Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η μεγάλη συσκευασία lenor 6, 56 σύμφωνα με ταμια δεν είναι στην προσφορά

  

Αυτή η συσκευασία πόσες μεζούρες είναι; Γιατί στο φυλλάδιο λέει ότι συμμετέχουν τα μαλακτικά 28 / 56 μεζ. 

Αν όντως δε συμμετέχει, τότε είσαι στα 22.67€ δεν συμπλήρωσες τα 24€.

  

66+10 δωρεάν, 76 σύνολο αν θυμάμαι καλά

Πήρα 2 που βρήκα και επειδή δεν ήταν στη προσφορά με έστειλε να τα αλλάξω

Χαχα αυτο μας εκανε τη ζημια. Α ρε γυναικα. Αχορταγες οπως παντα...

 

 

Να ευχαριστησω και γω με τη σειρα μου όλα τα τσακάλια του insomnia που ξετρυπωνουν τις προσφορες. Εγω σταματησα στις 12 6ευρες.

post-61606-0-66408100-1444850372_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εγώ αυτό πιστεύω, ότι αυτή τη φορά παραέγινε, και σε αυτά δεν είμαστε Αμέρικα.

 

Δεν το βλέπω κι εγώ να το συνεχίζουν για πολύ ακόμα.

 

Θα το ξαναδούμε την άλλη Τετάρτη!!

Από τώρα θα αιτηθώ άδεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι την αλλη τεταρτη μπορει να μην διπλασιαζουν την επιταγη.

Αν την διπλασιαζουν ομως θα γινει της κακομοιρας.

Θα παμε απο το πρωι και θα περναμε προιοντα μεχρι το βραδι.και ολα αυτα τσάμπα.

Παιδια το ξερουν τι παιζει.η ταμιας μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην το εχουν ψαξει στον ΑΒ και για αυτο μας στελνουν 10πλασιες επιταγες τωρα απο οτι πριν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι την αλλη τεταρτη μπορει να μην διπλασιαζουν την επιταγη.

Αν την διπλασιαζουν ομως θα γινει της κακομοιρας.

Θα παμε απο το πρωι και θα περναμε προιοντα μεχρι το βραδι.και ολα αυτα τσάμπα.

Παιδια το ξερουν τι παιζει.η ταμιας μου ειπε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να μην το εχουν ψαξει στον ΑΒ και για αυτο μας στελνουν 10πλασιες επιταγες τωρα απο οτι πριν.

ακριβως παιδια. μα δεν ηξεραν τι θα γινει σημερα?

τις colgate τις ξαναεβαλαν γιατι ειχαν γινει αναρπαστες πριν 2 εβδομαδες. ετσι και σημερα το ηξεραν πολυ καλα!

ελεγε η ταμιας σας λεω οτι απο το πρωι 500 επιταγες δεν ειχαν φτασει και εβγαζαν  κι αλλες με τις χουφτες.

την αλλη τεταρτη συπληρωματα χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ σκρουτζ τι εννοεις το ξερουν ? Εδω παιρνεις τα παντα τσαμπα πληρωνοντας και μερικα κερματα στο τελος.

Εχουν κανει λαθος λεμε....

Ειναι αδυνατον να θελανε να συμβει αυτο. θεωρητικα ανακυκλωνεις δωροεπιταγες απο το πρωι ως το βραδυ μεχρι να λιποθυμησεις.

Προφανως και εχουν ζημια απο αυτη την ιστορια, και αδυνατω να πιστεψω οτι θα συνεχιστει και την επομενη τεταρτη.

Το καλυτερο σεναριο θα ειναι να δινουν οντως μια 6ευρη για 12ευρω ψωνια.

Το χειροτερο θα ειναι να εχουν μπει τοσο μεσα που θα την κοψουν τελειως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι γιατί έχασα τα P&G σήμερα, ξεκίνησα για τις οδοντόκρεμες, και στο δρόμο είπα να μπω από το κινητό εδώ να δω τι γίνεται, και ίσα που πρόλαβα να διαβάσω για τα Lenor, τα οποία τίμησα βέβαια.

 

Δεν πρόλαβα τις πάνες όμως, που είναι αναγκαίες, σχεδόν πρώτης ανάγκης για κάποιους.

 

My hat's off to you guys. Απλά και περιεκτικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ σκρουτζ τι εννοεις το ξερουν ? Εδω παιρνεις τα παντα τσαμπα πληρωνοντας και μερικα κερματα στο τελος.

Εχουν κανει λαθος λεμε.....

 

Δεν κάνουν λάθος. Να είστε αισιόδοξοι..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πραγματικά μεγάλη απορία σε πολύ κόσμο το αν είναι λάθος αυτό που κάνουν 

ή το κάνουν σκόπιμα οι εταιρείες που παράγουν τα προιόντα αυτά. Εγώ δεν έχω καταλάβει

και το Πόκι ας πούμε τι κερδίζει δίνοντάς μας κουπόνια στα προιόντα. Ποιός είναι πίσω από το πόκι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μετά την μεσημεριανή 200αρα δεν κρατήθηκα και ξαναπηγα...

 

150 ευρώ 9 pampers σε 3 συναλλαγές μου κόστισαν 2 ευρώ ή κάθε τριάδα...

