Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή μάλλον κάτι έχασα. Που έχει προσφορά Μερέντες και με τι exploit? :P

Αβ του Παυλιδη τα 360γρ στα 2,28€ στις 2 = 4,56€, έχει - 1,5€ σε πόντους, την Τετάρτη που διπλασιαζονται οι πόντοι έχεις κέρδος 3€, δηλαδή η κάθε μία σου βγαίνει 0,78€, αρκεί να τις βρεις...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από τις Προσφορές του Καρφούρ ξεχώρισα τα παρακάτω:

Ντοματοχυμός Μπαρμπα Στάθη 500gr αρχική 0,82 -30% 0,57 -20 pockee =0,32 τελική

Head & Shoulders αρχική 4,94-30% 3,46 -1,5 pockee =1,96 τελική

Ηλεκτρικές Οδοντόβουρτσες αρχική (περίπου) 25 -40%= 15 -7 pockee =8 τελική

Οδοντόβουρτσες απλές αρχική 4,27 -40%= 2,56 -1 pockee =1,56 τελική

 

Οι τιμές στα είδη ατομικής καθαριότητας είναι λίγο καλύτερες αν δώσει μία δωροεπιταγή ο ΑΒ

Αν δώσει 2 βάλτε Χ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η ενέργεια δεν συμπεριλαμβάνεται στον διπλασιασμό πόντων της Τετάρτης''

Τώρα μόλις το είδα στην τηλεόραση ...

Το λέει σίγουρα, έτσι; Τέρμα τα δώρα σε φίλους και συγγενείς λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Μόλις είδα την διαφήμιση στο mega και το αναφέρει περνώντας από κάτω τα ψιλά γράμματα ότι η προσφορά δεν ισχύει για τον διπλασιασμό της τετάρτης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ρε παιδιά, τεχνικά είναι δυνατόν να προλάβουν να το διορθώσουν και να δίνει

μόνο μία δωροεπιταγή; Μήπως το λένε στην τηλεόραση για να μας αποτρέψουν

να το κάνουμε, αλλά στην πράξη δεν ισχύσει; Δεν τους έχω εμπιστοσύνη. Ο 1ος

που θα πάει την Τετάρτη πρέπει να ενημερώσει αμέσως εδώ στο φόρουμ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ρε παιδιά, τεχνικά είναι δυνατόν να προλάβουν να το διορθώσουν και να δίνει

μόνο μία δωροεπιταγή; Μήπως το λένε στην τηλεόραση για να μας αποτρέψουν

να το κάνουμε, αλλά στην πράξη δεν ισχύσει; Δεν τους έχω εμπιστοσύνη. Ο 1ος

που θα πάει την Τετάρτη πρέπει να ενημερώσει αμέσως εδώ στο φόρουμ.

 

 

Ούτε εγώ τους έχω εμπιστοσύνη αλλα σιγά τα ωά να το διορθώσουν. "Αν ημερομηνία είναι 21/10/2015 δώσε 100 πόντους"(άρα θα πηγαίνει 200 με τον διπλασιασμό) "Αν η ημερομηνια είναι από 22/10/2015 εως 27/10/2015 δώσε 200 πόντους". . .

Καλές πωλήσεις τους εύχομαι με τέτοιες τιμές(τα 6 ευρώ δεν φτάνουν ούτε για ζήτω)! Θα την χρειαστούν την ευχή μου! :lol:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Και τεχνικά γίνεται πανεύκολα και νομικά είναι καλυμμένοι. Αν δείτε στο φυλλάδιο γράφει κερδίστε μια 6ευρη με το συνδυασμό των προϊόντων. Δε γράφει κερδίστε 200 πόντους.

 

Την προηγούμενη Τετάρτη (από λάθος; ) ο συνδυασμός έδινε 200 πόντους στην κάρτα που γίνονταν 400 με το διπλασιασμό, άρα τελικά 2 6ευρες. Τώρα θα άλλαξαν το μηχανογραφικό ώστε τα προϊόντα να βγάζουν κατευθείαν επιταγή χωρίς να χρεώνουν 200 πόντους.

