Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή αναφέρθηκε για τις 1+1 συσκευασίες, έχει απαντηθεί στο thread κάποιες σελίδες π.Β.

 

JohnnyΧ πρόσεξε να δεις τι διαπίστωσα σήμερα που πήγα Μασούτη.

Σε όλες τις συσκευασίες 1+1 είχαν barcode από αυτοκόλλητο (εντός της ζελατίνας της συσκευασίας), το οποίο ήταν διαφορετικό από το αρχικό barcode της οδοντόκρεμας.

Στις Oral-b Pro Expert 1+1 συσκευασίες το Pockee αναγνώριζε το κουπόνι κανονικά.

Στις Oral-b 3D White 1+1 συσκευασίες το Pockee δεν αναγνώριζε κουπόνι.

 

Αν είσαι κοντά δοκιμάζεις με 1+1 Pro Expert.

Εννοείται πάντα σκανάρουμε επιτόπου τα προϊόντα πριν την αγορά, για να σιγουρευτούμε ότι αντιστοιχούν σε κουπόνι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μολις ειδα διαφημιση του ΑΒ που ελεγε οτι εχει 50% ολα τα FA, για τον φιλο που εψαχνε γυναικεια αποσμητικα στον ΑΒ.

 

 

Απο ΑΒ -50% εδω.

 

Δεν την είχα δει την προσφορά & στο ενδιάμεσο αγόρασα από τον Μασούτη (1+1 με τελικό κόστος 2,06€ το set - αν έχει 1+1 στα ΑΒ θα συμφέρουν).

 

Μου φαίνεται ότι πρέπει να πάω επειγόντως στον οφθαλμίατρο. :rolleyes:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΒ ελληνικο - 12 αντικειμενα - αξια 11,22

12 συναλλαγες με την ασυρματη 

 

 

ο μανατζερ μου έκανε παρατήρηση που έκανα τέτοια χρήση - δεν πας λέει στην τράπεζα να τους πεις να σου δώσουν 100 ευρώ να ψωνίσεις τσάμπα?

 

με ενόχλησε πολύ η συμπεριφορά του... ξέρω ότι δεν είναι σωστή η χρήση της προσφοράς ετσι αλλά παρόλα αυτά δεν νομίζω να έχει δικαίωμα να κρίνει κάποιος τον άλλον ... η δε υπάλληλος ευγενέστατη και πολύ εξυπηρετική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ΑΒ ελληνικο - 12 αντικειμενα - αξια 11,22
12 συναλλαγες με την ασυρματη 

 
ο μανατζερ μου έκανε παρατήρηση που έκανα τέτοια χρήση - δεν πας λέει στην τράπεζα να τους πεις να σου δώσουν 100 ευρώ να ψωνίσεις τσάμπα?
 
με ενόχλησε πολύ η συμπεριφορά του... ξέρω ότι δεν είναι σωστή η χρήση της προσφοράς ετσι αλλά παρόλα αυτά δεν νομίζω να έχει δικαίωμα να κρίνει κάποιος τον άλλον ... η δε υπάλληλος ευγενέστατη και πολύ εξυπηρετική

 

Νομιζω οτι καλα σου ειπε. Είπαμε να εκμεταλλευτούμε τις προσφορές αλλα να μην το χεςουμε κιόλας γιατι θα το πάρουν πρέφα και θα το κόψουν

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο μανατζερ μου έκανε παρατήρηση που έκανα τέτοια χρήση - δεν πας λέει στην τράπεζα να τους πεις να σου δώσουν 100 ευρώ να ψωνίσεις τσάμπα?

 

με ενόχλησε πολύ η συμπεριφορά του... ξέρω ότι δεν είναι σωστή η χρήση της προσφοράς ετσι αλλά παρόλα αυτά δεν νομίζω να έχει δικαίωμα να κρίνει κάποιος τον άλλον ... η δε υπάλληλος ευγενέστατη και πολύ εξυπηρετική

 

Εγώ θα έπαιρνα ένα τηλέφωνο στα κεντρικά ή κάπου τέλος πάντων για να κάνω δήλωση παραπόνου. 

Είναι απαράδεκτη αυτή η αγένεια στα ελληνικά καταστήματα από υπαλλήλους και διευθυντάδες κλπ προς τους πελάτες χάρη στους οποίους ζουν.

Επίσης είναι αχρείαστη καθώς το ότι εσύ κερδίζεις από μία προσφορά είναι υπόθεση της εταιρείας και όχι του μάνατζερ. Δεν θα πάρει μικρότερο μισθό αυτός αν εσύ εξοικονομήσεις χρήματα, οπότε τι τον νοιάζει τόσο ώστε να στη πει.

Και τέλος ο πελάτης έχει πάντα δίκιο... δεν φταίμε εμείς που δεν μπορούν να φτιάξουν ένα σοβαρό σύστημα εκεί μέσα και γίνονται αυτά.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας κάνει οτι νομίζει σωστό.

Και εγώ έκανα ανέπαφες αλλά όχι έτσι, και στο θέμα των χρημάτων και στο να μην δημιουργούνται προβλήματα καθυστερησης.

