Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια προσφορά που αναφέρθηκε πριν δύο βδομάδες: Στον Γαλαξία όλα τα Elvive -50% και με κουπόνια  από  http://myelvive.lorealparis.gr  βγαίνουν σχεδόν τζάμπα. Μέχρι και το Σάββατο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Έφτιαξα ένα αρχειάκι για τον γρήγορο υπολογισμό ποσών σε ακέραια πολλαπλάσια του 12. Δεν θα επιτρέψω να γίνει το φιάσκο το χθεσινό και να είμαι αμέτοχος.. :-D

https://www.dropbox.com/s/7yfzja7nyczr45o/AB.xls?dl=0

 

Αύριο θα το διαμορφώσω καλύτερα και θα το έχω ανοιχτό όποιος θέλει να βάζει τις τιμές.

 

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Γαλαξία όλα τα Elvive -50% και με κουπόνια  από  http://myelvive.lorealparis.gr  βγαίνουν σχεδόν τζάμπα. Μέχρι και το Σάββατο. 

 

Ξέρεται αν τα κουπόνια πρέπει να είναι έγχρωμα ή ασπρόμαυρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχε να είμαι Λάρισα και πετάχτηκα από ένα ΑΒ για να διασαφηνισω κάποια θέματα που ίσως προκύψουν την επόμενη Τετάρτη.

Ο υπεύθυνος του καταστήματος με διαβεβαίωσε ότι θα ισχύει κανονικά και την επόμενη Τετάρτη η προσφορά με τις 2 6ευρες ανά 12€ και για οποιαδήποτε ποσότητα προϊόντων αντέχει ο καθένας. Τα ράφια πάντως ήταν γεμάτα από όλα τα προσφέρομενα είδη. Αυτά... Οπότε αν δεν βρω Αθήνα θα αδειασω τη Λάρισα!

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεται αν τα κουπόνια πρέπει να είναι έγχρωμα ή ασπρόμαυρα;

 

Καλύτερα έγχρωμα.. Δύσκολα σκανάρονται όμως και η ταμίας μου τα περνάει με το χέρι πληκτρολογώντας τον εκάστοτε κωδικό..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον παλικάρια.περασα απο ΑΒ Αγόρασα διαφορα φαγώσιμα που ήθελα τα χωρισα σε 4 αποδειξεις.πληρωσα με ανεπαφη συναλλαγή και τις 4 και μου εδωσε 50 ποντους για καθε συναλλαγή.

Συνολο μια επιταγη 6 ευρω.τσαμπα η φετα βγηκε.

Με καρτα mastercard και μόνο.ισχυει για οποιαδηποτε συναλλαγη με οποιοδηποτε ποσο.

Οι αποδειξεις μου ηταν 1,50 > 8,24 > 3,65 και 22,60

Οι ποντοι επειδη ειναι στην αποδειξη που σου δινει την χρησιμοποιεις στην επομενη συναλλαγη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτυχε να είμαι Λάρισα και πετάχτηκα από ένα ΑΒ για να διασαφηνισω κάποια θέματα που ίσως προκύψουν την επόμενη Τετάρτη.

Ο υπεύθυνος του καταστήματος με διαβεβαίωσε ότι θα ισχύει κανονικά και την επόμενη Τετάρτη η προσφορά με τις 2 6ευρες ανά 12€ και για οποιαδήποτε ποσότητα προϊόντων αντέχει ο καθένας. Τα ράφια πάντως ήταν γεμάτα από όλα τα προσφέρομενα είδη. Αυτά... Οπότε αν δεν βρω Αθήνα θα αδειασω τη Λάρισα!

 

ΜΕΓΑΛΕ! :shifty:

Αν πράγματι ισχύει & την ερχόμενη Τετάρτη, στήνομαι πρωί-πρωί, γιατί συγχύστηκα που ο pittas ψώνισε τζάμπα ολόκληρο 1000άρικο, κι εγώ περιορίστηκα στα 2-3 100άρικα.  :lol:

Κι αν έχει ήδη γίνει πλιάτσικο εκεί που θα πάω (ε... να μην ψωνίσουν κι οι εργαζόμενοι τώρα που το πήραν χαμπάρι; ), έρχομαι ν' αδειάσουμε τη Λάρισα παρέα!  :mrgreen:

 

 

 

Έφτιαξα ένα αρχειάκι για τον γρήγορο υπολογισμό ποσών σε ακέραια πολλαπλάσια του 12. Δεν θα επιτρέψω να γίνει το φιάσκο το χθεσινό και να είμαι αμέτοχος..  :-D

https://www.dropbox.com/s/7yfzja7nyczr45o/AB.xls?dl=0

 