 

Η διευκρίνιση που κάνουν στη διαφήμιση είναι εξ αιτίας του ντόρου που έγινε και για να έχουν λιγότερη γκρίνια μεθαύριο. Δε χρειαζόταν, είναι προς τιμή τους που το κάνουν και γλιτώνουν κόσμο απ'το να πάει τσάμπα. Loophole ήταν και έκλεισε.

 

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυει ερχομαστε στην κουβεντα οτι ηταν λαθος τους τελικά και ειχαν χασουρα.οπως και να εχει το πρωι της τεταρτης θα είμαι εκει για να το διαπιστώσω ο ίδιος.τεστ με 1 πακετο καψουλες στα 12,30 και ερωτηση πριν τελειωσει την αποδειξη ποσες επιταγες βγάζει.αν ειναι μια πας και το αφηνεις στη θεση του σαν κυριος.τι ειχαμε τι χασαμε.αν οχι τοτε λες παω να γεμισω το καροτσι και ερχομαι.αν και σας ειπα ηταν πολυ χοντρο να παιρνεις πραγματα 700 ευρω και να δινεις 10.

Τουλαχιστον οσοι προλαβαν επωφελήθηκαν πολυ.

Α και μην ξεχναμε τις οδοντόκρεμες.θα τους τα παρουμε απο αλλού....

Μετανιώνω μονο που την περασ.ενη εβδομαδα ηταν τοσοαργα που δεν μου περασε απο το μυαλο να παρω 5-6 ηλεκτρικες oralb για τα ανταλλακτικά περισσοτερο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τεχνικά μπορουν να το κανουν.και εκεινη την ωρα μπορουσαν αλλα δεν το εκαναν γιατι θα γινοταν χαμος.οσοι προλαβαιναν θα επαιρναν και οσοι οχι θα γκρινιαζαν και θα τους εκαναν και μηνυση.τωρα ομως μπορουν.με λιγα λογια χεστικανε πανω τους μην τους αδειασουν οι insomniacs το μαγαζι....χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δηλαδή πιστεύετε ότι έκαναν λάθος; Το κόψιμο της μιας εξάευρης μήπως

οφείλεται σε παράπονα άλλων ΣΜ (π.χ. Καρφούρ) για αθέμιτο ανταγωνισμό από την 

πλευρά του ΑΒ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δηλαδή πιστεύετε ότι έκαναν λάθος; Το κόψιμο της μιας εξάευρης μήπως

οφείλεται σε παράπονα άλλων ΣΜ (π.χ. Καρφούρ) για αθέμιτο ανατγωνισμό από την 

πλευρά του ΑΒ;

 

Δεν ξέρω. Πλην μερικών τεραστίων ιδιόκτητων καταστημάτων με τεράστια αποθήκη, τα περισσότερα έχουν αμελητέα αποθήκη από ό,τι έχω καταλάβει. Εδώ σε καθημερινή βάση μπορεί να λείπει πχ. μία ξηρή τροφή για κατοικίδια από το ράφι και πας και ρωτάς αν έχουν και σου λένε "ό,τι έχει στο ράφι". Οπότε αν τους πίστωνε η P&G το ποσό του αποθέματος στα ράφια μόνο, δεν νομίζω να ήταν τόσο θέμα. Στα μεγαλύτερα καταστήματα θα μπορούσαν να επικαλεστούν έλλειψη. Σιγά τώρα... ΑΛΛΑ είναι και αθεμιτος ανταγωνισμός έναντι όλων των άλλων μαρκών που επίσης και το ΑΒ πουλάει(ποιος που ξέρει θα πάρει πχ.ο,τιδήποτε από άλλη μάρκα)....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά μη βγαίνετε απο το θέμα, στο μπλα μπλα οι συζητήσεις.
Στις τελευταίες σελίδες για κάθε ποστ προσφοράς υπάρχουν 10 ποστ σχολιασμού και εικασιών. Ας κρατήσουμε το θέμα καθαρό, κρίμα είναι.

 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...