Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8:30 το είδα, μέχρι τις 9 χτύπησα 85 + κάτι ευρώ, ότι πρόλαβα να αρπάξω δλδ πριν κλείσει! Αφού  το έσπασα στα 2 και δεν είχε 6αευρες στο ταμείο και περίμενε την προϊσταμένη να πάει πάνω να φέρει!!!

 

Thanks στους insomniacs που το ανακάλυψαν και αυτό το ανεπανάληπτο ΑΒ-exploit!!!!

Till next tuesday ;P

 

edit: μόλις είδα στο τέλος ότι άμα πέρναγα με ανέπαφη θα έδινε 50 πόντους (διπλό σήμερα-x2συναλλαγές=200)

Μόλις έχασα μια 6αευρη :(

Η προσφορά για τις ανέπαφες συναλλαγές ισχύει από αύριο(15/10). Μήπως κανείς έχει δει όρους δηλαδή μια φορά η κάθε φορά θα παίρνεις 50 πόντους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Αν ημουν οικογενειαρχης και οχι 25 θα τα χα σηκωσει ολα :ρ

Σημερα εκανα την αρχη.

παλικάρι κάτι τέτοιες προσφορές είναι αφορμή για γάμο!

 

εγώ περί τα 100ευρώ ζημιά έκανα γιατί ήμουν με το σκουτερ και βαρέθηκα να πάω σπίτι να ξεφορτώσω και να πάω σε δεύτερο μαγαζί...

 

Μας καλόμαθε ο ΑλφαΒήτας τις περασμένες Τετάρτες με τις κάψουλες και βαρύναμε από τη βαρεμάρα.

 

Έχω την εντύπωση ότι σταματάει ο διπλασιασμός της Τετάρτης, μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει/διορθώσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έχω την εντύπωση ότι σταματάει ο διπλασιασμός της Τετάρτης, μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει/διορθώσει;

 

Σύμφωνα με τους όρους χρήσης είναι μέχρι 14.11.2015. Μπερδεύτηκες με την σημερινή ημερομηνία που είναι 14 Οκτώβρη ή ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι φαίνεται πήρε κάποια προϊόντα που δεν συμμετείχαν στη προσφορά. Π.χ. άμα δεις στα gillette γράφει ότι δεν συμμετέχουν τα ανταλλακτικά. Δες στο φυλλάδιο τι συμμετέχει και τι όχι ακριβώς, μήπως βρεις αν πήρε όντως προϊόντα που δεν είναι στη προσφορά.

Τσεκαρετε λιγο και τις αποδειξεις. Τι παιχτηκε?

post-61606-0-29761900-1444848717_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχας ενα μεγαλο ευχαριστω στον ts.Στοκαρα καψουλες και οδοντοπαστες(+lenor,gillete-δεν ειχε το στυλερ δυστυχως) κτλ για ενα χρονο τουλαχιστον

Οσοι δεν το πηρατε χαμπαρι επαιζαν και οι oral b 1+1 δωρο.

Απλα εκανα την χαζομαρα και τα χτυπαγα ανα 2.

Επειδη επαιρνε ωρα στο τελος τα χτυπησα ολα μαζι και φρικαρε η ταμιας.

Οι υπολοιποι δε πελατες με κοιταγαν σαν χανοι.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσεκαρετε λιγο και τις αποδειξεις. Τι παιχτηκε?

 

 

Η μεγάλη συσκευασία lenor 6, 56 σύμφωνα με ταμια δεν είναι στην προσφορά

 

Αυτή η συσκευασία πόσες μεζούρες είναι; Γιατί στο φυλλάδιο λέει ότι συμμετέχουν τα μαλακτικά 28 / 56 μεζ. 

Αν όντως δε συμμετέχει, τότε είσαι στα 22.67€ δεν συμπλήρωσες τα 24€.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανταποκριση απο αβ εμπολεμη ζωνη. αφου περασα απο καποια και ειδα να τσακωνεται κοσμος γιατι καποιοι πανεξυπνοι φορτωναν καροτσι-α (ναι πληθυντικος) απο ολα τα ειδη.

εκανα για 2 σπιτια 350 ευρω και πληρωσα 8,40.

πραγματικα απιστευτα σκηνικα και τρελες καταστασεις. οι ταμιες το ηξεραν γιατι επεφταν ατακες του στυλ απο το πρωι 500 επιταγες κατεβασα απο πανω και θελω παλι και τετοια.

επισης για οσους εχουν αποριες οι υπαλληλοι τα εχουν σκισει σημερα σε ομολογια των ιδιων οτι στοκαραν συναδελφοι.

κατι τελευταιο κανονικα ολα τα ειδη περνουν στις αποδειξεις. οτι και να λενε οι υπαλληλοι το φυλλαδιο ειναι κατατοπιστικο!

