεχοντε μια χαρα..ουτε μα,..ουτε μου!!!! :devil:

Την προηγούμενη εβδομάδα πήρα τα Klinex της προσφοράς με -25% (στο υγρό καθαριστικό πατώματος 1lt υπήρχαν μάλιστα δεμένες χλωρίνες ως δώρο) & δέχτηκαν -όπως έπρεπε- τα κουπόνια του Livesmart.

Αν θες να τους αποδείξεις ότι έκαναν λάθος, πες μου να σου στείλω με pm τη σχετική απόδειξη για να τους τη δείξεις. Μόνο έτσι πιστεύω ότι μπορεί να καταλάβουν το λάθος τους & να διορθωθούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ  23/10 - 24/10

 

-Με συνολικές αγορές 20€ σε προϊόντα  περιποίησης προσώπου,βαφές μαλλιών,είδη μακιγιάζ ---> δώρο 200 πόντοι(επιταγή 6 €) στην κάρτα ΑΒ plus

 

Λειτουργεί άραγε συνδυαστικά μαζί με την προσφορά της P&G; Δηλαδή με 3 βαφές μαλλιών Koleston (3x8,71€ = 26,13€) παίρνεις συνολικά 3 (2 από P&G + 1 από τη σημερινή προσφορά) 6ευρες πίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρήκες online τα φυλλάδια από ικεα και ελληνικό;

οχι,εχω δει του  ελληνικου και  συμφωνα με οσα βλεπω κι εδω ειναι  οι ιδιες.

πηγα χθες στου ικεα.οι διαφορες  που  ειδα ηταν οτι ειχε ψωμι τοστ κρις κρις στα  2.10 1+1 δωρο,ενω στο  ελληνικο  εχει καραμολεγκος 10 1.85 1+1 δωρο.ειχε και  αριανι 1+1 δωρο για  οποιον  πινει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ  23/10 - 24/10

 

-Με συνολικές αγορές 20€ σε προϊόντα  περιποίησης προσώπου,βαφές μαλλιών,είδη μακιγιάζ ---> δώρο 200 πόντοι(επιταγή 6 €) στην κάρτα ΑΒ plus

 

 

Καλημέρα, που θα μπορούσαμε να το δούμε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...