Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακάρι να ισχύσει και την επόμενη Τετάρτη. Διαφορετικά θα πάω άλλη μέρα αφού Έχω και ανέπαφη, Αλλά Δεν θα πάρω τέτοια επιστροφή. Από το να τα πληρώνω κανονικά κάτι είναι και αυτό. Να είστε καλά παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακόμα δεν τον είδαμε, Γιάννη τον βαφτίσαμε.

 

Επειδή ακόμη δεν ξέρουμε αν θα γίνει το ίδιο την άλλη Τετάρτη, μήπως θα ήταν καλύτερο να αφήσουμε λίγο τη συζήτηση για τα P&G και να κρατήσουμε το thread "καθαρό" για άλλες προσφορές που "χάνονται" ανάμεσα στη συζήτηση;

 

Άποψη εκφράζω, δε θέλω (ούτε μπορώ άλλωστε) να επιβάλλω τίποτα, απλά μου φαίνεται ανούσιο να γίνει 30 σελίδες συζήτηση από τώρα αφού σχεδόν σίγουρα θα γίνει την Τρίτη. Θα διαβάζουμε για 6 μέρες τα ίδια και τα ίδια.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Μασούτη έχει προσφορά φυλλαδίου -40% στα αφρόλουτρα και αποσμητικά  FA, πήρα αφρόλουτρο δεμένη συσκευασία ( 1+1, 2 Χ 750ml ), 5.31 - 2.12 =  3.19€ ή 1.595€ η συσκευασία. 

Και αποσμητικά έχει δεμένες 1+1, βγαίνει τελική τιμή για τις δύο 2.06€.
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και oral B μασούτη -40%

 

Oral B pro expert οδοντόκρεμα τελική τιμή 2.09 - 1,5 ευρώ επιθυμίες κουπόνι = 0,50 ευρώ το κομμάτι.

 

Στοματικό διάλυμα Oral B 2,84 - 1 ευρώ = 1,84 ευρώ το κομμάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανταπόκριση από το μέτωπο ανέπαφων καρτών , πέρασα με την debit της εθνικής (μου έχει αντικαταστήσει τη γνωστή εθνοcash)... λογικά (από το banner που είδα στον ΑΒ  Βριλησσίων που κρέμεται στην είσοδο πάνω από τα βιολογικά λαχανικά δεξιά) ισχύει για όλες τις ανέπαφες όλων των εταιρειών (να είναι όμως mastercard)...

έκανα και ένα μικρό ψάξιμο για τα φθηνότερα προϊοντα

σοκοφρέτα ΑΒ 0.25

τσαϊ λίπτον βανίλια και κάτι άλλο 0.16

σημειώνω και τα baking powder του γιώτη (2+1 δώρο) όπου κοστίζουν 0.36 (είναι vfm γιατί παίρνεις 3 φακελάκια και είναι αρκετά χρηστικά)

τα συμπυκνωμένα γαλατάκια για καιφέδες κτλ της νουνου στο διχτάκι   είναι στα 0.67 και είναι ότι πρέπει για δουλειά κτλ..

μπισκότα ΑΒ τύπου κουκις 0.49 (αν βαρεθήκατε τις σουπερvfm σοκοφρέτες)

εγώ πήρα μπισκότα μιράντα παπαδοπούλου που τα ήθελα και τα πέρασα από το ταμείο selfcheck out , όταν επέλεξα κάρτα έπρεπε να έρθει η υπεύθυνη για να μου ξεκλειδώσει το μηχάνημα και πέρασα κανονικά (χωρίς να βγάλω από το πορτοφόλι) την κάρτα, τυπώθηκε και το κουπονάκι με τα 50 ποντάκια για την έπόμενη αγορά ...αν δεν χρειαζόταν η υπεύθυνη θα πέρναγα όλη μέρα σοκοφρέτες :P 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μίλαγα στην γυναικα μου για τις προσφορες και τους πόντους και δεν καταλάβαινε. Μάλιστα με είχε "μαλώσει"  για την επιμονη μου να βλέπει τις προσφορες με πόντους.