Μην απορείς γιατί στην ειπε..

Και τα σχόλια δεν είναι δουλειά του αυτή δεν λένε τίποτα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι όσοι από εσάς/εμάς κάνουν/κάνουμε κατάχρηση τέτοιων προσφορών, πολύ απλά αυτές αργά ή γρήγορα θα πάψουν να ισχύουν. Καμία επιχείρηση δεν άνοιξε για να σας/μας χαρίζει λεφτά. Είναι σίγουρο πως αργά ή γρήγορα θα σταματήσει να συμβαίνει αυτό.

 

Ήδη σήμερα με πήραν τηλέφωνο για το mail παραπονων που είχα στείλει για τα άδεια ράφια κάθε Τετάρτη.

 

Ας μείνουμε λοιπόν στο σχολιασμό και ενημέρωση για τις προσφορές και ο καθένας ας πράξει όπως νομίζει. Στο τέλος θα φανεί ποιος ζημιωθηκε και ποιος επωφεληθηκε από όλο αυτό.

 

Αυτά και σταματώ να σχολιάζω τα του ΑΒ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Νομιζω οτι καλα σου ειπε. Είπαμε να εκμεταλλευτούμε τις προσφορές αλλα να μην το χεςουμε κιόλας γιατι θα το πάρουν πρέφα και θα το κόψουν

υποθετω οτι πριν μια προσφορα βγει στον αερα εχει γινει καποια μελετη και υπαρχει καποιο πλανο για θετικα και αρνητικα.

Ασ πουμε εγω το πρωι πηγα και εβγαλα και μια ανεπαφη master card απο την alpha bank που δεν ειχα οποτε ποιος κερδισε σημερα ?

η alpha bank εφοσον εβγαλα την καρτα που ισως ναι ισςω οχι κανω χρηση αλλα θα εμφανισει αυξηση στην πελατια της και στους χρηστες της καρτας ... εγω που εκανα συναλλαγη και βγηκα κερδισμενος ...

 

επισης το εχω πει σε 10 φιλους μου που δεν θα πηγαιναν καθολου σουπερ μαρκετ ...

ποιος κερδισε λοιπον ?? για εμένα όλοι ... ο μανατζερ ομως υπερεβη καθηκοντα για εμενα ... θα παω ξανα δευτερα (οχι αυριο που εχει πολυ κοσμο γενικα) εαν κανει το ιδιο θα κανω παραπονο στην εταιρια ..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω εάν έγινε κάποια αλλαγή αλλά στην σελίδα της Mastecard στο fb στους όρους της προσφοράς γράφει <<Διευκρινίζεται ότι η αξία κάθε συναλλαγής πρέπει να είναι τουλάχιστον 5 ευρώ.>>

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το τροποποίησαν σε σχέση με το αρχικό , δεν υπήρχε η διευκρίνηση αυτή στους αρχικούς όρους.

Τώρα στην πράξη , αυριο ισως δειξει, γιατι σημερα το απογευμα σε εμενα περασε κανονικα συναλλαγη κάτω του ευρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διαβασα και εγω... αν ισχυει οντως, ισως πληρωνουμε την προκλητικη "φασαρια" που προκληθηκε απο πολλους... γιατι μην τρεφουμε ψευδαισθησεις, ειναι πολλα τα ματια πανω απο αυτο το φορουμ. Τα λεγε ο matrix...

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τροποποίηση των όρων πριν 3 ώρες: 

 

Διευκρινίζεταιότι κατά την πληρωμή στο ταμείο, οι συμμετέ­χο­ντες στην Προωθη­τική Ενέργεια δεν θα έχουν τη δυνατότητα να ζητήσουν την έκδοση περισσο­τέρων αποδείξεων για το ντίτιμο των αγορών τους – και επομένως δεν θα έχουν τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσουν την κάρτα contactless MasterCard®, ολοκλη­ρώ­­νοντας μία έγκυρη contactless συναλλαγή, για περισσότερες από μία φορές κατά την ίδια συναλλαγή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα! Δόθηκαν άραγε μέσα σε 2 εικοσιτετράωρα τόσο πολλές δωροεπιταγές που ανησύχησαν οι υπεύθυνοι ή απλά λειτουργούν προληπτικά μη γίνει ο χαμός;

 

Πάντως, ας μην εκπλαγούμε αν αύριο-μεθαύριο η ελάχιστη αξία πάει π.χ. στα 10 ευρώ...με βάση τους αρχικούς όρους, έχουν το δικαίωμα να κάνουν τροποποίηση οποιαδήποτε στιγμή και να την ανακοινώσουν απλά μέσω της σελίδας facebook της mastercard!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναμενόμενο. Μέχρι την άλλη τετάρτη πιθανότατα να έχουν αλλάξει πολλά και στις προσφορές με τον διπλασιασμό των πόντων. ;) Είπαμε: Θα δούμε στο τέλος ποιος θα βγει κερδισμένος από όλο αυτό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...