Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φίλε kostas με το νέο φυλλάδιο από ελληνικό κ.λ.π

που κυκλοφορεί σε μορφή pdf ? μπορούμε να το βρούμε κάπου

ή πρέπει να πάμε σε κατάστημα π.χ. στο Ελληνικό να το πάρουμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φίλε kostas με το νέο φυλλάδιο από ελληνικό κ.λ.π

που κυκλοφορεί σε μορφή pdf ? μπορούμε να το βρούμε κάπου

ή πρέπει να πάμε σε κατάστημα π.χ. στο Ελληνικό να το πάρουμε;

διαφορετικα εμαθα για το καθενα,

ικεα το μοιραζουν, ελληνικο το ανεφερε ο σαξος

ενω για τον αβ στην εθνικη το ακουσα στο ραδιοφωνο...

απο οτι καταλαβαινω μεγαλα καταστηματα με καποιες ασχετες μεταξυ τους αφορμες κανουν μια προωθητικη ενεργεια.

αν θελετε καποιους ακομα συνδυασμους πειτε μου παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ Πατησίων, πήρα 4 οδοντόκρεμες των 3,25 γιατί δεν βρήκα από τις άλλες. Ρωτώ μια υπάλληλο για αυτές με τα 4,49 μου δείχνει ένα stand και μου λέει εκεί πέρα. Ξανακοιτάζει, και μου λέει ότι πριν 2 λεπτά είχε καμμιά 20αριά. Πήρα και μερικά PG που έκρινα ότι με συμφέρει και ας μην υπήρχε διπλασιασμός και πάω στο ταμείο.

Η ταμίας με το που με βλέπει μου λέει ότι δεν ισχύει ο διπλασιασμός για τις οδοντόκρεμες. Φάγαμε 2 λεπτά να προσπαθεί να με πείσει. Της λέω ας δοκιμάσουμε. Με το που είδε ότι πέρασαν τα αφήνει όλα και κάνει 2 τηλεφωνήματα ότι τελικά ισχύει ο διπλασιασμός. Τώρα ποιον πήρε ...?

Το επιπλέον καλό είναι ότι δεν με άφησε να χρησιμοποιήσω τα κουπόνια για την επόμενη απόδειξη (τα είχα σπάσει στα δύο). Απαγορευέται την ίδια μέρα μου λέει... Τέλος πάντων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προσθέσω κι εγώ ο ταπεινός, ότι την ώρα που αγόραζα μερέντες με το κιλό στον ΑΒ,είδα έκπτωση 50% στις σκόνες παγωτού Γιώτης περ. 1,5€ το τεμάχιο. Λήξη 10/2016. Αν έχεις καλό μίξερ και κάνει αφράτο χτύπημα τότε γίνεται καλό παγωτό. Δεν χρειάζεται παγωτομηχανή.Πήρα αρκετά κομμάτια..

 

@sarleft Πέρασα κι εγώ από το ΑΒ Ράδιο-Σίτυ το πρωί και πήρα αρκετές golgate των 4,49€ άφησα όμως και πολλές για τον επόμενο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε μια ιστορία τελευταία ετσι για το γουστο και ας μου τη συγχωρεσει ο ματριξ...

Ν. ερυθραία, παω κατα τις 17.30 σφαιρα στο ράφι με τις ακριβες εχει καμια 30αρια... Παίρνω 2 και παω για τα υπολοιπα ψώνια, το ξανασκεφτομαι και λεω ας τις κανω 4, ξαναανεβαίνω μετα απο 3-4 λεπτά και ειχε μείνει 1 ναι 1!! Και ναι, στην Ν. ερυθραία!

 

Φευγω παω προς κηφισιά, τις βρίσκω τις ειχαν κρύψει πανω πανω και πισω στο ράφι (γιατι άραγε) και δεν υπηρχε  καν το ταμπελακι της τιμής... μου τη βιδώνει, ειχε καμια 8-9 παίρνω 4 και παω στο ταμείο αγκαζε και με μία ρόκα, 18,35 παίρνει 3 δωροεπιταγές και ενα κουπονι ανέπαφης καθώς και μου δίνει 4 πίσω και παθαίνει αμόκ!!!

Αξιζε το βλέμα, να δω τι θα τις κάνουμε τόσες που πηραμε... anyway! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις το φυλλάδιο του ΑΒ στο ελληνικό, μήπως θα μπορούσες να το βγάλεις φωτο να το βάλεις dropbox? ευχαριστούμε!!!

