Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα κι από εμένα. Πριν μισή ώρα στους ΑΒ Χολαργού και Νομισματοκοπείου πήρα προιόντα

της σελίδας 32 του φυλλαδίου συνολικής αξίας 120,00 € και μου έδωσαν 20 δωροεπιταγές 

των 6,00 €. Είναι η μεγαλύτερη προσφορά που έχει παίξει ποτέ σε ελληνικό ΣΜ.

Τεράστιο ευχαριστώ στους φίλους τους φόρουμ εδώ. Ενδεικτικά να αναφέρω ότι στην προσφορά

αυτή είναι και η πανάκριβη ξυριστική μηχανή της Gillete, Fusion Proglide Styler που κοστίζει

19,90 και την πήρα δωρεάν. Σήμερα είναι όλα δωρεάν !!!

 

61x5j-K0GlL._SL1000_.jpg

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα δυστυχως με τις ταμπλετες fairy platinum 12,30€ δεν μου εδωσε δωροεπιταγες...στην ιδια συναλλαγη ειχα και lenor καψουλες 11,95€.Συνολο 24 κ κατι αλλα τπτ,ουτε μιση δωροεπιταγη!μας πειρανε χαμπαρι!

Μην παραπληροφορείς τον κόσμο. 

Δεν έχει να σε πάρει χαμπάρι κανείς, για αξία 12Ε προιόντων p&g(όχι όλων, αναγράφονται ποια), σου επιστρέφουν 1 εξάευρη, σήμερα λόγω διπλασιασμού σου επιστρέφουν 2, το να σου έδιναν μόνο μία επειδή κατάλαβαν ότι δεν τους συνέφερε να ισχύει ο διπλασιασμός των πόντων, θα μπορούσα ίσως να το καταλάβω, το να μη σου δώσουν καμία όμως δε γίνεται και αν όντως έγινε γιατί δεν τους είπες τίποτα; Δική τους προσφορά είναι, δεν κλέβεις όταν τη χρησιμοποιείς...

Καλησπέρα κι από εμένα. Πριν μισή ώρα στους ΑΒ Χολαργού και Νομισματοκοπείου πήρα προιόντα

της σελίδας 32 του φυλλαδίου συνολικής αξίας 120,00 € και μου έδωσαν 20 δωροεπιταγές 

των 6,00 €. Είναι η μεγαλύτερη προσφορά που έχει παίξει ποτέ σε ελληνικό ΣΜ.

Τεράστιο ευχαριστώ στους φίλους τους φόρουμ εδώ. Ενδεικτικά να αναφέρω ότι στην προσφορά

αυτή είναι και η πανάκριβη ξυριστική μηχανή της Gillete, Fusion Proglide Styler που κοστίζει

19,90 και την πήρα δωρεάν. Σήμερα είναι όλα δωρεάν !!!

 

61x5j-K0GlL._SL1000_.jpg

 

Τι εννοείς; Με μία απόδειξη;

Γιατί αλλιώς δε γίνεται να σου βγαίνει 12Ε ακριβώς η κάθε συναλλαγή, εκτός αν το λες ενδεικτικά το ποσό και είναι κατάτι μεγαλύτερο....

 

Εdit: Τώρα πρόσεξα ότι μιλάς για 2 υποκαταστήματα, οπότε προφανώς και θα εννοείς με πολλαπλές αγορές...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μία απόδειξη?

Σε 2 αποδείξεις απο 2 σουπερμαρκετ, γιατιί στο 1ο σουπερμαρκετ δεν ειχε τις ξυριστικές, ετσι πηγα σε 2ο σουπερμαρκετ και πηρα 4 πακετα  μηχανες 1ης χρησης...

 

Δεν νομιζω να εχεις θεμα αμα τα παρεις ολα σε μια αποδειξη...

 

Αν δεν βαριέσαι βεβαια και δεν θελεις να χαλασεις λεφτά, αγοραζεις ανα 12 ευρω , για να μπορεις να εξαργυρ΄ψσεις αμεσα τις επιταγες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην παραπληροφορείς τον κόσμο. 

Δεν έχει να σε πάρει χαμπάρι κανείς, για αξία 12Ε προιόντων p&g(όχι όλων, αναγράφονται ποια), σου επιστρέφουν 1 εξάευρη, σήμερα λόγω διπλασιασμού σου επιστρέφουν 2, το να σου έδιναν μόνο μία επειδή κατάλαβαν ότι δεν τους συνέφερε να ισχύει ο διπλασιασμός των πόντων, θα μπορούσα ίσως να το καταλάβω, το να μη σου δώσουν καμία όμως δε γίνεται και αν όντως έγινε γιατί δεν τους είπες τίποτα; Δική τους προσφορά είναι, δεν κλέβεις όταν τη χρησιμοποιείς...

