Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προς το παρόν πρέπει με μέτρο να ξοδεύουμε με έξυπνο

τρόπο το νέο νόμισμα των ελλήνων καταναλωτών, τις εξάευρες ναούμ !!!

Στο πορτοφόλι μου πλέον δεν έχω λεφτά, έχω τούβλο δωροεπιταγές.

Στον δε Μαρινόπουλο και στο Λίντλ θα ξαναπατήσω μόλις τις εξαντλήσω, δηλ. σε 2 μήνες πάλι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να προσθέσω κι εγώ ο ταπεινός, ότι την ώρα που αγόραζα μερέντες με το κιλό στον ΑΒ,είδα έκπτωση 50% στις σκόνες παγωτού Γιώτης περ. 1,5€ το τεμάχιο. Λήξη 10/2016. Αν έχεις καλό μίξερ και κάνει αφράτο χτύπημα τότε γίνεται καλό παγωτό. Δεν χρειάζεται παγωτομηχανή.Πήρα αρκετά κομμάτια..

 

@sarleft Πέρασα κι εγώ από το ΑΒ Ράδιο-Σίτυ το πρωί και πήρα αρκετές golgate των 4,49€ άφησα όμως και πολλές για τον επόμενο..

Και εγώ πήρα αρκετές από το ίδιο κατάστημα και άφησα και για τους επομένους...φαίνεται ότι πήραν οι περισσότεροι ενδιαφερόμενοι...πάντως, ταμπελάκι για 150 πόντους δεν είχε, όπως συνήθως έχει...ένας δηλαδή που δεν το ήξερε από πριν δεν θα μπορούσε να το μαντέψει...

Όσο για το πόσα κουπόνια από τις ανέπαφες μπορούσαμε να περάσουμε στην κάρτα το απόλυτο μπάχαλο:

πήγαινες το πρωί στο τάδε ΑΒ σου έλεγε ένα σε κάθε συναλλαγή...βρισκόσουν (λόγω δουλειάς-γιατί κάποιοι θα πουν ότι κάνουμε tour) σε ένα άλλο έδινες το ένα και ρωτούσες αν είχες τη δυνατότητα να περάσεις περισσότερα, πήγαινε η ταμίας στην υπεύθυνη και σου έλεγε λίγα-λίγα ...μπορεί να ξαναπερνούσες από το πρωτο ΑΒ να σου έλεγαν ένα ανά συναλλαγή και την ίδια ώρα να σπεύδει άλλη ταμίας να ανακοινώνει ότι τους ειδοποίησαν ότι άλλαξε και μπορούν να περάσουν περισσότερα...Μπάχαλο τελείως...και μετά μάλιστα την άρον-άρον διακοπή του διπλασιασμού και τις αλλλαγές σε ανέπαφες και P&G ενισχύεται η αρχική μου άποψη περί προχειρότητας, ερασιτεχνισμού και συστήματος άντε γεια που προκάλεσε όλα αυτά τα τραγελαφικά...και εμείς καθόμασταν εδώ και αναλύαμε στα σοβαρά κινήσεις marketing και στρατηγικές επιχειρήσεων/κολοσσών!

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν σήμερα κάναμε τις αγορές με κάρτα Πειραιώς ΑΒ τότε διπλαδιαζουμε κ από εκεί;; Δηλαδή αν δώσαμε τις 50αρες από προηγούμενες ανέπαφες ,λέτε να τετραπλασιαστουν;!! Δε φαίνονται άμεσα οι διπλασιασμόι της Πειραιώς θέλουν κάνα 2 μέρες συνηθως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν σήμερα κάναμε τις αγορές με κάρτα Πειραιώς ΑΒ τότε διπλαδιαζουμε κ από εκεί;; Δηλαδή αν δώσαμε τις 50αρες από προηγούμενες ανέπαφες ,λέτε να τετραπλασιαστουν;!! Δε φαίνονται άμεσα οι διπλασιασμόι της Πειραιώς θέλουν κάνα 2 μέρες συνηθως

Μετά την αναδίπλωση και την αλλαγή πολιτικής τους στο σύστημα των πόντων δεν νομίζω να άφησαν "κενό" σε αυτό το θέμα...

Και κάτι on topic:

Στο καινούριο φυλλάδιο προσφορών του My Market με ισχύ από 21/10 έως 3/11:

1)  40% στα κρασιά Χατζημιχάλη (μια και εκδηλώθηκε ενδιαφέρον για την "προσφορά" του ΑΒ της Δευτ-Τριτ για αγορά κρασιών αξίας 20 ευρώ - 1 δωροεπιταγή 6 ευρώ)

2) 45% στις πάνες Babylino sensitive-μικρή συσκευασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωί πρωί πηγαίνω στον ΑΒ της πόλης μου και παίρνω 10 colgate των 4.5€, αφήνοντας άλλες 10 περίπου για τον επόμενο. 5 το απόγευμα ξαναπερνάω και οι colgate είναι όλες εκεί που τις άφησα...

