Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλεπω οτι μονο ο φιλος απο χολαργο εκανε 200 ευρω.οι υπολοιποι λιγα πραγματα...χαχαχ

 

 

και γω διακοσαρα επένδυση έκανα :)

 

κάποιος αύριο μένει χωρίς δουλειά στον ΑΒ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ και εγώ το φίλο που πρωτοαναφέρθηκε στο θέμα αλλά και τα υπόλοιπα μέλη για τις χρήσιμες πληροφορίες...επωφελήθηκα αλλά με σχετική σύνεση :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εγω αυτό με τις επιταγες το φοβάμαι γιατι έχω 5-6 και έλεγα να τα πάρω με αυτές αλλά μάλλον δεν θα δώσουν και άλλες αν πληρώσεις με επιταγες

με 6 ευρες πλήρωσα. Πήρα πίσω άλλες .. δεν μου έδωσε τις δικές μου :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γραφει οτι τα 12 ευρω ειναι μετα απο αφαιρεση ολων των προσφορων.επομένως θελει 12 ευρω μετα απο τις εκπτωσεις

 

 

λογικά μιλάς για κουπόνια από epithymies

 

ΔΕ ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ εγώ προσωπικά αλλά λίγες σελίδες πιο πίσω έχει αναφερθεί ότι το σύνολο μετράει προ-κουπονιών, οπότε λογικά θα είσαι ΟΚ.

 

αλλά το ξαναλέω, εγώ δε το έχω δοκιμάσει

 

άμα λέει ΟΧΙ ο ΣΚΡΟΥΤΖ τότε άκυρο το δικό μου.

he's the man!

 

Ουδείς αλάθητος-αναμάρτητος!  B) 

 

γράφω στα γρήγορα, live από κατάστημα ΑΒ, υπάρχει μια τεράστια κρεμαστή αφίσα πάνω από τις οδοντόκρεμες

(η γνωστή Colgate ούτε για δείγμα)

 

τρέχει μια προσφορά από P&G στα ΑΒ ως εξής :

συνδυασμός συγκεκριμένων προϊόντων αξίας 12 (και άνω) οδηγεί σε δωροεπιταγή των 6 ευρώ (λόγω Τετάρτης στο ταμείο πήρα 2)

 

όποιος μπορεί ας το δοκιμάσει.

πάω να στοκάρω lenor μαλακτικό , Oral-B και head&shoulders.

3 φορές μπήκα βγήκα, κάθε φορά δίνω σχεδόν 2 ευρώ (συν τα πρώτα 12 ευρώ)

 

Υ.Γ. δεν παίζουν τα 1+1

 

Δυστυχώς μόνο 1 like μπορούμε να κάνουμε, αν μπορούσα θα σου έκανα 1000!  :D 

 

Δεν παιζει διπλασιασμος.καθε 12 ευρω απο τα συγκεκριμενα προιοντα μια επιταγη 6 ευρω δινουν

 

Ουδείς αλάθητος-αναμάρτητος λέμε...  :P

 

τελευταίο ποστ για σήμερα (πρέπει να βάλω τα πράγματα στην αποθήκη) :

αδειάζουν τα ράφια από τις Colgate αυτοί; θα τους αδειασουμε τα ράφια από τα P&G εμείς! ;)

 

το "κόλπο" είναι αυτό:

12 και κάτι ψιλά ευρώ αρχική αγορά προϊόντων P&G, επιστροφή 2 6άρες. συνεχίζουμε με αγορές συνολικής αξίας λιιιιγο πάνω από τα 12 ευρώ κάθε φορά.

γεμίζουμε τα ντουλάπια μας και δίνουμε σε φίλους και γνωστούς.

