Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Spect στο NeOSL που επιβεβαίωσε την προσφορά και ξεσήκωσε κόσμο από καναπέδες, ντιβάνια, ψαροκασέλες κτλ να πάει να πάρει σχεδόν δωρεάν, αλλά δεν την ανακάλυψε αυτός.

 

Δε μ'αρέσει να είμαι party pooper αλλά να αποδίδουμε τα του καίσαρος τω καίσαρι. Την προσφορά την είχαν υποψιαστεί κι άλλοι πολύ πιο πριν.

 

Credits to them τότε. Αλλά ο θαρραλέος ήταν ο NeOSL που αψήφισε τον κίνδυνο να πάρει μια 6ευρη και μας ενημέρωσε εγκαίρως καθώς περπατούσε χιλιόμετρα από ταμείο σε ταμείο, όπως έγραφε. :P

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Spect στο NeOSL που <strong>επιβεβαίωσε</strong> την προσφορά και ξεσήκωσε κόσμο από καναπέδες, ντιβάνια, ψαροκασέλες κτλ να πάει να πάρει σχεδόν δωρεάν, αλλά δεν την ανακάλυψε αυτός.</p>

<p> </p>

<p>Δε μ'αρέσει να είμαι party pooper αλλά να αποδίδουμε τα του καίσαρος τω καίσαρι. Την προσφορά την είχαν υποψιαστεί κι <a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.insomnia.gr/topic/460200-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%8C%CF%82-%CF%84%CE%B5%CF%87%CE%BD%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%AF%CE%B1%CF%82/?p=54341036'>άλλοι</a> πολύ πιο πριν.</p>

 

πολύ σωστή η επισήμανση σου!

(δεν το είχα δει καν)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταπόκριση (καθυστερημένη) από δύο καταστήματα Αμπελοκήπων και Επταλόφου.

Πήγα στους Αμπελόκηπους κατά τις έξι και είδα στο ταμείο έναν τύπο με ένα καρότσι και μέσα 5-6 lenor απορρυπαντικά. Παραδόξως είχε ακόμη αρκετά στο ράφι. Υπήρχαν επίσης μαλακτικά Lenor σε σχεδόν όλα τα αρώματα (το διπλανό ράφι με τα σουπλίν ήταν άδειο, λόγω άλλης προσφοράς...), fairy platinum όλη η άκρη της γόνδολας γεμάτη, κάμποσα pampers, σαμπουάν και βαφές, γενικά μου φάνηκε να τα έχει όλα, εκτός φυσικά από τις colgate και τις μερέντες.

Στο Επταλόφου που έριξα μια ματιά, είχαν τελειώσει τα απορρυπαντικά, είχε oral-B 1+1 δεμένες (αλλά δεν ξέρω αν συμμετέχουν στην προσφορά) και είχαν τελειώσει - και εκεί - οι μερέντες.

 

Πολλά ευχαριστώ στον bousiosp και στον NeOSL για την ανακάλυψη (πήρα δύο μαλακτικά και ένα fairy με 13,5€ και δύο εξάευρες) και πολλές κατάρες σε όσους σηκώσαν όλες τις μερέντες. :-D

 

ΥΓ: Πλάκα-πλάκα, ο Βασιλόπουλος με τις εξάευρες δημιουργεί χρήμα τύπου IOU. :-D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω και εγω παιδιά.

Επικεντρωθηκα στις ταμπλετες πλυντηρίου fairy platinoum 48 τμχ.

Πληρωσα μολις 2,40€ και πήρα 8 σακουλια δλδ 384 ταμπλέτες (ειχα απο πριν 2 εξαυρες δωροεπιταγες).

Θα πλενουμε τα πιάτα για ενα ολοκληρο χρονο.....

Νοτ μπαντ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμμετείχαμε και εμείς στο πάρτυ με 11 6ευρες σε μία συναλλαγή στο κατάστημα Περισσού. :-D

 

Στα ράφια είχε τα πάντα όλα από P&G. Colgate δεν κοίταξα.

 

 

Η επόμενη πελάτης κοιτούσε με ανοιχτό το στόμα και ρωτούσε την ταμία τι παίχτηκε. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spect στο NeOSL που επιβεβαίωσε την προσφορά και ξεσήκωσε κόσμο από καναπέδες, ντιβάνια, ψαροκασέλες κτλ να πάει να πάρει σχεδόν δωρεάν, αλλά δεν την ανακάλυψε αυτός.