 

Ξανά ευχαριστώ!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πραγματικά μεγάλη απορία σε πολύ κόσμο το αν είναι λάθος αυτό που κάνουν 

ή το κάνουν σκόπιμα οι εταιρείες που παράγουν τα προιόντα αυτά. Εγώ δεν έχω καταλάβει

και το Πόκι ας πούμε τι κερδίζει δίνοντάς μας κουπόνια στα προιόντα. Ποιός είναι πίσω από το πόκι;

Θεωρητικά είναι ένας κύριος που είχε μία πολύ καλή θέση σε μεγάλη πολυεθνική(P&G)και την παρατησε μαζί με μερικούς άλλους πάλι από την ίδια εταιρεία όχι όμως για να πάει στο εξωτερικό στην ίδια πολυεθνική(ξέρω ότι κανουν τέτοιες μεταθέσεις για κανένα δύο χρόνια που μετά γίνονται πολυετείς) σε καμία πλούσια χώρα, αλλά πήρε ΤΟ ρίσκο να ανοίξει ΑΥΤΟΝ τον καιρό επιχείρηση στο φοροτρελλοκομείο η ωραία Ελλάς. Πριν λίγες μέρες τα κουπόνια του συνεργάστηκαν και με τις  Επιθυμίες(!@#$@$), από όσο διάβασα αν δεν κάνω λάθος εδώ μέσα. Δηλαδή στην P&G....

Επίσης, σε τεχνολογικό φόρουμ είμαστε και ξέρουμε ότι κατά ανάλογο τρόπο και τα windows και τα office κλπ πχ. έγιναν 1η δύναμη επειδή στραβοκοιτάει η εταιρεία τα πειρατικά κλπ κλπ.... Ο καθένας βγάζει τα συμπερασματά του....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πραγματικά μεγάλη απορία σε πολύ κόσμο το αν είναι λάθος αυτό που κάνουν 

ή το κάνουν σκόπιμα οι εταιρείες που παράγουν τα προιόντα αυτά. Εγώ δεν έχω καταλάβει

και το Πόκι ας πούμε τι κερδίζει δίνοντάς μας κουπόνια στα προιόντα. Ποιός είναι πίσω από το πόκι;

o πόκιμον  :lol:

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανως ειναι λαθος ρε παιδια. 

Ανακυκλωση δωροεπιταγων με μηδενικο κερδος για το καταστημα.

Πιστευω οτι λανθασμενα το συστημα τους εδινε 2 επιταγες αντι για 1 για καθε 12 ευρω οσον αφορα την προσφορα P&G.

Δεν παιζει να το ξαναδουμε αυτο το πραγμα για τοσα πολλα προιοντα.

Επισης κατι τελευταιο, στις 2 τελευταιες απο τις συναλλαγες μου η ταμιας σημειωσε πανω στο χαρτακι της αποδειξης που κραταει και σου βαζει να υπογραψεις ολα τα νουμερα των δωροεπιταγων.

Της λεω γιατι το κανετε αυτο, γιατι λεει καποιοι συναδελφοι, λανθασμενα, παιρνανε τις δωροεπιταγες απο τους πελατες και αμεσως μετα τους τις επιστρεφανε  :shock:  :lol:  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μετά την μεσημεριανή 200αρα δεν κρατήθηκα και ξαναπηγα...

 

150 ευρώ 9 pampers σε 3 συναλλαγές μου κόστισαν 2 ευρώ ή κάθε τριάδα...

 

Ξανά ευχαριστώ!!!

όσοι είχαν μωρά που φοράνε πάνες στην κυριολεξία ΣΩΘΗΚΑΝ με αυτό το δώρο σήμερα.

Η καλύτερη πάνα της αγοράς η ACTIVE FIT.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλο αυτό σίγουρα αποτελεί μεγάλη διαφήμιση από στόμα σε στόμα.

Τουλάχιστον για τον ΑΒ.

 

Πιστεύω πως με όλο αυτό, αυξάνεται το πελατολόγιό τους και το μειώνουν από άλλους.

 

Για την P&G και τους λοιπούς δεν ξέρω σε τι επίπεδο βγαίνουν κερδισμένοι, αν και πιστεύω πως ξέρουν πως ό,τι και να γίνει, η πλειοψηφία δε θα μπει σε όλη αυτή τη διαδικασία.

Εγώ σήμερα πήγα δύο φορές στο ίδιο κατάστημα. Δεν είδα ούτε έναν να έχει φορτώσει καρότσι με Lenor π.χ..

Και όπως είπαν και άλλοι, ο κόσμος κοιτούσε σα χαζός, όχι όμως έκπληκτος, σε φάση θέλω κι εγώ.

 

Το πρόβλημα για μένα είναι ή υπερβολή, δηλαδή αν πάει κόσμος την άλλη Τετάρτη και φορτώνει καρότσια και καρότσια και κάθεται τρεις και πέντε ώρες σε ένα ταμείο, ε κάπου εκεί ίσως το χάσουμε το παιχνίδι.

 

Άντε πες 200€, νταξ.

Τώρα να πάει ο άλλος και να κάνει 1.000ευρα λογαριασμούς, κάπου παραπάει.

Ξαναλέω, δεν είμαστε Αμερική σε αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...