Προς το περιεχόμενο

Προσφορές εκτός τεχνολογίας


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σημαντικοτερο ποστ/απορια για την στιγμη αυτη.

 

Καποιος που δοκιμασε;

ΝΑΙ!

 

Εγώ δεν έχω πάει Σ/Μ αλλά το δοκιμάσανε 2 φίλοι και πήρανε >10 επιταγές. Παίζει να ήταν στο ίδιο Σ/Μ όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το reality "ζώντας από τα κουπονια"ξεκινάει casting για την ελληνική του έκδοση.

Εφυγαν ποτηρια,καφεδες,τασακια επεσα κατω.......κλαιωωωω.

 

matrixxx βαλε σε παρακαλω στον ΤΥΠΟ αλλα 10 like απο εμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημαντικοτερο ποστ/απορια για την στιγμη αυτη.

 

Καποιος που δοκιμασε;

ναι δοκιμασα περναει κανονικα.

παιρνεις προιοντα σε αθροισμα λιγο πανω απο 24 ευρω

πληρωσα με 4 πηρα πισω 4 επιταγες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και νομίζω είδα έναν τύπο στο reality με χαμόγελο colgate ,πεντακάθαρα και μυρωδάτο ρούχα με Lenor,φρέσκο ξυρισμένο με Gillette να τρέχει στους διαδρόμους και λέω είναι δεν είναι ο skrutz ( απλά λέω ένα ονομα)

ΑΝτι για like δέχομαι 6ευρες ή στα 10like μια 6ευρη

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ισχυει πηγε ο bro και πηρε ενα lenor 13.49 εδωσε 1,49(τους χαρισε και το 0,01 γιατι ειναι large) και του εδωσαν 2 6ευρες πισω.Ελεος!!!!

 

Δημοσιευμα εφημεριδας την επομενη εβδομαδα........αιτησεις υπαγωγης στο αρθρο 99 απο 3 μεγαλες εταιρειες. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα ισχυει πηγε ο bro και πηρε ενα lenor 13.49 εδωσε 1,49(τους χαρισε και το 0,01 γιατι ειναι large) και του εδωσαν 2 6ευρες πισω.Ελεος!!!!

 

Πως έδωσε 1,49; είχε από πριν 2 6ευρες; γιατί έτσι όπως τα λες, θα έπρεπε να πληρώσει 13,49 και να πάρει πίσω μετά τις 2 6ευρες.

Εγώ πάλι τα χώρισα σε 5 ξεχωριστές συναλλαγές των 12και κάτι ευρώ και τελικά στις 2 πλήρωσα κανονικά.... Δεν έβγαζε 6ευρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως έδωσε 1,49; είχε από πριν 2 6ευρες; γιατί έτσι όπως τα λες, θα έπρεπε να πληρώσει 13,49 και να πάρει πίσω μετά τις 2 6ευρες.

Εγώ πάλι τα χώρισα σε 5 ξεχωριστές συναλλαγές των 12και κάτι ευρώ και τελικά στις 2 πλήρωσα κανονικά.... Δεν έβγαζε 6ευρες.

Ναι ειχε 2 6ευρες......sorry δεν το διευκρινισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως έδωσε 1,49; είχε από πριν 2 6ευρες; γιατί έτσι όπως τα λες, θα έπρεπε να πληρώσει 13,49 και να πάρει πίσω μετά τις 2 6ευρες.

Εγώ πάλι τα χώρισα σε 5 ξεχωριστές συναλλαγές των 12και κάτι ευρώ και τελικά στις 2 πλήρωσα κανονικά.... Δεν έβγαζε 6ευρες.

Μήπως στις 2 που πλήρωσες είχες προιόντα που δε συμμετέχουν;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα και εμένα θα έπρεπε σε κάθε συναλλαγή να μου βγάζει 2 6ευρες και όχι ανά δεύτερη όπως και έγινε... Θα πεταχτώ εδώ κοντά σε ένα ΑΒ να δδούμε την κάρτα μήπως κόλλησε το σύστημα και μου της βγάλει μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε κανείς αν με αγορές 24€ σου δίνει 4 δωροεπιταγές;

Ισχύει

5 fairy(2,96€) + 3 lenon μεγάλα(5,30€) 

30,70€ - 24€ που έδωσα 4 επιταγές

πληρωτέο 6,70€ και επιστροφή 4 επιταγές   

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει ότι με ταμπλέτες πλυντηρίου fairy platinum 46 τμχ αξίας 12.30€, κερδίζεις 2 εξάευρες επιταγές;<br>

Επίσης, πόσες φορές την ίδια ημέρα μπορούμε να κάνουμε αγορές με την ίδια κάρτα ΑΒ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να επιβεβαιώσει ότι με ταμπλέτες πλυντηρίου fairy platinum 46 τμχ αξίας 12.30€, κερδίζεις 2 εξάευρες επιταγές;<br>

Επίσης, πόσες φορές την ίδια ημέρα μπορούμε να κάνουμε αγορές με την ίδια κάρτα ΑΒ;

Εμενα δυστυχως με τις ταμπλετες fairy platinum 12,30€ δεν μου εδωσε δωροεπιταγες...στην ιδια συναλλαγη ειχα και lenor καψουλες 11,95€.Συνολο 24 κ κατι αλλα τπτ,ουτε μιση δωροεπιταγη!μας πειρανε χαμπαρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...