 

Μασούτης 22/10 - 27/10

 

ΟΛΑ τα χύμα αλλαντικά ΥΦΑΝΤΗΣ 30% φθηνότερα με τη mas card

Γάλα ΜΕΒΓΑΛ 1λίτ. πλήρες ή ελαφρύ (-0,10€) 0,99€

Ελληνικός καφές ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ 200γρ 1,75€

ΟΛΕΣ οι συσκευασμένες σαλάτες ΑΜΒΡΟΣΙΑ 30% φθηνότερα με τη mas card

ΟΛΑ τα προϊόντα ALFA 40% φθηνότερα με τη mas card

ΟΛΑ τα αναψυκτικά ΕΨΑ 1,5λίτ. 35% φθηνότερα με τη mas card

Βότκα SERKOVA 700ml 12€ με τη mas card (-1,80€)

Ολόκληρο κιβώτιο ΑΟΣ ΝΕΜΕΑΣ 4 λευκά + 2 ροζέ 750ml μόνο 9,99€ το σετ (6 φιάλες μαζί) τιμή φιάλης: 1,67€

ΟΛΑ τα κρεμοσάπουνα PALMOLIVE, τα αφρόλουτρα SANEX & PALMOLIVE 40% φθηνότερα με τη mas card

ΟΛΑ τα προϊόντα HEAD&SHOULDERS & τα μαλακτικά LENOR (εξαιρούνται τα LENOR 22μεζ.) 40% φθηνότερα με τη mas card

ΟΛΕΣ οι οδοντόκρεμες total, maximum cavity protection, οι οδοντόβουρτσες & τα στοματικά διαλύματα COLGATE 40% φθηνότερα με τη mas card

ESSEX σκόνη ή υγρό 50μεζ. μόνο 4,99€ η συσκευασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωί πρωί πηγαίνω στον ΑΒ της πόλης μου και παίρνω 10 colgate των 4.5€, αφήνοντας άλλες 10 περίπου για τον επόμενο. 5 το απόγευμα ξαναπερνάω και οι colgate είναι όλες εκεί που τις άφησα...

 

...και πηρες και τις υπολοιπες να μη χαλασουν?   :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο αποτελεσμα μετα απο 4 τεταρτες με τις οδοντόκρεμες ειναι 50 κουτια.

Καμια 20αρια μαλακτικα καμια 10αρια κουτια σκιπ καψουλες.αρκετο fairy και 3 πακετα καψουλες για το πλυντήριο πιατων.Δυστυχώς λόγω χρονου την περασμενη τεταρτη δεν μπορεσα να παρω οσα ηθελα.ξυριστικες, oralb,βαφες μαλίων για την γυναικα και πανες για το παιδι.τουλαχιστον καλύφθηκαν καποιες αναγκες και με σχεδον 0 κοστος.επομενως τα χρηματα που θα εδινα σε αυτα τα προιοντα για εναν χρονο θα πανε σε αλλες υποχρεωσεις και αυτο ειναι το σημαντικό.αυτο πιστευω οτι ισχυει για ολους.

Τελος επειδη είμαστε μια πολυ καλη ομαδα εδω μεσα, θα συνεχιζουμε να ξετρυπονουμε-ανακαλυπτουμε προσφορες που θα τις μοιραζόμαστε για να ειμαστε ολοι κερδισμενοι.μπραβο σε ολους παιδια.

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο αποτελεσμα μετα απο 4 τεταρτες με τις οδοντόκρεμες ειναι 50 κουτια.

Καμια 20αρια μαλακτικα καμια 10αρια κουτια σκιπ καψουλες.αρκετο fairy και 3 πακετα καψουλες για το πλυντήριο πιατων.Δυστυχώς λόγω χρονου την περασμενη τεταρτη δεν μπορεσα να παρω οσα ηθελα.ξυριστικες, oralb,βαφες μαλίων για την γυναικα και πανες για το παιδι.τουλαχιστον καλύφθηκαν καποιες αναγκες και με σχεδον 0 κοστος.επομενως τα χρηματα που θα εδινα σε αυτα τα προιοντα για εναν χρονο θα πανε σε αλλες υποχρεωσεις και αυτο ειναι το σημαντικό.αυτο πιστευω οτι ισχυει για ολους.

Τελος επειδη είμαστε μια πολυ καλη ομαδα εδω μεσα, θα συνεχιζουμε να ξετρυπονουμε-ανακαλυπτουμε προσφορες που θα τις μοιραζόμαστε για να ειμαστε ολοι κερδισμενοι.μπραβο σε ολους παιδια.

μπράβο μεγάλε, μάμησες παλι...συνέχισε έτσι ...

ΜΕγαααααααλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dimath, on 21 Oct 2015 - 11:47 PM, said:snapback.png

Πρωί πρωί πηγαίνω στον ΑΒ της πόλης μου και παίρνω 10 colgate των 4.5€, αφήνοντας άλλες 10 περίπου για τον επόμενο. 5 το απόγευμα ξαναπερνάω και οι colgate είναι όλες εκεί που τις άφησα...

