Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω και εγω παιδιά.

Επικεντρωθηκα στις ταμπλετες πλυντηρίου fairy platinoum 48 τμχ.

Πληρωσα μολις 2,40€ και πήρα 8 σακουλια δλδ 384 ταμπλέτες (ειχα απο πριν 2 εξαυρες δωροεπιταγες).

Θα πλενουμε τα πιάτα για ενα ολοκληρο χρονο.....

Νοτ μπαντ!!!!

Ηταν κι αυτές;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα ειναι αν χρειάζεσαι σεσουαρ.Αύριο πάντως θα χρειαστείς καμοια μπουγάτσα με κρέμα και καπάκι ενα μιλκο για να αφοδεύσεις καταλλήλως :P :P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα τεραστιο ευχαριστω κι απο εμενα στον συμφορουμιτη που μας ανοιξε τα ματια. 

Σε σπαστες συναλλαγες απο 4 διαφορετικα σουπερμαρκετ και παιζοντας με 150 ευρω αρχικο ποσο, πηρα προιοντα αξιας σχεδον 1000 ευρω, και μου μεινανε 21 δωροεπιταγες (126 ευρω).

Ψωνιζα και διαφορα κλαπατσιμπαλα μαζι για να αποσυντονιζω τις ταμιες  :-D

Η τελευταια εκ των οποιων μου λεει, μα καλα κρατατε ολες τις δωροεπιταγες για τις τεταρτες και τις ανακυκλωνετε ?  :-)

Ε ναι λεω, αφου δεν μου το απαγορευει κανεις... :devil:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επρεπε να σπαμε τα προιόντα ανα 12€? Γιατι ψωνισε η γυναικα μου συνολο 29€ προιόντα (της προσφορας όλα) και πηρε μονο 2 6ευρες και οχι 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8:30 το είδα, μέχρι τις 9 χτύπησα 85 + κάτι ευρώ, ότι πρόλαβα να αρπάξω δλδ πριν κλείσει! Αφού  το έσπασα στα 2 και δεν είχε 6αευρες στο ταμείο και περίμενε την προϊσταμένη να πάει πάνω να φέρει!!!

 

Thanks στους insomniacs που το ανακάλυψαν και αυτό το ανεπανάληπτο ΑΒ-exploit!!!!

Till next tuesday ;P

 

edit: μόλις είδα στο τέλος ότι άμα πέρναγα με ανέπαφη θα έδινε 50 πόντους (διπλό σήμερα-x2συναλλαγές=200)

Μόλις έχασα μια 6αευρη :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερώνω οτι τα κουπόνια απο τις επιθυμίες εξαργυρώθηκαν κανονικά(με πλήρωσαν κιόλας) και επίσης επειδή έχασα τη μπάλα και δεν μετραγα 12αρια, οι περισευούμενοι πόντοι έμειναν στην κάρτα μου. Δεν περιγράφω άλλο!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα ενα μεγαλουτσικο ποσο (150 ευρω) 

Ψωνισα αρχικα για 140 ευρω, πηρα πισω 22 6ευρες και με αυτες εκανα τις υπολοιπες συναλλαγες μου βαζοντας και 1-2 ευρω καθε φορα αγοραζοντας και κανενα ασχετο κλαπατσιμπαλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα 2 λενορ απορυπαντικα υγρα 2 λενορ μαλακτικα , 3 οραλ μπι οδοντοβουρτσες και 2 gillete fuse.

Απο 36€ εδωσα 20 απο τα οποια τα 12 τα χω σε 2 δωροεπιταγες, δλδ ολα μου βγηκαν περιπου 8€... Πηγα επιτηδες αργα και παλι η ταμιας εφριξε λιγο... Αλλα τι τρελο bug ηταν αυτο.... Αν ημουν οικογενειαρχης και οχι 25 θα τα χα σηκωσει ολα :ρ

Σημερα εκανα την αρχη.

Ευχαριστω τον ΤS και φυσικα το ινσομνια που με δελεαζει καθε μερα με τα τοπ vfm του !!

THANKS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλεπω οτι μονο ο φιλος απο χολαργο εκανε 200 ευρω.οι υπολοιποι λιγα πραγματα...χαχαχ

Κάτι παραπάνω από 264€

σύνολο 12 αποδείξεις μοιρασμένα σε 2 ταμεία.

Στο τέλος γλυκοκοίταζα την ξυριστική Fusion Proglide Styler και σκεφτόμουν αν αξίζει, αλλά μετά λέω "τσάμπα είναι, τι το σκέφτεσαι"! την πήρα και αυτήν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επρεπε να σπαμε τα προιόντα ανα 12€? Γιατι ψωνισε η γυναικα μου συνολο 29€ προιόντα (της προσφορας όλα) και πηρε μονο 2 6ευρες και οχι 4.

Από ότι φαίνεται πήρε κάποια προϊόντα που δεν συμμετείχαν στη προσφορά. Π.χ. άμα δεις στα gillette γράφει ότι δεν συμμετέχουν τα ανταλλακτικά. Δες στο φυλλάδιο τι συμμετέχει και τι όχι ακριβώς, μήπως βρεις αν πήρε όντως προϊόντα που δεν είναι στη προσφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...