δυστυχως δεν εχω την δυνατοτητα, τουλαχιστον για την ωρα ασε που δεν εχω του ελληνικου (αν και τα ιδια το κοβω να ειναι ολα εκτος του εξωφυλλου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αντε μια ιστορία τελευταία ετσι για το γουστο και ας μου τη συγχωρεσει ο ματριξ...

..

 

Οι "ιστοριες" σχολια επι της προσφορας και εκτελεσης της, ειναι καλοδεχουμενες ΤΩΡΑ. Δεν ηταν πριν, γιατι ο,τι γραφοταν εδω, ακυρωνονταν την επομενη αν οχι την ιδια μερα, με τροποποιηση ορων. Τωρα λοιπον που τελειωσε πλεον το "πανηγυρι" αφου δεν υπαρχει αλλη Τεταρτη, ειμαι σιγουρος οτι θα ακουστουν πολλες ιστοριες... καθημερινης τρελας. (Σαν και αυτη που ειπαν στον sarleft λιγο πιο πανω...)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα το πρωί πήγα στις 8:00 στον ΑΒ του Χολαργού και είχαν

εξαφανίσει όλα τα σεσουάρ Φίλιπς αυτά με τα 24,99 € που έδιναν 300 πόντους

με τον διπλασιασμό. Λέω καλημέρα στην υπεύθυνη καταστήματος και ρωτάω που είναι

το σεσουάρ που χθές βράδυ ήταν στα ράφια κανονικά. Μου λέει έιναι σε έλλειψη.

Της λέω τότε: στην αποθήκη μήπως έχει μείνει κανένα κομμάτι. Και πάνε αμέσως

και μου φέρνουν  ένα κομμάτι δήθεν από τα τελευταία. Στο κατάστημα πάντως

εξαφανισμένο το σεσουάρ και πουθενά αναφορά ότι οι 2 οδοντόκρεμες δίνουν 300 πόντους, πουθενα !!!

Μετά πάω καπάκι στον ΑΒ Νομισματοκοπείου που έχει μεγαλύτερη ποικιλία

για να χρησιμοποιήσω πόντους από το Touch Point και εκεί μου έκαναν φασαρία

αυτοί που περίμεναν πίσω μου διότι είχα σπάσει όλα μου τα ψώνια σε συναλλαγές των 5,00 €

και αργούσα λέει την σειρά.


Πήρα π.χ. κρασί κόκκινο Ρεπάνη που είχε 5,30 και έβαλα στην συναλλαγή 30Χ2=60 πόντους

από Touch Point και 100 πόντοι από ανέπαφη προηγούμενης 5άευρης συανλλαγής.

Οι πίσω μου να έχουν τρελαθεί !! 1 κιλό μπανάνες και 1 κιλό ακτινίδια σε άλλη 5 € ανέπαφη κ.λ.π

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλικάρια μιας και τις τελευταίες Τετάρτες τις φάγαμε στον βασιλόπουλο νομίζω την επόμενη καλό είναι να την περάσουμε με τα παιδάκια μας.

 

Φορέστε τους τα πεντακάθαρα και μοσχομυριστά ρουχαλάκια τους και ορμάτε στο μουσείο ακρόπολης όπου η είσοδος θα είναι δωρεάν από τις 8:00 μέχρι τις 20:00

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Η
28η Οκτωβρίου
στο Μουσείο Ακρόπολης
για τα παιδιά
Τα παιδιά γοητεύονται από τη φύση και ρωτούν για τα πλάσματα του ζωικού
βασιλείου
. Ο
ι Αρχαιολόγοι
-
Φροντιστές του Μουσείου απαντούν στις απορίες
τους και τους αφηγούνται συναρπαστικές
ιστορίες.
Τα παιδιά αποτυπώνουν τη φαντασία τους σε πολύχρωμες κάρτες και στη
συνέχεια ξεκινούν την πορεία της αναζήτησης μύθων και πλασμάτων
ανάμεσα στα εκθέματα του Μουσείου.
Οι Αρχαιολόγοι
-
Φροντιστές θα περιμένουν τ
α παιδιά και τους συνοδούς τους
από τις 12 το μεσημέρι έως τις 6 το απόγευμα
στο δεύτερο όροφο του
Μουσείου, στον εξώστη με θέα στην Αρχαϊκή Αίθουσα.
Την ημέρα
της 28ης Οκτωβρίου,
τ
ο Μουσείο Ακρόπολης θα
είναι ανοιχτό
από
τις 8 π.μ. έως τις 8 μ.μ.
,
με
ελεύθερη
είσοδο
.

