Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελικά μπερδεύτηκα και εγώ με το τι γίνεται με τους διπλούς πόντους....

Αν κανείς ανοίξει εδώ το Link.png Site: λινκ συμπεραίνει ότι οι διπλοί πόντοι είναι μέρος της ενεργειας Κυνήγι Πόντων+Προσφορών.

Αν κανείς όμως πάει στους Link.png Site: όρους του "Κυνήγι Πόντων+Προσφορών " δεν διαβάζει κάτι για τις Τετάρτες και τους διπλούς πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο Που δε βρίσκεις ηλεκτρική πουθενά! Μόλις τελειώσει η προσφορά θα φέρουν όλως τυχαίως!

 

Εγώ από επαρχία ευτυχώς βρήκα .Είχε 5-6 ακόμη στο ράφι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μπερδεύτηκα και εγώ με το τι γίνεται με τους διπλούς πόντους....

Αν κανείς ανοίξει εδώ το Link.png Site: λινκ συμπεραίνει ότι οι διπλοί πόντοι είναι μέρος της ενεργειας Κυνήγι Πόντων+Προσφορών.

Αν κανείς όμως πάει στους Link.png Site: όρους του "Κυνήγι Πόντων+Προσφορών " δεν διαβάζει κάτι για τις Τετάρτες και τους διπλούς πόντους.

 

κοίτα.

αυτοί καταργούν τώρα και τις κληρώσεις τις Πέμπτες και τους διπλούς πόντους και τις προσφορές τύπου πάρε 20 ευρώ κρασιά και πάρε επιταγη 6 ευρώ.

Δεν τοους συμφέρει όμως να μην έχουν κάθε εβδομάδα προσφορές τύπου -40% οι φρυγανιές ή -50% τα Dove για παράδειγμα.

Αυτά θα τα βάζουν κάθε εβδομάδα.

Δεν ξέρω αν θα συνεχίσουν να βάζουν και έναν κράχτη πχ.SKIP me 150 ποντους.

Αν και νομίζω θα συνεχίσουν να βάζουν τέτοια γιατί δεν θα διπλασιάζονται οι πόντοι για να έχουν πρόβλημα, απλά εμάς δεν θα συμφέρει.

άλλο να σου πει το τάδε απορυπαντικό μιση τιμή και άλλο 150 πόντους.

θα προτημίσεις το -50% εννοείτε.

Αυτά παιδιά, αντε ωραία περάσαμε με τις προσφορες τους, γυρνάμε τώρα στα παλιά τα κλασικά κάθε 2-3 μέρες συγκεκριμένες προσφορές και μαζί με τα κουπονάκια μας να τις κατεβάζουμε κι άλλο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, άλλαξα λάστιχα στο αυτοκίνητο και Μου έδωσαν 1000 πόντους στην κάρτα του Βασιλοπούλου.

Λέτε αν τα έβαζα Τετάρτη να Μου έδιναν 2πλους;

:) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, άλλαξα λάστιχα στο αυτοκίνητο και Μου έδωσαν 1000 πόντους στην κάρτα του Βασιλοπούλου.

Λέτε αν τα έβαζα Τετάρτη να Μου έδιναν 2πλους;

:) :)

Τα λαστιχα που τ'αλλαξες? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, άλλαξα λάστιχα στο αυτοκίνητο και Μου έδωσαν 1000 πόντους στην κάρτα του Βασιλοπούλου.

Λέτε αν τα έβαζα Τετάρτη να Μου έδιναν 2πλους;

:) :)

 

Πολύ πιθανό. :lol:

 

Τα λαστιχα που τ'αλλαξες? :confused:

 

Υποθέτω σ' αυτό αναφέρεται ο tsagod...

 

http://www.ab.gr/pirelli

 

(στο link στο τέλος έχει σημεία πώλησης)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει και προσφορα το smart club της shell (με 2900 ποντους 30ευρω εκπτωση)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περασα απο ΑΒ Λ.πεντελης και επιβεβαιώνω οτι υπαρχουν παντου ταμπελακια οτι δεν διπλασιαζονται οι ποντοι απο P&G.

Οδοντόκρεμες είχε καμια 50αρια.ηταν γεματο το ραφι μεχρι πισω.οποτε θα σας ενημερώσω το πρωί γαι τα υπόλοιπα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, άλλαξα λάστιχα στο αυτοκίνητο και Μου έδωσαν 1000 πόντους στην κάρτα του Βασιλοπούλου.

Λέτε αν τα έβαζα Τετάρτη να Μου έδιναν 2πλους;

:) :)

Διπλούς θα σου δώσει!!!

Την πατησε φιλος που δεν ηξερε για την Τετάρτη, πάει που λέτε και ρωτάει (ημέρα Τετάρτη) πόσες επιταγες παίρνει, του λένε πχ 30, α οκ λέει δεν θελω να πάρω κατι σήμερα θα περάσω το Σάββατο, παει το Σάββατο ο π@π@ρ@ς και τις εξαργυρωνει και βγαίνουν 15, σοκ ο φίλος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο τεστ που εκανα ΔΕΝ διπλασιασε τις επιταγες.
Πηρα 24€ P&G προϊόντα, πληρωνοντας με 3 δωροεπιταγες και τα υπολοιπα 6€ με ανεπαφη, και μου επεστρεψε 2 επιταγες 6ευρες. the party is over


 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...