 

Δε μ'αρέσει να είμαι party pooper αλλά να αποδίδουμε τα του καίσαρος τω καίσαρι. Την προσφορά την είχαν υποψιαστεί κι άλλοι πολύ πιο πριν.

 

Πολύ σωστά, την επιβεβαίωσε.

 

Credits to them τότε. Αλλά ο θαρραλέος ήταν ο NeOSL που αψήφισε τον κίνδυνο να πάρει μια 6ευρη και μας ενημέρωσε εγκαίρως καθώς περπατούσε χιλιόμετρα από ταμείο σε ταμείο, όπως έγραφε. :P

 

Ακόμη πιο σωστή απόδοση της ρήσης "τα του καίσαρος τω καίσαρι".

 

Ειδικά αν λάβουμε υπόψη μας ότι αγνόησε την ερμηνεία που έδωσε ο SKRUTZ!  :lol: 

 

 

Το παλικάρι έδωσε ιδρώτα και data για να τεστάρει αλλά και να ενημερώσει τους insomniacs!

 

Αυτό κι αν ήταν εξυπηρέτηση στην κοινότητα! Να τρέχεις να προλάβεις μη σε περάσει στη στροφή ο προσφοροπαμφάγος john654321 & παράλληλα να ενημερώνεις το forum στο κινητό... simply RESPECT!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από 2ο γύρο αγορών από ΑΒ Νομισματοκοπείου.

Πήρα άλλα 84,63 € και μου έδωσαν 14 δωροεπιταγές αφού όμως τους πλήρωσα με 14 δωροεπιταγές

και δίνοντας και μετρητά 0,63 €.

Τρομερή μέρα η σημερινή, η κορυφαία όλων των εποχών σε ελληνικό ΣΜ για είδη δεύτερης ανάγκης.

Στόκαρα για 2 χρόνια απορρυπαντικά LENOR σε όλες τις μορφές (κάψουλες-υγρό), στοματικά διαλύματα ORAL-B, 

οδοντόβουρτσες (η παιδική ηλεκτρική ORAL-B που πήρα και λέγεται STAGES POWER είναι απίθανη με 8,73 €)

 

51-ab3mhlzL._SY300_.jpg

,

οδοντόκρεμες ORAL-B 3D WHITE, ξυριστικά GILLETE πήρα όλες τις μηχανές που κυκλοφορεί η εταιρεία, καθώς και όλη

τη σειρά σαμπουάν της HEAD & SHOULDERS. Οι πάνες PAMPERS ACTIVE FIT είναι πολύ καλές επίσης για όσους έχουν μωρά.

Νομίζω κλείσαμε σε ότι αφορά πλύσιμο ρούχων, ξύρισμα και πλύσιμο και δοντιών για 2 χρόνια.

Η απορία μου σε όλη την σημερινή μέρα είναι τι κέρδος βγάζει ο ΑΒ που του δίνουμε 200 ευρώ και μας τα δίνει πάλι

πίσω σε δωροεπιταγές;

Αυτά από εμένα, ευχαριστώ πολύ όλους τους insomniacs που μας το σφύριξαν.

καλό βράδυ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κέρδος είναι ότι με 10-15 επιταγές ο καθένας αναγκαστικά θα ψωνίσεις πάλι από αυτόν , τουλάχιστον για να τις εξαργυρώσεις. Αν είναι και μάγκας με τις τιμές/εξυπηρέτηση/ποικιλία θα σε κρατήσει και για μόνιμο πελάτη.

 

Η PG από την μεριά της θα δείξει το "κοινωνικό" της πρόσωπο και αν σου άρεσαν τα προϊόντα της θα τα ξαναπροτιμήσεις. Με τόσες προσφορές και προιόντα ιδιωτικής ετικέτας ποιός θα αγόραζε πχ Lenor 30 ταμπλ.  στα 12Ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα προτεινα στα μελη να βγαζουν και μια φωτογραφια με τα ψωνια τους και απλωμενες τις 6ευρες

 

Η ακόμα καλύτερα, βιντεάκια make it rain με 6ευρες

 

 

 

giphy.gif

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα μετανιώνω που με επιασε η βαρεμαρα μου και δεν πηγα... βλεπω οτι εγινε χαμούλης... (γενικά ομως στις περισσότερες περιπτωσεις δεν παω γιατι καταληγω να μαλώνω είτε με την ταμία είτε με καποιον πισινο στο ταμείο...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...