 

 

 

bonus

12-18 θα έχει δραστηριότητες για τα πιτσιρίκια ;)

έχω και επίσημο confirmation για να μη μου αγχώνεστε

  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το μονο που εχει μεινει ειναι να αλλαξει ο τιτλος.

 

Προσφορές εκτός τεχνολογίας του ΑΒ

 

:lol: :P

 

Μπα, τελειωσε η προωθητικη, ο γαμος σχολασε. Τωρα θα αλλαξουμε τιτλο που μας αφηνει;  :lol: Τωρα θα μειωθουν τρομερα τα ποστ γι αυτον και ας ελπισουμε να εχουμε περισσοτερη ποικιλια δημοσιευσεων με καλες προσφορες  απο πολλα αλλα καταστηματα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο οσα ειπαμε και ολα τα παραδοξα που ζησαμε τις τελευταιες μερες (σαφως θα το θυμομαστε καιρο ολο αυτο) εχω μεγαλη περιεργεια πως θα πορευτει ο αβ περαιτερω με το θεμα των προσφορων.

η αληθεια ειναι οτι εχει θεσει ψηλα τον πηχη οσον αφορα τις "απαιτησεις" των καταναλωτων απο την μια και απο την αλλη εχει και το οξυμωρο ισως -μα περα για περα εξηγησιμο- "ξενερωμα" καποιων λογω των ανακλησεων που εγιναν την τελευταια εβδομαδα (ανεπαφες-p&g-Διπλασιασμος Τεταρτης).

αναμενουμε γενικα δηλαδη την στρατηγικη που θα χαραξουν οι διευθυνταδες marketing.

μια παραδοξη αληθεια ειναι οτι ο καταναλωτης μπορει να αναγνωριζει οτι μια προσφορα ειναι προκλητικα καλη αλλα οταν την χανει απογοητευεται και γυριζει και πιθανα την πλατη -ισως αδικα- σε αυτον που του πηρε την μπουκια απο το στομα.

 

 

πς εντυπωσιακο να μην γνωριζουν ακομα και σημερα υπαλληλοι σε ορισμενα μαγαζια ποια προιοντα ειναι εντος προσφορας και να αναφερουν πεισματωδως οτι μονο τα εικονιζομενα κυριε ειναι μεσα!

 

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκατσα και έκανα έναν υπολογισμό των σημερινών μου αγορών από ΑΒ.

χωρίς πολλά πολλά, και σήμερα κατάφερα να ψωνίσω πράγματα αξίας 120 ευρώ (περίπου) τζάμπα!

είχα καβατζα 4 εξάευρες και 4 κουπόνια των 50 πόντων. όλες οι συναλλαγές μου (αυτή την φορά) έγιναν με προσοχή να μην ξεφύγω κατά πολύ από τα 17 ευρώ, χρησιμοποιώντας την ανεπαφη κάρτα. (γιατί 17 ευρώ; 12 οι 2 εξάευρες συν τα 5 ευρώ της ανέπαφης)

αφού έφαγα 3 ώρες σε 2 σουπερμάρκετ ΑΒ, ξόδεψα κάτι λιγότερο από 28 ευρώ και μου έχουν μείνει και 2 εξάευρες. πάλι τροφοδότησα 3 οικογένειες με προϊόντα P&G.

κάποια στιγμή σταμάτησα επειδή ήρθε ο κορεσμός, κουράστηκα, βαρέθηκα, και έπρεπε να πάω για δουλειά.

δεν ξέρω (και θα ήθελα να μάθω) αν κάποιος άλλος κατάφερε ΚΑΙ σήμερα να κάνει σχεδόν τζάμπα τις αγορές του.

να σημειωθεί ότι Colgate White Expert δεν βρήκα ούτε μία! αντιθέτως υπήρχαν πολλές από τις υπόλοιπες Colgate (one man λέγεται; αν θυμάμαι καλά)

επίσης, και στα 2 σουπερμάρκετ είχαν εκτός λειτουργίας το μηχάνημα touchpoint για εκτύπωση κουπονιων.

ευχαριστώ τους ανθρώπους του ΑΒ για τα λάθη τους, και τους συμφορουμίτες εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...