 

 

 

Σωστή προσπάθεια, σου λείπουν όμως τα data απ' όλους τους κωδικούς της P&G (& τις τιμές τους στα ΑΒ) που συμμετέχουν στο πρόγραμμα. Κάνε λοιπόν καμιά βόλτα από κανένα ΑΒ, να χρησιμοποιήσεις την "ανέπαφη Mastercard" & με την ευκαιρία να σημειώσεις κωδικούς/τιμές & να συμπληρώσεις τον πίνακα. Η εναλλακτική λύση (να δει ο καθένας μας στις αποδείξεις που πήραμε κωδικό/χρέωση, να το postάρει & να κάνεις copy/paste/edit στο αρχείο σου) είναι βαρετή!  :P 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρηγορη ερωτηση:πρεπει να χτυπησω την καρτα του ΑΒ κ στην αγορα ωστε να μου δωσουν το χαρτακι των ποντων για την επομενη φορα, ε; Γιατι ξεχασα την καρτα ΑΒ σημερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γρηγορη ερωτηση:πρεπει να χτυπησω την καρτα του ΑΒ κ στην αγορα ωστε να μου δωσουν το χαρτακι των ποντων για την επομενη φορα, ε; Γιατι ξεχασα την καρτα ΑΒ σημερα..

 

όχι, δεν χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν δώσει την κάρτα ΑΒ ή τον αριθμό της, οι πόντοι πού θα περαστούν;

 

Ρώταγε αν θα πάρει τους πόντους, όχι αν θα περαστούν στην κάρτα του. Όπως είπε και ο germants, το κουπόνι το βγάζει το μηχάνημα της τράπεζας και όχι η ταμειακή, οπότε μπορεί να το πάρει ακόμα και κάποιος που δεν έχει βγάλει ποτέ του ΑΒ. Θα χρειαστεί να έχει κάρτα ΑΒ μετά, για να περαστούν οι πόντοι στην κάρτα του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λοιπον αρκετα, δεν υπαρχει αλλη δυναμη για σημερα, καθαρισε πιστευω αρκετα το τοπικ, πρεπει να εφυγαν ισως και 400-500 ποστς ( !!! ), τετοιο διαβασμα ουτε στις πανελλαδικες.   :eek:

 

 

Αφησα και τα τελευταια περι του οτι δεν χρειαζεται καρτα ΑΒ για τους 50 ποντους της ανεπαφης και του πως λειτουργει μιας και ηταν χρησιμα.

 

Ολα ειναι απαντημενα, παρακαλω συνεχεια μονο με νεες προσφορες και οχι αλλα σχολια επι των ηδη δημοσιευμενων. Ας ειμαστε και λιγο διακριτικοι, βοηθαει πιστευω. ;)

 

Ας αφησουμε το θεμα να αναπνεει και να εχει χωρο για αυτο ακριβως που ειναι, δημοσιευση νεων προσφορων εκτος τεχνολογιας...

 

ΥΓ. Αποριες περι των καρτων των τραπεζων και τους χρονους εκδοσης, μονο σε νεο τοπικ σε καταλληλη ενοτητα. Οχι εδω παρακαλω.

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον βρηκα καποιες καλες τιμες και τις αναφερω:

market-in

Χαρτι υγειας softeχ 10+2 ρολα --> 2.50€ (μεχρι 17 του μήνα)

my-market

τυρι fina  7,39€

2χ pringles -->2,73 - 1€ απο pockee --> τελική 1,73

bazzar

ντοματα στον τριφτη 500γρ μπαρμπα σταθης 0,95€-30%=0,66τεμ - 3χ κουπονια pockee 0,2€--> τελική 0,46 τεμαχιο

2χ kellogs special K 375γρ --> 3,37-25%=2,52+2,52=5,04 - 2€ κουπονι pockee = 3,04 τελικη τα 2 τεμάχια

παπαδοπουλου cookies 180g --> 1,45 -25%=1,08 το τεμαχιο

wettex no1 (2+1 τεμαχια) --> 1,95 -0,50 € κουπονι απο pockee =1,45 τελική

wettex no2 --> 1,32 - 0,50€ κουπονι απο pockee = 0.92 τελικη

σκιπ υγρο 20 μεζ --> 8,25 - 40% = 4,95 - 2€ κουπονι Livesmart = 2,90 τελική

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...