Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα.

Το φτιαξανε το συστημα δεν περναει διπλασιασμος στα προκτερ.

Περασα ενα πακετο καψουλες στα 12,30 και μου εδινε μια επιταγη μονο.

Δεν πειραζει λεω περαστε μονο το καλαθι με τις 20 οδοντοκρεμες.

Στο ραφι καμια 50αρια και men που βγαινουν 0,25 και εκει καμια 50αρια.

Live απο ΑΒ Δ.Πλακεντιας

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Να ξέρεις όμως φιλέ μου γενικά οι ταμίες στο αβ δεν ξέρουν εκ των προτέρων πόσες δώρο επιταγές θα βγάλει το συστημα συνολικά. Μου έχει τύχει να δικαιούνται 3δωροεπιταγες πχ. Και να μου λέει στο τέλος κερδισατε δώρο επιταγη... Ααα και δεύτερη... Ααα και τρίτη κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.

Το φτιαξανε το συστημα δεν περναει διπλασιασμος στα προκτερ.

Περασα ενα πακετο καψουλες στα 12,30 και μου εδινε μια επιταγη μονο.

Δεν πειραζει λεω περαστε μονο το καλαθι με τις 20 οδοντοκρεμες.

Στο ραφι καμια 50αρια και men που βγαινουν 0,25 και εκει καμια 50αρια.

Live απο ΑΒ Δ.Πλακεντιας

 

ασε βρε συνελληνα καμια οδοντοκρεμα και για εμας... ουτε μια δεν εχω προλάβει εδω και 2 φυλλάδια που την εχει προσφορά...

 

Κρίμα παντως με τα P&G γιατι εγινε πολυ βαβούρα λόγω καταχρησης της προσφοράς και πολλοι δεν προλάβαμε ουτε να τη δουμε...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

08:15 σήμερα στο ΑΒ Κηφισού ΙΚΕΑ, γεμάτα τα ράφια από Colgate, καμμιά 100αριά κομμάτια.

 

08:20 άδεια τα ράφια. Ο λόγος:

 

 

 

WP_20151021_08_33_53_Pro_zpskj9lw5y3.jpg

 

Παρατηρήστε το καρότσι που είναι μόνο μισογεμάτο Colgate, είχε γεμίσει τελείως με οδοντόκρεμες  :-)

 

 

 

 

Αν είναι συμφορουμίτης την καλημέρα μου και ευχαριστώ που τουλάχιστον με άφησες να πάρω μερικές και για μένα :-D

 

paylidis αν θες μερικές Colgate να κάνεις τη δουλειά σου ευχαρίστως να σου δώσω, για φέτος και του χρόνου είμαι καλυμμένος (μην μου στέλνετε οι υπόλοιποι plz δεν θα απαντήσω).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός λογικά πρέπει να πήγε με αγροτικό στο s.market για να φορτώσει εμπόρευμα κ μόλις συνειδητοποίησε ότι πάπαλα σου λέει "Έτσι είστε; Θα βάζω colgate αντί για lenor μαλακτικό, θα ξυρίζομαι με colgate, μη σου πω ότι θα πλένω και τα πιάτα με colgate για να γυαλίζουν" :P
Εγώ πρόλαβα να πάρω 4 σωληνάρια...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως στο διπλανό ταμείο υπήρχε ένα καροτσάκι γεμάτο με Head&Shoulders και Gilette, προφανώς κάποιος το παράτησε εκεί... τώρα αν ήταν ο ίδιος δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πειτε τι παιζει με τις colgate μηπως και πετυχω τιποτα. Δεν προλαβα και καθολου oralb την προηγουμενη εβδομαδα οποτε θα κατσει καλα. Απο οτι καταλαβα 150χ2. Δινει εξαυρη κ θελει ανακυκλωση παλι η θελει κατι αλλο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεεινο. Εννοείται πως δεν βρήκα τίποτα στο ράφι (για 2η Τετάρτη). Πριν από εμένα πήγε ένα παλικάρι και πήρε τα τελευταία 4 κομμάτια Men. Είμαστε άξιοι της μοίρας μας. :)

 

Κατά τα άλλα ψωνισα κοτοπουλακι Πίνδος με 2.10 το κιλό και έδωσα κουπόνι 40 πόντων (80 με το διπλασιασμο) και ψωμί του τοστ αβ σταρενιο μεγάλο 1ευρω προσφορά + 15 (30 με το διπλασιασμο) πόντοι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως στο διπλανό ταμείο υπήρχε ένα καροτσάκι γεμάτο με Head&Shoulders και Gilette, προφανώς κάποιος το παράτησε εκεί... τώρα αν ήταν ο ίδιος δεν ξέρω.

 

Τις colgate max white τις αγοράζεις σκέτες λογικά ( χωρίς κάποιο άλλο κουπόνι από τα site ) έτσι δεν είναι ? λογικά λογο προσφοράς δεν πρέπει να ισχύει με κάποια άλλη προωθητική ενέργεια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε βρε συνελληνα καμια οδοντοκρεμα και για εμας... ουτε μια δεν εχω προλάβει εδω και 2 φυλλάδια που την εχει προσφορά...

 

Κρίμα παντως με τα P&G γιατι εγινε πολυ βαβούρα λόγω καταχρησης της προσφοράς και πολλοι δεν προλάβαμε ουτε να τη δουμε...

Αυτο ακριβως είπα σε άλλο post.......

Αν δεν ειχε γίνει κατάχρηση όλοι θα είχαν πάρει......

Κάποιοι όμως δεν έχουν συναίσθηση.....

Καλημέρεςςςςςςςς

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

08:15 σήμερα στο ΑΒ Κηφισού ΙΚΕΑ, γεμάτα τα ράφια από Colgate, καμμιά 100αριά κομμάτια.

 

08:20 άδεια τα ράφια. Ο λόγος:

 

 

 

WP_20151021_08_33_53_Pro_zpskj9lw5y3.jpg

 

Παρατηρήστε το καρότσι που είναι μόνο μισογεμάτο Colgate, είχε γεμίσει τελείως με οδοντόκρεμες  :-)

 

 

 

 

Αν είναι συμφορουμίτης την καλημέρα μου και ευχαριστώ που τουλάχιστον με άφησες να πάρω μερικές και για μένα :-D

 

paylidis αν θες μερικές Colgate να κάνεις τη δουλειά σου ευχαρίστως να σου δώσω, για φέτος και του χρόνου είμαι καλυμμένος (μην μου στέλνετε οι υπόλοιποι plz δεν θα απαντήσω).

Φιλε Narayan,

κακως ανέβασες την φώτο αυτη....

Το προσωπό του γυφτοελληναρα να ανεβάσεις.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Narayan,

κακως ανέβασες την φώτο αυτη....

Το προσωπό του γυφτοελληναρα να ανεβάσεις.

 

Φίλε unicore28 ο ελληναράς είναι μόνο ένα μέρος του προβλήματος.

 

Αν τα ΑΒ είχαν βάλει ένα όριο τεμαχίων ανά πελάτη εξαρχής, και όλοι θα έβρισκαν κομμάτια προσφορών και (πιθανότατα) θα ίσχυε ακόμα ο διπλασιασμός των πόντων και τον Νοέμβριο. Τα Carrefour χρειάστηκαν κοντά 3 χρόνια να βάλουν τον περιορισμό, να δούμε πόσα θα χρειαστεί ο ΑΒ για να καταλάβει πως πρέπει να λειτουργούν οι "κράχτες" για να ανεβαίνει ο τζίρος του καταστήματος.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...