καλά ψώνια παίδες! (υποθέτω ότι θα ισχύει και την άλλη Τετάρτη)

 

Για την άλλη Τετάρτη χλωμό το βλέπω με τη νίλα που πάθανε σήμερα.  :mrgreen:

 

 

σε οποιον εχει διαθεση μπορει να παει να παρει πχ πανες και να τα προσφερει στον δημο για οικογενειες που εχουν αναγκη η για τους προσφυγες ..ας δωσει 15 ευρω στην αρχη μπορει να βοηθησει ατομα που σιγουρα εχουν αναγκη ...και παλι οποιος μπορει και θελει ... εγω λεω να απω να παρω πανες και για αυτο το προτεινω και για καποιους αλλους

 

Έτσι ακριβώς σκέφτηκα & πήρα 6 συσκ. πάνες που δεν μου χρειάζονται, για να τις δώσω για τους πρόσφυγες.

 

Επειδη μου εφερε 2 6ευρες ο αδερφος μου μπορω να παω να παρω με πανω απο 12 ευρω τα προιοντα της P&G και να μου επιστρεψουν 2 6ευρες?Ειναι σιγουρο αυτο?

 

Επισης αν δεν κανω λαθος δεν ειναι μονο τα προιοντα της φωτογραφιας αλλα συμμετεχουν οπως αναγραφει κατω απο καθε εικονα προιοντος κι αλλα ετσι δεν ειναι?

 

edit:Στα μικρα γραμματα γιατι λεει οτι αφορα μονο τα εικονιζομενα προιοντα ενω κατω απο τις φωτογραφιες λεει οτι συμμετεχουν κι αλλα?

 

Αφορά όλα τα είδη που λέει ότι συμμετέχουν, όχι μόνο τα εικονιζόμενα. Καρατσεκαρισμένο. Ψώνισα διάφορα (ξυραφάκια, οδοντόκρεμες, οδοντόβουρτσες) που δεν εμφανίζονται στις φωτογραφίες.

 

δηλαδή αν πάρεις 2 μεγάλα lenor και 1 fairy platinum 780ml

είναι 5,30χ2 και 2,96 = 13,56€ -12€ =1,56

δηλαδή 0,52€ το τεμάχιο!!!!

Είναι δυνατόν?

 

Είναι!

 

Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει ότι με ταμπλέτες πλυντηρίου fairy platinum 46 τμχ αξίας 12.30€, κερδίζεις 2 εξάευρες επιταγές;<br>

Επίσης, πόσες φορές την ίδια ημέρα μπορούμε να κάνουμε αγορές με την ίδια κάρτα ΑΒ;

 

Ναι.

Όσες θες. Έκανα 6 φορές αγορές από 2 ΑΒ, πήρα συνολικά 39 (ναι, 39) δωροεπιταγές.  :D

Μέχρι & 10 επιταγές μαζεμένες σε μια συναλλαγή(*2) πήρα.

 

ok, χαλαρώστε... οι 16 ήταν λόγω των Pampers που θα χαρίσω σε ταλαιπωρημένους συνανθρώπους μας. Οι άλλες ήταν στοκάρισμα ξυραφάκια/οδοντόκρεμες/οδοντόβουρτσες. Είχα πάρει τα τζάμπα/σχεδόν τζάμπα Skip/Fairy τις προάλλες... σα να είχα βιαστεί μου φαίνεται! Το γέλιο είναι ότι την πρώτη φορά έκανα δοκιμή αγοράζοντας P&G για 12 €, οπότε πήρα τις 2 6ευρες. Τη 2η φορά πήρα 2 6ευρες. Μετά ξεθάρεψα & πήρα 8+8+10+10! YEAHHH...!!!  :lol: 

 

Κάποιος πιο μπροστά μου είχε πιάσει κουβέντα με την υπεύθυνη ταμείων, γιατί είχε να παίρνει 31 (ναι, 31 μαζεμένες :blink: ) δωροεπιταγές & δεν είχαν να του τις δώσουν, οπότε κράτησαν το τηλ. του για να τις παραγγείλουν & να του πούνε να πάει να τις πάρει!

 

Καλησπέρα κι από εμένα. Πριν μισή ώρα στους ΑΒ Χολαργού και Νομισματοκοπείου πήρα προιόντα

της σελίδας 32 του φυλλαδίου συνολικής αξίας 120,00 € και μου έδωσαν 20 δωροεπιταγές 

των 6,00 €. Είναι η μεγαλύτερη προσφορά που έχει παίξει ποτέ σε ελληνικό ΣΜ.