...πίσω από τα σοκολατάκια με δαμάσκηνο :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω,σας ξενερώνω που είναι κανονικές προσφορές και όχι ΑΒ δωρεά αλλά...  :-D

 

ΕΛΟΜΑΣ  22/10 - 24/10

 

-40% σε mini  Mars, Bounty, Twix, Snickers

-40% στη στοματική υγιεινή  Colgate Total

-40% σε  Viakal, Swiffer, MrProper, Fairy, Fairy Ultra Caps

-50% σε σερβιέτες και μονές συσκευασίες σερβιετάκια Every Day (εξαιρούνται οι κωδικοί Εvery Day σερβιέτες Mega Packs 26τμχ)

-Skip σκόνη 52-55μεζ  7,75€

-50% στα μαλακτικά Cajoline  750 και 1500ml

-Λευκό τυρί δοχείο(προέλευση ανάλογα με τη διαθεσιμότητα) 3,99€/κιλό

 

 

Γαλαξίας  22/10 - 24/10

 

-50% σε σερβιέτες και σερβιετάκια  Libresse

-35% στα ρολά κουζίνας  Ζewa  

-Χαρτομάντηλα Zewa softis classic  1+1 δώρο

-30% στα  προϊόντα ακράτειας lady,men & pants plus  Tena (εξαιρούνται τα υποσέντονα)

-Σταρένιο ψωμί για τοστ 650γρ  Τοστάκι  0,99€

-Φέτα βαρελίσια πρόβεια  6,36€/κιλό

 

 

My Market   22/10 - 24/10

 

-40% σε όλα τα υγρά πιάτων  Palmolive

-50% σε όλα τα δημητριακά Kellogg's special K (εξαιρούνται οι μπάρες δημητριακών)

-35% σε πάριζα τοστ, παριζάκι 330γρ και 500γρ  Υφαντής

-Φρέσκια χοιρινή σπάλα χωρίς κόκκαλο  3,20€/κιλό

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παιδιά όχι μονο τσάμπα αλλα μαζεψα και παραπανω ποντους σε αξια απ'οτι εδωσα κανοντας λογαριασμους των 5,5-6,5 ευρώ με ανεπαφη.    ΠΧ 2 μερεντες                   2*2,28=4,56                           100 ποντοι

                                       1 ΑΒ σαλαμι αερος                   2,04                            40

                                                                     συνολο    6,60                    και   100 απο κουπονι ανεπαφης συναλλαγης(προηγουμενης)

                                                 ποντοι     συνολο 242  7,26    κέρδος 0,66 και πηρα κουπονι ανεπαφης συναλαγης 50 ποντοι( σημερα ειναι  επι 2 100 οπως αναφερω στο παραδειγμα  που το χρησιμοποιησα σε επομενη συναλλαγη,

                                 2οΠΧ 2 μερεντες               2*2,28=4.56                       100                                  

                                            1 φακες 500γρ                    1,34                2*15  30 (touth point)

                                                                       συνολο     5,90                 και 100 (κουπονι ανεπαφ,συν.)

 

                                                        συνολο ποντοι 232=6,96  κερδος 1,06+κουπονι ανεπαφης συν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω,σας ξενερώνω που είναι κανονικές προσφορές και όχι ΑΒ δωρεά αλλά...  :-D

.....

Ευχαριστουμε πολυ αλλα δεν ειναι τιμες/προσφορες αυτες... :-D 

:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από την άλλη ξεφορτωθηκα 20 δώρο επιταγές που είχα. Κάνοντας αρχικά ψώνια PG 122 ευρώ(κυρίως στοματικα διαλυματα, οδοντικο νημα και μερικες βαφες για τη γυναικα) οπότε έδωσα τις 20 επιταγές και πήρα πίσω 10.

Με αυτές τις 10 πήρα 2 5 λίτρα λάδια και μπικικινια και τέρμα οι δώροεπιταγές.

Στην πρώτη συναλλαγή που έδωσα 20 και πήρα 10, η ταμειας για κάποια προϊόντα που ήταν 1+1 ισχυριζοταν Ότι είναι εκτός προσφοράς. Καλά της λέω χτυπά τα εσύ κι αν δεν βγούνε να μου δώσεις 10 επιταγές στα χαρίζω όλα. Τελικά μια χαρά δώσανε 10 δώρο επιταγές, και ξενέρωσε το χρυσό μου. Απορία το έχω. ..απο τη τσέπη τους τα βαζουν;

 

 

Τις δώροεπιταγές ήθελα να τις ξεφορτωθω, γιατί με τη νιλα που παθανε δεν το θεωρώ απίθανο να αλλάξουν τους όρους συναλλαγής. Προσωπική μου αποψη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Carrefour Μαρινόπουλος 22/10 - 24/10 

Συμπυκνωμένα μαλακτικά Soupline Ultra, -50%
Οικονομικές συσκευασίες σερβιέτες & σερβιετάκια Always, -40%
Χύμα αλλαντικά κοπής, -30%
Conditioner - μάσκες - οροί - λάδια Pantene & Pantene Expert, -40%
Σαμπουάν Pantene 360ml, 2.75€
Μπανάνες, 1.19€ το κιλό


Και κάτι εκτός θέματος, άρχισε να εμφανίζεται πάλι στο skroutz το e-shop.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...