 

δεν μπορώ τώρα, βαριέμαι, αμάν με τους πόντους, δεν παίρνω αυτό, δεν έχουμε λεφτα  κτλ

 

Χτες είχαμε μπροστά μας ένα με γεμάτο καρότσι απορρυπαντικά. Ο τύπος λυπήθηκε τους πίσω και το πήγε μια και έξω. Είχε εκεί δυο ταμίες και τον υπεύθυνο του καταστήματος. Της το επισημαίνω. Μου λέει χέστηκα. Οταν ηρθε η ωρα να πληρωσει, πλιρωνει κανονικα >100 ευρω και αρχιζει η ταμιας να μετραει 6ευρες.

 

περιττό να πω ότι το σαγόνι της γυναικας μου πήγε στο πάτωμα.....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ότι πρέπει να δείξεις και την κάρτα ΑΒ.???

 

Όχι δεν χρειάζεται. Το pos σου τυπώνει εκτός απο την χρέωση της κάρτας και ένα κουπόνι, το οποίο το δίνεις σε επόμενη συναλλαγή μαζί με την κάρτα ΑΒ για να σου "φορτώσει" τους 50 πόντους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ρωτάς για το Μασούτη για το -40%, σου γράφω ακριβώς τι λέει το φυλλάδιο : " Συμμετέχουν όλα τα προϊόντα Oral-B, εκτός των ανταλλακτικών, των ειδικών συσκευασιών και της σειράς 1-2-3 ".

Οι ηλεκτρ.οδοντοβουρτσες είναι μέσα στην προσφορά έτσι? Έχω αγορασα απορρυπαντικά 12 ευρώ για δοκιμή περισσότερο. Την άλλη εβδομάδα θα τιναξω την μπανκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ηλεκτρ.οδοντοβουρτσες είναι μέσα στην προσφορά έτσι? Έχω αγορασα απορρυπαντικά 12 ευρώ για δοκιμή περισσότερο. Την άλλη εβδομάδα θα τιναξω την μπανκα!

Πρόσεξε αυτό που γράφω είναι για το Μασούτη, εσύ αν κατάλαβα καλά μιλάς για το Βασιλόπουλο.

Στο Βασιλόπουλο για τις Oral-B το φυλλάδιο γράφει για τη προσφορά :  " συμμετέχουν όλα τα προϊόντα Oral-B εκτός των ανταλλακτικών "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο μηχάνημα γίνεται αυτό για να πάρεις τo κουπόνι με τους 50 πόντους ανέπαφα ? Στο touchpoint ?

στο ταμείο όταν θα πας να πληρώσεις υπάρχει ειδικό μηχάνημα pos για ανέπαφες συναλλαγές , προσοχή μην στην περάσει η ταμίας , είναι μια τετράγωνη γκρί επιφάνεια που στο κέντρο έχει σηματάκι σαν το wifi , ακουμπάς εκεί το πορτοφόλι σου (δεν χρειάζεται καν να τη βγάλεις) και σε χρεώνει κανονικά (για αγορές πάνω από 20€ ζητάει και πιν στις κάρτες εθνικής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμεις θα το πουμε στην ταμια παιδια για να δώσει την κατάλληλη εντολή. Αν απλά πλησιασουμε την καρτα μας στο τερματικό δεν θα γινει απολυτως τιποτα. 

Επισης οσοι τυχον έχετε παραπάνω από μια καρτα ανέπαφων συναλλαγων, μην πλησιαστε το πορτοφόλι σας γιατι δεν θα εχετε έλεγχο ποια θα  ενεργοποιηθει. 

 

Οι πελάτες της Εθνικης Τραπεζα, που εχουν τις παλαιες χρεωστικές Maestro μπορουν να ζητήσουν αλλαγή με Mastercard contactless από το web.  H αλλαγή γινεται σε μια εβδομάδα συνήθως,(τοσο έκανε η δική μου να ερθει.. 

 

Ευτυχώς η Alpha τις εχει αλλαξει οπότε και οι τρεις καρτες που χρησιμοποιώ ειναι πλέον ανέπαφες.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να εξηγήσεις στο ταμείο ότι θέλεις να κάνεις ανέπαφη συναλλαγή γιατί αλλιώς η ταμίας θα στην περάσει από το pos όπως περνάει μια απλή κάρτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...