THNX INSOMNIA

ΤΗΝΧ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΟΤΙ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΑΥΤΟ ΣΗΜΕΡΑ!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτή η συσκευασία πόσες μεζούρες είναι; Γιατί στο φυλλάδιο λέει ότι συμμετέχουν τα μαλακτικά 28 / 56 μεζ.

Αν όντως δε συμμετέχει, τότε είσαι στα 22.67€ δεν συμπλήρωσες τα 24€.

66+10 δωρεάν, 76 σύνολο αν θυμάμαι καλά

Πήρα 2 που βρήκα και επειδή δεν ήταν στη προσφορά με έστειλε να τα αλλάξω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικάρια μου γυρισα και εγω.

Καμια 200 ευρω αγορες σε lenor fairy υγρο και καψουλες.

Για καλο και για κακο χωρισα τις αποδειξεις ανα 24 ευρω για να μου δινει παντα 4 επιταγες και να μην χανω την μπαλα.παντα εβγαιναν 24,30-24,90 και εδινα επιταγες και τα υπολοιπα μετρητα.

Το τραγικο της υποθεσης???

Εκει που επερνα τα πραγματα κανω ετσι και τι να δω? Οδοντοκρεμες.....8 κουτια....αμαρτια λεω να μεινουν εδω μονες τους.

Και τσιμπησα και 8 οδοντοκρεμες ακομα.

Να εχουμε τον νου μας για την αλλη τεταρτη μηπως κανουν καμια στραβή και δεν διπλασιαζουν τους ποντους με P&G.

Οι υπολοιποι πελατες τραβουσαν βιντεο και φωτογραφιες το καροτσι μου γιατι η ταμιας φωναζε: καλε εδω ο ανθρωπος τα παιρνει τσάμπα τα πράγματα....

Πολυ γέλιο.οτι να ναι.

Το καλυτερο προιον οι καψουλες πληντυριου πιατων fairy το μεγαλο πακετο 12,30.σου εδινε 12 ευρω πισω και πληρωνες 0,30€....

Και εις ανώτερα παιδιά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα γρηγορο τουρ στη γειτονια και τσιμπησα και γω μια 150ρα€ προιοντων τουρλουμπουκι οτι εβρισκα δινοντας 5 ολοκληρα ευρω απο τσεπη.

 

Λιγο πριν το κλεισιμο στο τελευταιο καταστημα ειδα οτι οι υπαλληλοι αδειαζαν τα ραφια απο τα προσφορας οποτε μαλλον επεσε συρμα. Φανταζομαι οτι λογω viral εγινε γνωστο το exploit και δυσκολα να το ξαναδουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σύμφωνα με τους όρους χρήσης είναι μέχρι 14.11.2015. Μπερδεύτηκες με την σημερινή ημερομηνία που είναι 14 Οκτώβρη ή ξέρεις κάτι που δεν ξέρουμε;

νόμιζα είναι 14/10 φίλος

 

ευχαριστώ για την διευκρίνηση και σορι αν σας τρόμαξα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο νέο φυλλάδιο του Βασιλόπουλου σελ. 32 (προιόντα της p&g) αναφέρει ότι με αγορές των εικονιζόμενων προιόντων αξίας 12 ευρώ παίρνουμε δωροεπιταγή 6 ευρώ (δηλ. 200 πόντους στην κάρτα). Λογικά τις Τετάρτες που ισχύει διπλασιασμός πόντων με αγορές 12 ευρώ θα παίρνουμε δυο εξάευρες επιταγές. Δηλαδή δωρεάν προιόντα. Για σκεφτείτε το... Με κάθε επιφύλαξη φυσικά

 

Στο νέο φυλλάδιο του Βασιλόπουλου σελ. 32 (προιόντα της p&g) αναφέρει ότι με αγορές των εικονιζόμενων προιόντων αξίας 12 ευρώ παίρνουμε δωροεπιταγή 6 ευρώ (δηλ. 200 πόντους στην κάρτα). Λογικά τις Τετάρτες που ισχύει διπλασιασμός πόντων με αγορές 12 ευρώ θα παίρνουμε δυο εξάευρες επιταγές. Δηλαδή δωρεάν προιόντα. Για σκεφτείτε το... Με κάθε επιφύλαξη φυσικά

 

Στο νέο φυλλάδιο του Βασιλόπουλου σελ. 32 (προιόντα της p&g) αναφέρει ότι με αγορές των εικονιζόμενων προιόντων αξίας 12 ευρώ παίρνουμε δωροεπιταγή 6 ευρώ (δηλ. 200 πόντους στην κάρτα). Λογικά τις Τετάρτες που ισχύει διπλασιασμός πόντων με αγορές 12 ευρώ θα παίρνουμε δυο εξάευρες επιταγές. Δηλαδή δωρεάν προιόντα. Για σκεφτείτε το... Με κάθε επιφύλαξη φυσικά

Παιδιά εγώ το είχα πει πρώτος ότι θα χαρίζανε τα προιόντα σήμερα και βγήκα αληθινός!

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...