Τι εννοείς; Με μία απόδειξη;

Γιατί αλλιώς δε γίνεται να σου βγαίνει 12Ε ακριβώς η κάθε συναλλαγή, εκτός αν το λες ενδεικτικά το ποσό και είναι κατάτι μεγαλύτερο....

 

Εdit: Τώρα πρόσεξα ότι μιλάς για 2 υποκαταστήματα, οπότε προφανώς και θα εννοείς με πολλαπλές αγορές...

Ναι, σε πολλαπλές συναλλαγές συνολικής αξίας 120,00 ευρώ πήρα σύνολο 20 δωροεπιταγές.

Αυτό εννοώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστώ σε αυτόν που την έβαλε πρώτος.

Και λυπάμαι το παλικάρι στον ΑΒ που δεν είδε το σημερινό bug...

 

Έκανα 8 συναλλαγές των 24€ η καθεμία και πλήρωσα ούτε 15€ πραγματικά...

 

Η κοπέλα στο ταμείο με κοίταγε σαν χάνος... Όλα αυτά στην Καλαμάτα. Το μεγάλο ΑΒ δεν έχει πλέον fairy platinum ταμπλέτες. Απλά για ενημέρωση. Από όλα τα άλλα άπειρο στοκ....

 

Με διαφορά η καλύτερη προσφορά ever. Ντράπηκα κιόλας και δεν πήρα και άλλα τόσα... Τι σερβιέτες, τι μαλακτικά, τι κάψουλες για το πλυντήριο πιάτων, υγρό για των ρούχων, ξυραφάκια

 

Έχω τρελαθεί από την φάση. Ίσως πάω και στο μικρό ΑΒ για τίποτα ψιλά.....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

post-45085-0-44884900-1444834276_thumb.jpg

 
Πήρα και εγώ πράγματα αξίας 64 ευρώ σε 5 αποδείξεις δίνοντας συνολικά 16 ευρώ και φεύγοντας με τα πράγματα και 2 6ευρες δωροεπιταγές... Και οι 5 αποδείξεις στο ίδιο ταμείο, με την κοπέλα να χαμογελά (το είχαν πάρει χαμπάρι προφανώς). Στην ερώτησή μου μέχρι πόσες δωροεπιταγές μπορώ να πάρω σε μία ημέρα, μου απάντησε ότι περσι είχαν δώσει σε κάποιον κοντά 5.000 ευρώ.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δυστυχως με τις ταμπλετες fairy platinum 12,30€ δεν μου εδωσε δωροεπιταγες...στην ιδια συναλλαγη ειχα και lenor καψουλες 11,95€.Συνολο 24 κ κατι αλλα τπτ,ουτε μιση δωροεπιταγη!μας πειρανε χαμπαρι!

 

Έδωσες τη κάρτα σου (της ΑΒ) στην αρχή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω κι εγώ για την πληροφορηση

3 Λενορ απορρυπαντικα

4 μαλακτικα μεγαλα

4 μαλακτικα μικρα

4 Fairy platinum

Συνολο περιπου 86 ευρω, πηραμε πισω τα 84 σε επιταγες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

attachicon.gifWP_20151014_001.jpg

 
Πήρα και εγώ πράγματα αξίας 64 ευρώ σε 5 αποδείξεις δίνοντας συνολικά 16 ευρώ και φεύγοντας με τα πράγματα και 2 6ευρες δωροεπιταγές... Και οι 5 αποδείξεις στο ίδιο ταμείο, με την κοπέλα να χαμογελά (το είχαν πάρει χαμπάρι προφανώς). Στην ερώτησή μου μέχρι πόσες δωροεπιταγές μπορώ να πάρω σε μία ημέρα, μου απάντησε ότι περσι είχαν δώσει σε κάποιον κοντά 5.000 ευρώ.

 

Πήρες τις κάψουλες τις μικρές με 18 μέσα για κάποιο λόγο ή επειδή αυτές περνάνε για επιταγή ενω οι μεγάλες όχι?

αν και γραφει όλα τ αplatinum βέβαια

ευχαριστω κι εγώ για την πληροφορηση

3 Λενορ απορρυπαντικα

4 μαλακτικα μεγαλα

4 μαλακτικα μικρα

4 Fairy platinum

Συνολο περιπου 86 ευρω, πηραμε πισω τα 84 σε επιταγες

σε μια απόδειξη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι,το τσεκαρα κοιτωντας οτι στην αποδειξη που αναγραφονται οι ποντοι εχει το ονοματεπωνυμο μου.εκει δεν περαστγκαν καθολου νεοι ποντοι.η ταμιας μου ειπε οτι δεν βγηκαν δωροεπιταγες γιατι πληρωσα με δωροεπιταγες(εδωσα 4 6ευρες κ κατι ψιλα) αλλα αυτο δεν ισχυει απ οτι διαβαζω εδω!θα σας βαλω μαρτυρες παιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...