Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή παιδιά αν κάνω αγορά αξίας 12€ σε προϊόντα p&g και ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΕ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΑΒ θα μου δώσουν 2 δωροεπιταγες?

Γιατί στο φυλλάδιο στα μικρά γράμματα λέει πως ισχύει για αγορές άνω των 12€ ΑΦΟΥ αφαιρεθούν εκπτώσεις, κουπόνια, δωροεπιταγες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή συνοπτικά:

1.Για κάθε 12Ε αγορών από τις σελ.32-33 έχεις επιστροφή ισόποσης δωροεπιταγής?

2.Όλα σε μία απόδειξη ή σπαστά?

 

*υποτέθηκε ότι η αγορά γίνεται χωρίς πληρωμή με προηγούμενη δωροεπιταγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρες τις κάψουλες τις μικρές με 18 μέσα για κάποιο λόγο ή επειδή αυτές περνάνε για επιταγή ενω οι μεγάλες όχι?

αν και γραφει όλα τ αplatinum βέβαια

σε μια απόδειξη?

 

δεν ήξερα κατά πόσον σε αξία πολλαπλάσια του 12 δίνουν παραπάνω δωροεπιταγές, οπότε τα έσπασα σε λογαριασμούς κάτω των 13 ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εγω αυτό με τις επιταγες το φοβάμαι γιατι έχω 5-6 και έλεγα να τα πάρω με αυτές αλλά μάλλον δεν θα δώσουν και άλλες αν πληρώσεις με επιταγες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή παιδιά αν κάνω αγορά αξίας 12€ σε προϊόντα p&g και ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΕ ΕΠΙΤΑΓΕΣ ΑΒ θα μου δώσουν 2 δωροεπιταγες?

Γιατί στο φυλλάδιο στα μικρά γράμματα λέει πως ισχύει για αγορές άνω των 12€ ΑΦΟΥ αφαιρεθούν εκπτώσεις, κουπόνια, δωροεπιταγες!

 

Δεν εννοεί τις δωροεπιταγές των €6..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι και εγω αυτό με τις επιταγες το φοβάμαι γιατι έχω 5-6 και έλεγα να τα πάρω με αυτές αλλά μάλλον δεν θα δώσουν και άλλες αν πληρώσεις με επιταγες

 

Κανένα πρόβλημα. Το έκανα πριν μια ώρα στο ΑΒ Λυκόβρυσης! Πήρα όλα τα ξυραφάκια.. (περίπου). Και μερέντες για τα μικρά.. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταθέτω και τη δική μου σημερινή εμπειρία από τη βόλτα σε 2 ΑΒ.

 

Στο πρώτο (Φιλοθέης) βρήκα μόνο 1 Colgate Expert και καμία for men και έφυγα χωρίς να κοιτάξω για την προσφορά P&G.

Στο Ψυχικό (Φάρος) είχε (και πιστεύω ότι εξακολουθεί να έχει μεγάλες ποσότητες από όλα τα είδη που συζητιούνται σήμερα.

Όταν πήγα στο διάδρομο με τις οδοντόκρεμες, είδα 2 πωλήτριες που συζητούσαν και όταν με είδαν να βάζω 4 Colgate Expert στο καλάθι, με ρώτησαν αν έχω κατάστημα και απάντησα ότι τις παίρνω λόγω της προσφοράς των 2*150 πόντων στα 2 τεμ, αν και δεν υπήρχε σχετική ταμπέλα στο ράφι. Άνοιξαν τα μάτια τους έκπληκτες, πολύ περισσότερο, όταν τους εξήγησα ότι εκτός από τις οδοντόκρεμες παίζει και προσφορά στα είδη P&G !!!

 

Απαντώντας σε όσους ρώτησαν, πήρα και εγώ είδη αξίας λίγο πάνω από 24€, σε μια από τις συναλλαγές, και η ταμίας μου έδωσε 4 6ευρες.

 

Ευχαριστώ τον συμφορουμίτη (NeOSL) που υπέδειξε τη σημερινή προσφορά με τα προιόντα P&G.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εχω την εντύπωση οτι τα ξυραφάκια δεν ειναι στη προσφορα?

 

Απο οτι θυμαμαι ελεγε ξυριστικες μηχανες και ξυριστικες μηχανες 1ας  χρήσης  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εχω την εντύπωση οτι τα ξυραφάκια δεν ειναι στη προσφορα?

 

Απο οτι θυμαμαι ελεγε ξυριστικες μηχανες και ξυριστικες μηχανες 1ας  χρήσης  

 

 

Αγόρασα 9 πακέτα ξυραφάκια

 

Μια χαρά είναι στην προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...