Τεράστιο ευχαριστώ στους φίλους τους φόρουμ εδώ. Ενδεικτικά να αναφέρω ότι στην προσφορά

αυτή είναι και η πανάκριβη ξυριστική μηχανή της Gillete, Fusion Proglide Styler που κοστίζει

19,90 και την πήρα δωρεάν. Σήμερα είναι όλα δωρεάν !!!

 

61x5j-K0GlL._SL1000_.jpg

 

 

 Ωπ! Αυτή δεν την πήρα. Τρέχωωω...!  :lol:

 

 

 

να ρωτησω, αν εχεις και κουπονια για καποια απο τα προϊοντα, μετραει η αρχικη τιμη χωρις τα κουπονια για να συμπληρωθουν τα 12 ή υπολογιζει με την αφαιρεση των κουπονιων?

 

Τελικά "αυτούσιο" το 12ευρω ή μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε και κουπόνια από livesmart;

 

Κι εγώ θα ήθελα να το ξέρω αυτό...

 

για τις προσφορές ΑΒ P&G, συνδυάζεται κάποιο προϊόν με κουπόνι από επιθυμίες ή απλά ψωνίζουμε μέχρι 12€ ?

 

Βρε παιδιά, ΤΖΑΜΠΑ τα δίνουν, θέλετε & κουπόνια;  :mrgreen:

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώτα απ'όλα ένα μεγάλο μπράβο στον NeOSL που πήρε χαμπάρι την προσφορά και μας άνοιξε τα μάτια.

Κατά δεύτερον ένα ευχαριστώ στο insomnia για την κοινότητα που φιλοξενεί.

 

Τρίτον, είμαι αποκλεισμένος στην δουλειά όλη μέρα και έχω τρελαθεί. Μπορούν να βοηθήσουν οι συμφορουμίτες για το ποια είδη εκτός από τα εικονιζόμενα στην αφίσα είναι στην προσφορά; Πχ, από γυναικεία ξυραφάκια, παίζουν όλα τα P&G; Από αντρικά, επίσης όλα;

 

Σχολάω στις 8.30 και θα πάω καρφί στον πιο κοντινό μου ΑΒ, που είναι όμως ο πιο κεντρικός στην πόλη και δεν ξέρω τι θα βρω. Ότι βρω από P&G το τσιμπάω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώτα απ'όλα ένα μεγάλο μπράβο στον NeOSL που πήρε χαμπάρι την προσφορά και μας άνοιξε τα μάτια.

Κατά δεύτερον ένα ευχαριστώ στο insomnia για την κοινότητα που φιλοξενεί.

 

Τρίτον, είμαι αποκλεισμένος στην δουλειά όλη μέρα και έχω τρελαθεί. Μπορούν να βοηθήσουν οι συμφορουμίτες για το ποια είδη εκτός από τα εικονιζόμενα στην αφίσα είναι στην προσφορά; Πχ, από γυναικεία ξυραφάκια, παίζουν όλα τα P&G; Από αντρικά, επίσης όλα;

 

Σχολάω στις 8.30 και θα πάω καρφί στον πιο κοντινό μου ΑΒ, που είναι όμως ο πιο κεντρικός στην πόλη και δεν ξέρω τι θα βρω. Ότι βρω από P&G το τσιμπάω;

 

Δες στο spoiler στο καλύτερο δυνατό zoom (click it) τα προϊόντα. Διάβασε προσεκτικά τι γράφει

 

 

lPblYfV.jpg

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spect στο NeOSL που επιβεβαίωσε την προσφορά και ξεσήκωσε κόσμο από καναπέδες, ντιβάνια, ψαροκασέλες κτλ να πάει να πάρει σχεδόν δωρεάν, αλλά δεν την ανακάλυψε αυτός.

 

Δε μ'αρέσει να είμαι party pooper αλλά να αποδίδουμε τα του καίσαρος τω καίσαρι. Την προσφορά την είχαν υποψιαστεί κι άλλοι πολύ πιο πριν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...